Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 11.9. ] Karel_Suck --> Fellow

  1. #1

    [ archivace 11.9. ] Karel_Suck --> Fellow

    Vypis z konzole:

    Hráč Karel Suck
    Typ banu SteamID
    SteamID VALVE_0:0:534060925
    IP adresa 46.13.165.24
    Udělen 31-07-2021 - 12:24
    DĂ©lka BANu 120960 minut
    Vypršà 23-10-2021 - 12:24 (2 mÄ›sĂce 3 tĂ˝dny 2 dny 20 hodin 9 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod radenie na TS
    BAN dal Admin Fellow (Fellow)
    BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town
    Předchozà bany 1

    a


    Detaily banu detaily
    Hráč Boban_MLK
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:214523709
    IP adresa 217.168.212.194
    Udělen 31-07-2021 - 12:24
    DĂ©lka BANu 120960 minut
    Vypršà 23-10-2021 - 12:24 (2 mÄ›sĂce 3 tĂ˝dny 2 dny 20 hodin 10 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod radenie na TS
    BAN dal Admin Fellow (Fellow)
    BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town
    Předchozà bany 1


    Poznamka:


    Neoprvaneny ban. Prosim o dukaz. Demo nebo cokoliv.
    Hrajeme bezne skoro kazdy den s adminem STUPO, nikdy jsme se pres TS neradili. Jakto, ze to je konkretne TS? Proc to neni napr. Discord nebo jina kecatka?. Toto mi zavani pomluvou a nejakou domenkou, kterou Fellowi nekdo poradil (Adela jako pomsta) a nezaklada se na konkretnim dukazu, ze bychom jsme se nekdy o TTT radili na TS (ze bychom si napr. rikali kdo je Trejtr atd)

    Navíc Fellow si volá na Dicordu s Natali a s Happy shugar life když hrajou TTT. Já na to důkaz mám a klidně ho sem přiložím. Ale doufám, že Fellow dostane rozum a ban sám zruší.

    Prosim o dolozeni dukazu že si radíme na "TS" kdo je Trejtr v opacnem pripade prosime a unban. Diky.
    Naposledy upraveno Karel_Suck; 31-07-21 v 17:39.

  2. #2

    Odpověď: Karel_Suck

    Navíc Fellow si volá na Dicordu s Natali a s Happy shugar life když hrajou TTT. Já na to důkaz mám a klidně ho sem přiložím. Ale doufám, že Fellow dostane rozum a ban sám zruší.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ čekání na admina ] Karel_Suck --> Fellow

    Aroganciou, hnevom a ďalším obviňovaním nič nevyriešiš. Nahrávku vlastním aj ja, kde je jasné vidieť, že ste si radili. To, že ste si vytvorili grupu xy hráčov na TS, kde ste sa nakoniec všetci rozhádzali kvôli jednej nemenovanej slečne, z ktorej ste všetci hotoví je trochu na zamyslenie. Teraz len na seba hádžete dennodenne špinu. Radšej sa ospravedlň, keďže ide o tvoj prvý priestupok (pri Bobanovi už druhý tohto typu), aby ti bol trest skrátený na dobu 7 dní, ako to pri prvom takom prehrešku dostali napr. títo dvaja z GS https://csko.cz/forum/showthread.php?74167-Newimka. Nevidím žiaden dôvod dať niekomu 84 dňový BAN za prvý prehrešok a niekomu týždeň pri tom istom dôvode. Je to trochu na zamyslenie, a preto som si už dávnejšie určil, že nikomu nedám BAN vyšší ako jeden mesiac, ak sa nevyjadruje vulgárne a nepoužíva cheaty, aby tam vôbec niekto ostal aj keď by predtým mal 10 BANov za randomy, ako to majú napr. už hráči ako Doktor práv a Gordy.
    Naposledy upraveno stupo; 31-07-21 v 20:54.

  4. #4

    Odpověď: [ čekání na admina ] Karel_Suck --> Fellow

    STUPO: sám ale víš jak to hrajem, Ikdyž náhodou se někdo prokecne. Tak to ignorujeme. Dokud Trejtr nezačne do někoho z nás střílet. Já na nicky ani v podstatě ignoruju a nehraju na to. Chodíme si tam zahrát jako rodina s lidma co známe.
    Nikoho tu ve fóru nenapadám, ale nesnáším když jeden dělá to samé a druhé za to Banuje. A to ikdyž TSko slyšel před xxxx týdny. Chodíme si hrát pro zábavu. Občas i padají randomy z prdele. Však to znáš. Jednou za rok přijde Fellow nepochopí srandu a Banuje. Mě prostě štve, že někdo kdo "káže vodu, pije víno" Fella jede přes DC a pak najednou za to samé Banuje. A upřímně mě je to jedno jestli si někdo radí. My si jdeme zahrát pro zábavu. Pokecat s lidma navíc skoro 3 měsíce mi přijde přes čáru

    Hele nám je to jedno. Holt ty co chodí skoro každý den na kotelu, u Vás hrát nebudou. Na TTT bude minimálně o 4 lidi míň protože se přesunou na jiný server.
    BAN bych bral jako oprávněný kdyby to tak skutečně bylo a potom co se náhodou dozvím že dotyčný je Trejtr byl hned od nás eliminován.
    Je rozdíl BANovat lidi co tam chodí každý den, a hrají "normálně" a ty co to trajhardí a zabíjí random nebo si skutečně radí a hned zabíjí Trejtry pro tom co jim někdo šeptne do ucha.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] Karel_Suck --> Fellow

    Demo : https://ulozto.sk/tamhle/FglqSE9PPMN...1CImWzMQuvAN==

    e. Trouble in Terrorist Town 25-07-2021 20:38:08 VALVE_0:0:188722918 Sultan Mehmet II budem zabijat vo vinici

    Chatlog z danej mapy btw, z kola kde boli zradcovia, Adela, Boban, Sultan, tak nehovor že to je z iného dňa..


    na videu je jasne vidieť že ta ani nehitla v tom dome a ty si o nej vedel od začiatku kola na koľko ti to tvoj kamarát povedal, a citujem teba " Hned ako je stretnem tak ju sundám"
    Naposledy upraveno Fellow; 31-07-21 v 23:08.

  6. #6

    Odpověď: [ čekání na admina ] Karel_Suck --> Fellow

    :-D :-D
    Takže milý Fellow. Toto přesně vím z jaké hry je
    A
    1) Tato nahrávka je týden a půl stará a Boban MLK za ní dostal 7 dní ban. Není to za včerejší hru. Takže pro Bobana je to tento 3 měsíční BAN na základě této nahrávky skutečně neoprávněný. Protože už si trest odpikal.
    2) Je to sničování z TS a vím přesně od koho a kdy. Pro mě BAN O.K, ale je to s týdením zpožděním. A podle stejného metru jako u Bobana by měl být na 7 dní.
    3) Navíc nikdo nikoho na základě tohto "radění" nezabil. Protože takto mi to vůbec nehrajem. Jak jsem psal výše. Stejně jako to ty děláš na DC. Kdybys poslal demo ze hry tak tam je to jasně vidět. Zabil jí tam vedlejší hráč po té co do mě začala střílet první.
    4) Pořád bych rád dostal CS DEMO včerejška. Za které jsme údajně BAN na 3 měsíce dostali.

    Díky.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Karel_Suck --> Fellow

    Já se chci jen zeptat - proč ta slečna dostala za komunikaci 1 týden a tento 3 měsíce? A jinak maximální délka je 1 měsíc, pokud se prokáže, že si někdo radil. Takže by se admini měli na demo podívat, zda šlo opravdu o razení a BAN by měl být automaticky zatím snížen na 1 měsíc. Je to dané přímo v pravidlech pro adminy, které aktualizoval Kotel.

    Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Karel_Suck --> Fellow

    Nebudem sa k tomu viac vyjadrovať napíšem to len v skratke...

    Pokiaľ si nepochopil, daná situácia ktorá je na videu a v hlasovke je zo dňa 25.7.2021.

    Na videu a v hlasovke je vidieť že na začiatku kola sa opýtaš BOBANA že či je zradca a ten ti odpovie že "ano jsem", následne sa opýtaš že či to je aj Adela a on ti odpovie že" jo je" a ty na to odpovieš že " hneď ako ju potkám tak ju sundám".
    Po kratšom čase zabíjaš v prechodnom dome ( cs_italy) Adelu bez toho aby ta len hitla , čiže tam jasne vidieť že si šiel na istotu.

    Výtržok s chatlogu ktorý som dodal jasne ukazuje čas a moment kedy to bolo, na koľko tretí zradca bol SULTAN MEHMET a ten pisal do teamchatu v dobu vašeho radenia.


    Boban bol zabanovaný za radenie dňa 14.7.2021 a ban mu vypršal 21.7.2021.
    Ja som mu dal ban 25.7.2021.
    Vysvetli mi teda ako je možné že BOBAN dostal ban 14.7.2021 keď ste si radili ako je vidieť na videu a v hlasovke až 25.7.2021.


    Banoval som oboch na základe dôkazov zo dňa 25.7.2021 kedy ste boli prichytení.


    Vy miesto toho že by ste pekne poprosili o skrátenie banu tu idete písať že BOBAN si už ban odpykal a plus sa mi ešte vyhrážať že ja si radím na DC.

    PS. Vaše vnútorné konflikty ktoré medzi sebou máte ma nezaujímajú, porušili ste pravidlá, BOBAN opakovane.


    Ban skrátený na 1 mesiac stým že pokiaľ sa bude daná situácia opakovať , dĺžka banu bude vyššia.
    Naposledy upraveno Fellow; 02-08-21 v 15:16.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Karel_Suck --> Fellow

    Mohl by se prosím k té nahrávce vyjádřit jiný TTT admin, nebo stačí i admin z jiného serveru, zatím se zde vyjádřil stupo. Tak aby se to někam pohnulo. Vypadá to spíš, že je opravdu možné, že něco natočené je jako razení, ale je potřeba to posoudit ještě alespoň 2-3 adminy. Díky.

    Chtěla bych jen dodat, že zde bylo zmíněno, že i Fellow si radí, tak pokud k tomu je nějaký důkaz, můžete ho poslat náboráři, zde se řeší POUZE tento ban, nic víc.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Karel_Suck --> Fellow

    Ban ok
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Karel_Suck --> Fellow

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Ban ok
    A ještě k tomu už i vypršel, takže tady asi i může být rovnou LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •