Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 9.8. ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    [ archivace 9.8. ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    Vypis z konzole:

    AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 292954)
    [AMXBANS] Mas 5 weeks, 1 day, 18 hours, 57 minutes and 31 seconds do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'randomovanie, historia (staznost od hrďż˝?ky) otravovanie hrďż˝?iek na serveri'
    MOUSE1 is unbound.
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < BOZSKY DOKTOR PRAV >
    [AMXBANS] Tvuj nick: unnamed
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:527379696
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:527379696
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.149.119.234
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.149.119.234
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < stupo >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town


    Poznamka:


    Hej, ahoj kamarade Stupo, i kdyz jsem nejakou dobu o tobe neslysel, tak jsem rad ze zijes a venujes se na 1000% adminovani na CSku, klobouk dolu. :) posli mi prosim te nejake opodstatneni BANiku :) Pac a pu... Bozsky dokturek :)



  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ čekání na admina ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    Som rád, že si si konečne vytvoril len žiadosť o UB a nezaspamoval si celé fórum, ako to bývavalo zvykom. Taktiež chválim aj to, že si napísal žiadosť o UB bez akýchkoľvek urážok mojej osoby. Dosť ma to prekvapilo, keďže som vedel, že po tomto BANe sa tu už asi po 10x my dvaja znova stretneme. Jedno ti musím uznať. Tak ako si na konci minulého a začiatku tohto roka ani len netušil o čom je TTT mód, tak teraz v súčasnosti sa začínaš chytať a na Tvoju hru sa dá už aj pozerať. Zo všetkých aktívnych hráčov si urobil s Kentauriom najväčší progres v hraní. To len na úvod.

    BANoval som na základe videa, ktoré mi poslala hráčka Adelka_Adelaide. Je tám ukážkový random z Tvojej strany hneď po rozdelení úloh. Kto sa tomu aspoň trochu rozumie, tak to potvrdí, ale i tak neočakávam, že sa k tomu niekto vyjadrí. Ako som spomínal, za random začínam na hodnote 3h a následne to stupňujem. Ty by si bol už po všetkých prehreškoch teraz na 3 mesiacoch, ale sám som si určil, že nikomu nedám vyšší BAN za random ako je jeden mesiac, keďže nás pobehuje po serveri už len málo a sú tu iní ľudia na to, čo si BANujú podľa nálady. Zvyšných 7 dní si dostal za tvoj chatlog a neustále otravovanie "ženských" nickov na serveri. Raz dávno som Ti za to už BAN dal a neraz som už tu postol tvoj nechutný úchylný chatlog. Minimálne dve hráčky sa mi na teba sťažovali, že ich to otravuje, no ty to robíš neustále. Tak ako si popracoval na hraní, skús prestať aj s týmto a neotravuj všetky "ženské" nicky, ktoré napoja na server tvojou klasickou otázkou, "lásko, máš me rada?".

    Z hľadiska Tvojho vystupovania voči mojej osobe v minulosti, kde si na mňa nahádzal špinu, ktorú si do dnešného dňa nepotvrdil žiadnym audio, resp. vizuálnym podkladom nemám dôvod Ti BAN skrátiť, resp. už som ti ho skrátil o necelé dva mesiace, keďže ako som spomínal, viac ako 30 dní za porušovanie pravidiel pri randomoch snáď nedám nikomu (možno SolomonStory raz).

    Link podľa čoho som BANoval je tu: https://www.mediafire.com/file/off4f...88203.mp4/file a https://www.mediafire.com/file/off4f...88203.mp4/file.

    Ak sa ti bude chcieť, ozvi sa koncom augusta v žiadosti o UB a BAN ti skrátim o nejaký ten deň s podmienkou, že ak to spravíš nabudúce, dám ti ďalší BAN omnoho násobne dlhší.

    Pac a pu...doctor philosophiae, stupo
    Naposledy upraveno stupo; 05-08-21 v 20:05.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ čekání na admina ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    Ochhhh... děkuji za pochvalu, i na tvé straně se dělají pokroky a začíná se dát koukat na tvé hraní a někdy i adminování. :D

    Video je v příšerné kvalitě :D, nicméně nick je stejný mému, ale já to nejsem, nejspíš se někdo za mě vydával. (tento random jsem já neodehrál.) :(
    Ale že Adélka posílá video, mě zaráží... Zrovna ona která mi včera při mapě Italy dala 5x po sobě random hned na začátku mapy (při bliknutí) ... no video z toho nemám, jelikož nejsem práskač.
    Ještě mě šokovalo načasování BANu, nevím teda z kterého data je to video, ale v den BANu jsem přišel k PC až kolem 19 hod. a BAN si dal v cca 17 hod. co i když vezmu zpracování videa atd.. prostě mi to nevychází ani časově že bych to měl odehrát já.

    V podstatě chci říct, že bych chtěl vědět čas pořízení videa a ohraničit se tomu že jsem random dal já.
    Taky bych si mohl napsat nick například Stupo nebo Adelka a randomovat co se dá, a pak si v klidu odejít.
    Takže, žádám o UB, video je pěkný, ale nejsem to já.

    Co se týče komunikace s dívčími nicky, tak už jsem to hodně omezil, a pokud se někomu nelíbí že ho pozdravím, tak nechť napíše a já psát nebudu.
    Dotaz ´´Máš mě ráda ? ´´ beru jako srandu, něco jako Sultánkovo ´´Hody, hody, hody ´´ :D ale opět, pokud by osoba napsala neptej se mě, otravuje mě to, tak nemam problém nepsat.
    To je kamaráde, jak když vidíš na ženský že je naštvaná a zeptáš se jí co jí je... No a ona ti odpoví NIC !!! Takže ti nic neřekne, ale to NIC znamená všechno špatně. Pokud se někomu něco nelíbí tak to má říct hned, a ne si pak stěžovat u tebe nebo kdekoliv. Všeobecně tuto věc nemám rád. Když je něco špatně, má se to říct hned a nechť je čistý stůl...

    Až budeš v Brně tak dej vědět, nedávno jsem našel supr hospodu.

    Pac a pu... JUDr. Božský

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ čekání na admina ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    S tebou to je ťažké. Vo videu je pár správ od hráča, ktorý sa za teba "vydával". Nick, IP adresa, steamID sedí presne tomu, pod ktorým hrávaš ty (https://ctrlv.link/gZN4).

    Čo sa týka tvojho otravovania, každý si vie dohľadať tvoj chatlog.

    P.S. Moja ponuka o skrátení BANu po tomto tvojom príspevku vypršala. Hlavne treba klamať a obviňovať všetkých naokolo. Vidíme sa teda 10.9.2021.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ čekání na admina ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    Musím uznat, že toto jsem skutečně napsal, ale pokud to Adelce vadí, tak pořád není problém napsat ´´nepiš mi´´ nebo aspoň něco.
    Nevím, jak závažný je tento dotaz, a jestli za to nějak postihovat hráče, myslím si, že to není nijak urážlivé a když je to psáno v chatlogu, tak není problém si toho nevšímat.
    Asi bych pochopil, kdyby byl hráč, který se do miku neustále ptá, ale na chatblogu nevidím problém. Ale opět jsme na záčátku, kdy ta osoba se má prostě ozvat, když se něco nelíbí, a ne se tvářit jako by nic a pak si stěžovat.

    Video, je dost nekvalitní, ale zprávu vidím taky, a pokud se budeme bavit o čase 00:23, tak beru zpět, že jsem v ten den přišel k PC až kolem 19 hod., je pravda že po půlnoci jsem si taky zahrál, a v tom případě jsem to skutečně já, který dal random/nerandom Adelce. ALE VÁŽNĚ SI TO NEUVĚDOMUJU, MYSLEL JSEM SI, ŽE OFFICE SE V TEN DEN NEHRÁLA, A BYLO TO NA MAPĚ ITALY.
    Ještě prosím tě řekni Adélce, aby ti ukázala video pěkně celé, to co mě dělala je následek tohoto randomu/nerandomu, co mi dělala, to jak mě předchozí kola bezdůvodně zabíjela a já byl dlouho v klidu než jsem jí to oplatil a udělal bych to zas pokud by mi dávala tolik randomů i po bliknutí.

    No, nezbývá mi než se nad tím pousmát a začít nahrávat Adélku, abych měl důkaz o tom, o čem píšu.
    jako vyprovokovat hráče když tam není admin a pak si počkat... :D :D :D no směšný.

    Ještě mi prosím tě řekni, když nahraju video, že mě někdo bezdůvodně zabil a pošlu ti útržek, bude ti to stačit ?
    Jako vybanování celého serveru bych ti zvládl dodat do 3 dnů. Počkám si, až bude hra volnější, to je tak po té půlnoci, a až tam nebudou admini (i když někdy i s nimi to leckdy jde), a pak začnu provokovat a budu čekat až začnou vracet jak já Adélce.

    PS: co jsem zas napsal o tobě urážlivého, že nabídka padá ? To že byl čas 00:23, OK a já napsal že jsem přišel k PC až kolem 19 hod. beru to je moje chyba. To že jsem se ohradil, že jsem ten random/nerandom neudělal já, taky moje chyba, že jsem si neuvědomil čas.

    Teď si tak říkám, že si tu situaci vůbec neuvědomuju, vím že jsem jí dal 100% 1x random aby se uklidnila, když tam nebyl admin, ale nevzpomínám si. Ale random/nerandom jsem jí určitě dal. (na uklidnění) ale nechť ti pošle video celé...

    Díky a měj se fajn.

    JUDr. Božský
    Naposledy upraveno kolotoc122; 06-08-21 v 20:45.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    Tady bych se možná přiklonila k tomu, (protože mě hráč kontaktoval přes PM a asi vím proč) aby byl BAN pozměněn pouze na TTT servery, vzhledem k tomu, že je BAN dán z webu a hráč má historii s problematikou pouze na TTT, takže aby mohl hrát i jinde. Víc sem si z toho nečetla, jen vlastně jsem to navrhla na úkor důvodu banu, délky a toho, že mi psal, co má dělat, když je ban daný na celé servery. Hofy by mohl udělat přehození.
    Naposledy upraveno Britny; 08-08-21 v 18:26.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    ban jsem přesunul na ttt only

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] BOZSKY DOKTOR PRAV --> stupo

    Britny a Hofy, děkuji :)

    Stupo, tu Adélku bych zastřelil zas, pokud by se chovala, jak se chovala a věřím, že by to udělal každý stejně.
    Na příště aspoň vím, že udávání hráčů na ukázce cca 15 vteřin se dá udělat taky (.)
    Jinak, abys to nepochopil opět zle, že jdu proti tobě, tak nabídka pozvání do knajpy stále platí. :)

    Měj se fajn..

    JUDr. Božský

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •