Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: [ archivace 5.8. ] Janci --> Latins

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    [ archivace 5.8. ] Janci --> Latins

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Hunted, vies mi vysvetlit ako dospely kluk a nie stale ako maly klucina, preco mam ban ?? keby si neprisiel na server, nikto sa nestazoval.... bol tam Mlyn, ANY Latins a keby mi to aspon napisali, ze mam ist prec od ct... okej isiel by som, ale dosiel si ty dal si mi presun a zrazu ban k ct.... a lagoval som predtym, ked si tam ty nebol... potom mi to uz islo, ved som si pozeral aj ping.... vždy len ty sa snažíš riešiť problémy, ktoré ti očividne nejdú riešiť.... takto si ale rešpekt na serveroch nezískaš tým, že len tak presuneš niekoho od ct.... potom, že ja by som vybanoval celý server, ked takéto veci sa dajú riešiť len PRESUNOM
    Naposledy upraveno Janci; 01-08-21 v 16:52.

  2. #2

    Odpověď: Janci

    Za trest zodpovídá Hunted. Já byl v té době AFK, banoval jsem zpětně.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #3

    Odpověď: Janci

    Kdo nebude chtit číst -> Ban ti byl udělen za opakované problémy s mikrofonem. Napomínal jsem tě x dní a máš mě u řiti. Ban máš aby sis to uvědomil a dokud si to prostě neopravíš, nepolezeš k CT.

    Byli tam cca 2 admini a 3 spešlové tuším, nevim už. Jo, je možný, že to neřešili, žes nelagoval tolik atd atd. Ale já napojím na server ty si druhý kolo vezmeš simona, začneš hru na simona a je ti rozumět půlka věcí co říkáš. Nejdřív jsem tě chtěl nechat do simonovat a počkat jestli někdo jinej něco udělá.
    Ale tys tam na hráče 3x ať přeskočí lavičku a nebylo ti rozumět jestli to říká simon nebo ne.
    Já si Tvůj respekt získat timhle zákazem nechtěl a ani to nepotřebuju, protože si stejně většině lidí jen pro smích s tvejma neustálejma prupovídkama na nás spešly/adminy. Přesun a napomenutí si za ten mik dostal několikrát a opět si se na to vykašlal a šel simonovat.
    "potom, že ja by som vybanoval celý server, ked takéto veci sa dajú riešiť len PRESUNOM "
    Vypadam jako dement, že tě budu pokaždý jen přesouvat a 20x tě upozorňovat na jednu věc? Nejsi schopnej respektovat moje napomenutí, tak máš zákaz, smiř se s tim. Tohle neni věc toho jestli se máme rádi nebo ne. Věř mi, že ten zákaz mohl příjít mnohem dřív a klidně i delší.

    E: Ano, delší. Standartně dáváme týden za nomik, ve Tvém případě se jedná o špatnej mik a nerespektování spešla. "ddos" Achjo Barty, nad touhle větou se ti teď směje minimálně 20lidí, co si to čte :D Pár dní zpět gs hráči shodili jb, byla jiná mapa a tys po connectu napsal "pekne Hunted, napojis a hned ma ddosuješ ma".
    Promin, ale vážně nevim, jestli se mám smát nebo brečet. Já tě nechci nijak urazit, věřim že mimo Kotelnu si určitě rozumnej chlap a chováš se takhle jen tady. Určitě tě ddosuju pokaždé, co se napojíš, protože jsem "soplavé zakomplexované decko", který určítě umí takovou dementní věc jako je ddos.
    Jo, Neo byl afk, když jsem se napojil. Any ani Mlýn s tebou nemaj nervy cokoliv řešit už, věř mi. Tebe člověk slušně upozorní a začneš mít kecy na všechno a já jsem očividně jedinej, co ti něco řekne. Že to neřešili je běžný, když máš na serveru víc adminů/spešlů, tak málokomu z nás se to chce řešit ať jde o cokoliv.
    Proč by to musel řešit zrovna Fellow? Proč zrovna někdo z nich? Neni to uplně jedno?
    Já nemůžu za to, že máš mik v ntb, dřív ti to nedělalo, tak se asi někde stala chyba. "50% aktivity mi to laguje" K ct máš jít s plně funkčním mikrofonem a nikdo z nás ti to tolerovat nemusí.
    Jak říkám, Tvůj respekt si nech nepotřebuju respekt ani nikoho jinýho :D Je to hra a kdo jsem abych potřeboval uznání člověka jako ty?
    Mám 16 let no a co s tím teď? Kdybych neměl ani kapku rozumu, tak toho spešla nemám, ne? Já jsem soplavé děcko a ty si chodíš stěžovat na mě adminům pravidelně :D Viz. post od Britny v AF, že jsem hodil Vicovi deagle, kterej si bugl na oasis, ale tak proč by se mě zeptala, když to může napsat do AF bez jedinýho důkazu a kvůli tobě jsem já za dementa no :D
    Já nedokážu řešit věci s chladnou hlavou, tak je tohle žádost o UB, nebo stížnost na mě? Já jako jeden z mála ns hráče, co tomu třeba nerozumí přesunu až po chvíli ba se jich i kolikrát zastávám a snažim se jim to vysvětlit, zatimco ty mi brečíš v teamchatu, že to děcko nemá bejt u ct.
    Ano, Latins se klasicky zeptal zda má mikrofón, když neodpovídala daná osoba, dostala zákaz. Tobě jsem několikrát řikal, že dokud to neopravíš nemáš lézt k CT.


    Takže nějak na závěr. Jestli máš semnou problém, založme si vedle volnou diskuzi nechť každej vyjádří názor na mě a můžeme případně řešit odebrání mé funkce. Po půl roce spešlování, běhaní s ostaníma spešlama za obchazečema jak dementi nemám fakt náladu se tu s tebou hrotit, protože tobě se nelíbí, že si dostal zákaz
    po tom, co jsem tě upozornil několikrát. Ještě bych tě požádal abys nespamoval a editoval svoje příspěvky ať to neni zas na 20 stran. Peace
    Naposledy upraveno Hunted; 01-08-21 v 18:09.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Janci

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Kdo nebude chtit číst -> Ban ti byl udělen za opakované problémy s mikrofonem. Napomínal jsem tě x dní a máš mě u řiti. Ban máš aby sis to uvědomil a dokud si to prostě neopravíš, nepolezeš k CT.

    Byli tam cca 2 admini a 3 spešlové tuším, nevim už. Jo, je možný, že to neřešili, žes nelagoval tolik atd atd. Ale já napojím na server ty si druhý kolo vezmeš simona, začneš hru na simona a je ti rozumět půlka věcí co říkáš. Nejdřív jsem tě chtěl nechat do simonovat a počkat jestli někdo jinej něco udělá.
    Ale tys tam na hráče 3x ať přeskočí lavičku a nebylo ti rozumět jestli to říká simon nebo ne.
    Já si Tvůj respekt získat timhle zákazem nechtěl a ani to nepotřebuju, protože si stejně většině lidí jen pro smích s tvejma neustálejma prupovídkama na nás spešly/adminy. Přesun a napomenutí si za ten mik dostal několikrát a opět si se na to vykašlal a šel simonovat.
    "potom, že ja by som vybanoval celý server, ked takéto veci sa dajú riešiť len PRESUNOM "
    Vypadam jako dement, že tě budu pokaždý jen přesouvat a 20x tě upozorňovat na jednu věc? Nejsi schopnej respektovat moje napomenutí, tak máš zákaz, smiř se s tim. Tohle neni věc toho jestli se máme rádi nebo ne. Věř mi, že ten zákaz mohl příjít mnohem dřív a klidně i delší.
    Dlhší ?? za toto ?? za to tvoje občasné ddos (nehovor, že mi to nerobíš) ja nemožem, že inak sa nedokážeš povyšovať...
    Neeo, bol omylom AFK, ANY a Mlýn hrali, tý si to mohli všimnúť aj za teba ale neriešili to.... ZAUJIMAVÉ, že vždy len TY riešiš takéto veci .... prečo to neriešili prítomný spešlovia aj Admini a dalšia vec... bol tam aj admin Fellow... od neho som aj čakal, že mi niečo povie, že nech idem preč od ct.... ale prideš ty ako ,,najväčší pán,, dáš mi presun a vybavíš mi ban....
    Mikrofon mám zabudovaný v ntb... ked hrám jb, 50% aktivity čo som na jb, mi to seká alebo laguje ....
    a čo sa týka toho rešpektu.... tak zdravý rešpekt mám veru k iným spešlom a adminom.... tebe by som mal tiež, len sa správaš stále ako soplavé decko, čo má práva, takže rešpekt voči tebe vôbec, aleže vôbec nejde dokopy.... a dokonca žiadatel o práva alebo už osoba, čo už tie práva má na jb, by mal mať aj vek okrem rozumu, alebo sa mýlim ?? lebo u teba ten rozum chýba bohužial.... Hunted, ani ty nedokážeš riešiť veci s chladnou hlavou a hned rozdávaš presuny a vybavuješ bany.... Latins, tam bol z polovice AFK ale riešil osobu, čo nemala mik nejakou dobrou cestou.... daný hráč neodpovedal, dostal ban.... prečo si to nevyriešil aj ty ?? Hej, viem prečo, lebo to nedokážeš tak vyriešiť a vždy sa musíš len povýšiť, že ty si niečo v živote dokázal vo svojom veku..


    E: Huntede, ved konečne to malo účinok a to sa chcem podakovať Britny za to, že to riešila a nezanevrela na mne ale postavila sa za mňa a jedna zo skvelých osôb na tomto portále a v AT. A čo je na tom ? nebodaj si sa v AF rozplakal kvoli tomu :).... Sám na serveri idete s Viceom vždy voči mne to nebudem spomínať, ako ma aj Vice urážal a ty si to mal na háku, však čo, kamarát... a teraz sa ti poštastilo niečo na mňa nájsť, ked ostatní rozumní spešlovia a admini čo boli v tej chvíli v hre, si zachovali chladnú hlavu a neriešili to.... ako samozrejme, ak by im to vadilo a povedali by mi jeden z nich, nech odídem, okej, priznávam... len ty by si to bez tých svojich právomocí nevyriešil nijako inak, ako presunom... iba to ti dáva možnosť sa povyšovať nad ostatnými....
    Hej, práve to je to... bol si jediný vyčnievajúci z davu AT, čo mi tam niečo povedal až potom, ako si ma presunul.... a to si tam nebol sám, okej ??
    a dalšia vec.... na ten mikrofon si ma upozornil len raz.... nikdy viac, len raz ak nerátam dnešok....
    -(vrátim sa k tomu, čo vyriešila Britny za mňa) vidiš to, toto si hovoríš spešl ?? Kamaráta Viceho si neupozornil na to, že si bugol zbran ? keby to bol iný hráč alebo ja, hlásiš najbližšiemu adminovi a vybavuješ ban.... toto by si spravil.... Kamaráta Viceho si len v hre zastávaš aj keď porušil vec, síce len maličkosť ale porušil....
    - toho rozumu veru moc nemáš, ale so staštím si dostal práva.

    P.S. Dakujem Britny
    Naposledy upraveno Janci; 02-08-21 v 00:35.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Ahoj, nečítal som si čo tu píšete, lebo by som zostárol.
    Toto nie je H8 na nikoho z vás.
    Bal si u CT, ano nikto z nás to neriešil, lebo tam panovala celkom kľudná atmosféra a skoro všetky CT si robili z teba srandu, ako ti "bolo rozumieť"
    Presnejší popis tvojho hrania u CT - 30% - ping 2000000241412890, 30% "Čo hovoril?" 40%- "Áno, rozumiem"

    Pokiaľ ťa Hunted skutočne "milion" krát napomínal na tú istú vec a zjavne si nebol schopný ju dostatočne vyriešiť, nevidím v tom extra problém. Inak sa k tomuto vyjadrovať nebudem.

    e;+-autobus.: Srandu si skôr robili ľudia pre to, že tebe to nedochádzalo, že ti nerozumejú. Ja nemám dostatok duševnej energie, aby som s tebou niečo riešil, pretože je to len o "a čo iný" "pozeráš len na moje chyby" a podobne.
    Naposledy upraveno Mlýn; 02-08-21 v 00:15.

  6. #6
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Ahoj asi tak jak píše tady Mlýn já osobně si myslel že je to úlet za toto dát ban ale pokud jsi byl opravdu upozorněn tak to mění situaci.
    *-!-NeeO-!-*

  7. #7
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Citovat Původně založeno NeeO Zobrazit příspěvky
    Ahoj asi tak jak píše tady Mlýn já osobně si myslel že je to úlet za toto dát ban ale pokud jsi byl opravdu upozorněn tak to mění situaci.
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nečítal som si čo tu píšete, lebo by som zostárol.
    Toto nie je H8 na nikoho z vás.
    Bal si u CT, ano nikto z nás to neriešil, lebo tam panovala celkom kľudná atmosféra a skoro všetky CT si robili z teba srandu, ako ti "bolo rozumieť"
    Presnejší popis tvojho hrania u CT - 30% - ping 2000000241412890, 30% "Čo hovoril?" 40%- "Áno, rozumiem"

    Pokiaľ ťa Hunted skutočne "milion" krát napomínal na tú istú vec a zjavne si nebol schopný ju dostatočne vyriešiť, nevidím v tom extra problém. Inak sa k tomuto vyjadrovať nebudem.
    Mlýne, toto beriem, že si to bral s humorom, a že si sa nezachoval tak vážne, ako Klučina Hunted :) toto sa mi na tebe páčilo.... ale klasika, nabehol tam Hunted a už bolo po srande.... dostal som presun od ct a potom už len nezmyslný banned.... a úprimne, tiež som si z toho robil srandu ... samozrejme si ma Mlýne mohol upozorniť, ale nespravil si to... prečo ?? Odpoveď je hneď jasná a to ja pre spešla Hunteda a tou je: celkom kľudná atmosféra a skoro všetky CT si robili z teba srandu, (z Bártyho) ako ti "bolo rozumieť"

    Neeo, veru bolo to tak, ako píše Mlýn, bola tam kludná atmosféra... ANY a Paulie si robili srandu plus dalších xy hráčov, čo som zobral s humorom a neurazil som sa....

    E.: Mlýne, heeej ? aha, tak vtedy ti vadilo, že som ževraj moc toxic a výbušnej... teraz, ked som už nejaký ten piatok kludný. tak stále nejaká výhovorka. A ako som povedal už xyz krát..... stačilo mi povedať: ,,Bárty, neni ti rozumiet, chod radšej od ct nech nedostaneš ban,, Dobre, išiel by som od CT keby to povieš v takomto zmysle... a problem by bol accepted
    Naposledy upraveno Janci; 02-08-21 v 00:32.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  8. #8

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Zbehol som to len letmo. Ban by som asi nejak nehrotil. V tejto situácii by som to riešil presunom, dohovorom. Mik sa koľkokrát laguje rôznym hracom alebo adminom a nikto to nerieši, ja dám presun poviem alebo napíšem za čo a je. Ak sa to stava opakovane tak zas len presun, poviem že nech si to opraví ale ban je bezpredmetny aspoň za mna. Ak tam bola kľudne a uvoľnená atmosféra ako sa píše vyššie tak o to menší dôvod to banovat. Boli tam ak som dobre čítal 2 admini a 3 speslovia a ak to fakt nikto nehrotil a skôr z toho bola sranda tak proste chill, netreba to úplne hrotit.
    Hráča poznám, pár krát sa mi stalo že som ho horšie počul no vždy som mu len povedal nech hovorí lepšie a neriešil som viac, myslím že odomna dostal aj raz presun. Myslím si, že v takýchto situáciách by bolo fajn to trosku viac komunikovať medzi adminom a speslom že za čo ide ten ban aby to aj ten admin vedel trosku lepšie posúdiť. Niekedy sa môže zdať že je to na ban no pritom to môže byt uplna banalita ktorá len nejak naštvala spesla (nehovorím, že je to tento prípad ale môže sa to stať, všeobecne) a spesl uzná že je to na ban. Ja osobne sa veľa krát pýtam že o čo ide keď mi nejaký spesl niečo nahlási.
    Peace a Gn

  9. #9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Zbehol som to len letmo. Ban by som asi nejak nehrotil. V tejto situácii by som to riešil presunom, dohovorom. Mik sa koľkokrát laguje rôznym hracom alebo adminom a nikto to nerieši, ja dám presun poviem alebo napíšem za čo a je. Ak sa to stava opakovane tak zas len presun, poviem že nech si to opraví ale ban je bezpredmetny aspoň za mna. Ak tam bola kľudne a uvoľnená atmosféra ako sa píše vyššie tak o to menší dôvod to banovat. Boli tam ak som dobre čítal 2 admini a 3 speslovia a ak to fakt nikto nehrotil a skôr z toho bola sranda tak proste chill, netreba to úplne hrotit.
    Hráča poznám, pár krát sa mi stalo že som ho horšie počul no vždy som mu len povedal nech hovorí lepšie a neriešil som viac, myslím že odomna dostal aj raz presun. Myslím si, že v takýchto situáciách by bolo fajn to trosku viac komunikovať medzi adminom a speslom že za čo ide ten ban aby to aj ten admin vedel trosku lepšie posúdiť. Niekedy sa môže zdať že je to na ban no pritom to môže byt uplna banalita ktorá len nejak naštvala spesla (nehovorím, že je to tento prípad ale môže sa to stať, všeobecne) a spesl uzná že je to na ban. Ja osobne sa veľa krát pýtam že o čo ide keď mi nejaký spesl niečo nahlási.
    Peace a Gn
    Tak si to přečti pak ještě jednou.
    1) Hráč byl za ten mik přesunutej v průběhu 2týdnů(+-) hned několikrát a pokaždé jsem ho upozornil ať s tim něco udělá, že mu to tolerovat nebudeme.
    2) "Volnejšia atmosfera" jak napsal Mlýn měli z něj srandu jen jako vždycky, ale to mu nedochází.
    3) Za ban si zodpovídám sám, spešl jsem dost dlouho si myslím. Soukromá zpráva Latinsovi - > [Yesterday, 2:36 PM]
    Hunted:
    Dej mu zákaz za ten mik prosím, je to na mě
    x krát jsem ho napomínal, že s tim nemá k ct lézt

    Já nejsem šašek, aby po několika přesunech hráč šel znova k CT a znova mu ten mik lagoval. Zachoval bych se takhle ke komukoliv jinýmu. Nechci Vás nikoho urazit, ale mám jednu z největších aktivit, takže je logický, že jsem ho měl šanci s tim mikem potkat nejvíckrát,
    K Jančimu to editnu zejtra asi, teď na tebe nemam náladu.
    Naposledy upraveno Hunted; 02-08-21 v 02:23.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    V klidu
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    V pravidlech je uvedeno, že každý hráč za dozorce musí vlastnit plně funkční mikrofon, nastavený tak, aby mu šlo zcela rozumět. Pokud se někomu mikrofon laguje a jde slyšet jen polovina každého třetího slova, nedá se to považovat za splnění těchto podmínek. Ikdyž za to člověk nemůže, že má např. špatné spojení se serverem, bohužel na to se v zájmu klidného provozu módu nedá ohlížet. Právě proto, že víme, že většinou za špatný mikrofon lidi nemůžou, sáhne se většinou pro obyčejný přesun. Tohle je však případ, kdy se dotyčný opakovaně připojuje k dozorcům s nevyřešeným problémem, i přesto, že už byl více než několikrát přesunut. Není tedy divu, že se tentokrát sáhlo po přísnější trestu. Pro zabanovaného z toho vyplíva jediné. Je třeba udělat něco pro to, aby opravil svůj problém s mikrofonem. Jinak bude při opětovném připojování se špatným mikrofonem trestán přísněji.

    Každý případ je individuální a různí admini mají různý pohled na věc. Myslím si, že jsem problém dostatečně vysvětlil. Teď je třeba diskutovat o tom, zda je v tomhle případě skutečně možné ban ponechat, či zrušit / zkrátit. Poprosil bych adminy, aby zde napsali svůj názor k banu a poprosil bych bez zbytečných emocionálních slohovek. Tak samo prosím žadatele o zachování klidu. Po pár dnech tuto žádost uzavřeme a s banem se bude či nebude hýbat podle propočtu kladných, či negativních odpovědí adminů.

    Edit: Vzhledem k tomu, že do konce banu zbývají dva dny, nemá cenu čekat delší dobu než jeden den na tom, jak se shodnou ostatní admini. Dejme tedy čas do vyřešení 24 hodin od tohoto příspěvku.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 02-08-21 v 12:19.

  12. #12
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Zbehol som to len letmo. Ban by som asi nejak nehrotil. V tejto situácii by som to riešil presunom, dohovorom. Mik sa koľkokrát laguje rôznym hracom alebo adminom a nikto to nerieši, ja dám presun poviem alebo napíšem za čo a je. Ak sa to stava opakovane tak zas len presun, poviem že nech si to opraví ale ban je bezpredmetny aspoň za mna. Ak tam bola kľudne a uvoľnená atmosféra ako sa píše vyššie tak o to menší dôvod to banovat. Boli tam ak som dobre čítal 2 admini a 3 speslovia a ak to fakt nikto nehrotil a skôr z toho bola sranda tak proste chill, netreba to úplne hrotit.
    Hráča poznám, pár krát sa mi stalo že som ho horšie počul no vždy som mu len povedal nech hovorí lepšie a neriešil som viac, myslím že odomna dostal aj raz presun. Myslím si, že v takýchto situáciách by bolo fajn to trosku viac komunikovať medzi adminom a speslom že za čo ide ten ban aby to aj ten admin vedel trosku lepšie posúdiť. Niekedy sa môže zdať že je to na ban no pritom to môže byt uplna banalita ktorá len nejak naštvala spesla (nehovorím, že je to tento prípad ale môže sa to stať, všeobecne) a spesl uzná že je to na ban. Ja osobne sa veľa krát pýtam že o čo ide keď mi nejaký spesl niečo nahlási.
    Peace a Gn
    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Tak si to přečti pak ještě jednou.
    1) Hráč byl za ten mik přesunutej v průběhu 2týdnů(+-) hned několikrát a pokaždé jsem ho upozornil ať s tim něco udělá, že mu to tolerovat nebudeme.
    2) "Volnejšia atmosfera" jak napsal Mlýn měli z něj srandu jen jako vždycky, ale to mu nedochází.
    3) Za ban si zodpovídám sám, spešl jsem dost dlouho si myslím. Soukromá zpráva Latinsovi - > [Yesterday, 2:36 PM]
    Hunted:
    Dej mu zákaz za ten mik prosím, je to na mě
    x krát jsem ho napomínal, že s tim nemá k ct lézt

    Já nejsem šašek, aby po několika přesunech hráč šel znova k CT a znova mu ten mik lagoval. Zachoval bych se takhle ke komukoliv jinýmu. Nechci Vás nikoho urazit, ale mám jednu z největších aktivit, takže je logický, že jsem ho měl šanci s tim mikem potkat nejvíckrát,
    K Jančimu to editnu zejtra asi, teď na tebe nemam náladu.
    Bagr, presne takto by sa to malo riešiť a nie tak prehnane, ako to vyriešil Hunted... ale ved vieš, si chcel niečo dokázať na ten svoj vek, že je niečo viac

    Huntede, si ešte mladý kluk... si ber príklad od Bagra alebo od dalších kolegov z AT, že by to vyriešili len presunom a nie rovno banom, ako si to spravil ty :) takže ešte ti treba hoooodne skúseností a trpezlivosti k riešeniam problémom, lebo ich zasa riešiš prehnane.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  13. #13
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    V pravidlech je uvedeno, že každý hráč za dozorce musí vlastnit plně funkční mikrofon, nastavený tak, aby mu šlo zcela rozumět. Pokud se někomu mikrofon laguje a jde slyšet jen polovina každého třetího slova, nedá se to považovat za splnění těchto podmínek. Ikdyž za to člověk nemůže, že má např. špatné spojení se serverem, bohužel na to se v zájmu klidného provozu módu nedá ohlížet. Právě proto, že víme, že většinou za špatný mikrofon lidi nemůžou, sáhne se většinou pro obyčejný přesun. Tohle je však případ, kdy se dotyčný opakovaně připojuje k dozorcům s nevyřešeným problémem, i přesto, že už byl více než několikrát přesunut. Není tedy divu, že se tentokrát sáhlo po přísnější trestu. Pro zabanovaného z toho vyplíva jediné. Je třeba udělat něco pro to, aby opravil svůj problém s mikrofonem. Jinak bude při opětovném připojování se špatným mikrofonem trestán přísněji.

    Každý případ je individuální a různí admini mají různý pohled na věc. Myslím si, že jsem problém dostatečně vysvětlil. Teď je třeba diskutovat o tom, zda je v tomhle případě skutečně možné ban ponechat, či zrušit / zkrátit. Poprosil bych adminy, aby zde napsali svůj názor k banu a poprosil bych bez zbytečných emocionálních slohovek. Tak samo prosím žadatele o zachování klidu. Po pár dnech tuto žádost uzavřeme a s banem se bude či nebude hýbat podle propočtu kladných, či negativních odpovědí adminů.

    Edit: Vzhledem k tomu, že do konce banu zbývají dva dny, nemá cenu čekat delší dobu než jeden den na tom, jak se shodnou ostatní admini. Dejme tedy čas do vyřešení 24 hodin od tohoto příspěvku.
    Grakone, práveže by som bol rád za úplne smazanie tohto banu aj z banlistu lebo tento ban je proste irelenvantný vzhladom k tomu, že kolegovia z AT našli hneď niekolko iných riešení. Samozrejme Hunted si začne domýšlať svoje, aj ked to tak v skutočnosti úplne nieje.... dostal som presun len 2x nie niekolko hrát takže Hunted, nemýl si prosim jablká s hruškami. pojem ,,niekolkokrát za 2 týždne,, by znamenalo deň čo deň v priebehu 2 týždnoch a to veru rozhodne nebolo.... 2x presun stále nič neznamená vzhladom k tomu, že prvý krát bol presun zaslúžený, ale tento druhý presun už nie, lebo jediný si to zobral vážne. je to predsa jailbreak nie ?
    a dalšia vec... nezdá sa ti, že máš nejaké velké ego len tým, že si spešl ?? tvojou úlohou je byť čo najviac aktívny, ak ti to daná situácia vyhovuje (škola, práca, dovolenka atd.) takže s tým by si tu nemal veru čo sa povyšovať ale mal by si sa začať krotiť. a neboj Peťo, mne dochádza velmi veľa vecí, narozdiel od teba, ako som si povšimol, ale okej.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Nezáleží na tom, koľko krát si bol presunutý ale aj upozornený a to sú 2 odlišné veci. Ja som ti tiež dal minimálne 1 presun kvôli tvojmu pingu pretože ti nebolo skoro vôbec rozumieť. Ak si bol od Hunteda viac krát upozornený a nevyriešil si problém s tvojim pingom tak ban je Ok.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Janci --> Latins

    Tady nejde o nějaký trest jako spíš o to, aby ti mikrofon fungoval a bylo ti rozumět. Pokud je hráč vícekrát upozorněn na problémy s mikrofonem a problémy přetrvávají, může být udělen zákaz. Na druhou stranu se nepředpokládá, že to je nějaké úmyslné jednání, takže pokud jsi zjistil, v čem je technický problém a odstranil jsi ho, může být zákaz zrušen nebo smazán. Téma žádosti bych tedy směřoval k tomu, co jsi udělal pro zlepšení...kvalita mikrofonu, kvalita připojení k internetu, ...?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •