Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: [ archivace 27.8. ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    [ archivace 27.8. ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Vypis z konzole:

    Hráč Dey.
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:550293283
    IP adresa 85.163.41.18
    Udělen 21-08-2021 - 14:46
    DĂ©lka BANu 20160 minut
    Vypršà 04-09-2021 - 14:46 (0 mÄ›sĂcĹŻ 1 tĂ˝den 6 dnĂ 19 hodin 1 minuta ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] demence
    BAN dal Admin Fellow (Fellow)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6

    Hráč Ddd
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:550293283
    IP adresa 85.163.41.18
    Udělen 20-08-2021 - 18:51
    DĂ©lka BANu 10080 minut
    Vypršà 27-08-2021 - 18:51 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 5 dnĂ 23 hodin 6 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod [zakaz k CT] MFK
    BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:


    Cest, muzu vedet za co jsem dostal zakaz popripade bych poprosil demo. Vubec nevim o co go jelikoz jsem dostal zakaz offline
    Nechápu proč mám dva zakazy k CT? Jste se hádali kdo mi dá ban taky jste mi ho dali oba akorát jeden je delší.

  2. #2

    Odpověď: Deyik

    Čau, jednalo sa o to čo si robil včera na mape community ako Simon.

    [CSAC] (27094,JailBreak6,0 admins) pise: Dey. dal dve nahody po sobe a zabil obe kola hrace, neustale vulgarni
    [CSAC] (27094,JailBreak6,1 admins) pise: Dey. neustale hituje, FK, nadava, demence u CT
    [CSAC] (27094,JailBreak6,1 admins) pise: Dey. dalsi FK

    Išlo o tvoje simonovanie kde si dával svoju atrakciu kameň papier nožnice (náhoda) 2x, hráči sa na teba sťažovali. Čo som tam napojil po Neovi, jedine čo som u teba započul bolo "dáme si túto atrakciu, ja vám poviem čo zmačknem a vašou úlohou bude čo najrýchlejšie ísť preč. Následne si povedal čo zmačkneš a okamžite si to zmačknul, MFK. Neo sa ťa pýtal na otázku prečo to dávaš nonstop, tvoja odpoveď bola "protoze me to baví"


  3. #3
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Deyik

    Ahoj vyjádřím se ktomu i já a řeknu to asi takhle hodně jsi zkoušel až to zašlo daleko.
    Ban OK
    *-!-NeeO-!-*

  4. #4

    Odpověď: Deyik

    Ak sa bude jeden z tých zákazov rušiť tak ten Koprov. Som za dlhší trest :)

  5. #5

    Odpověď: Deyik

    Taky jsem za delší trest.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Nečekal jsem ,že to je zrovna za tohle ale okey...

    Ta atrakce je jako každá jiná navíc to není NÁHODA ,dal jsem to 3x za sebou , poprvé to bylo tak ,že jsem zkusil atrakci ,jelikož jsem to nechápal a poté jsem to pochopil tak jsem to dal po druhé a řekl jsem co dám a čekal jsem chvilku dokonce beželi i stopky a poté zmačkl a je pravda ,že po třetí jsem to zmačkl ani jsem nepočkal a to jsem si potom uvědomil ,ale nijak jsem to nedal najevo potom Neo napsal ,že proč to davám každé kolo a já odpověděl s nadsázkou že mě to baví to bylo snad poznat. Další kolo jsem už jen šprýmoval že si to dáme znova ,ale nedal jsem to žadné další kolo!
    Když to shrnu tak první by se dalo považovat za MFK měl jsem je vyhnat z boxu až potom zkusit jak to funguje ,což jsem neudělal za to se omlouvam a třetí kolo bylo MFK jelikož jsem nepočkal a to byla zase moje píčovina tož se též omlouvám.


    Believe it, go and prove it.

  7. #7

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Jakákoliv atrakce na smrt, kde má vězeň nulovou šanci ovlivnit, kdo zemře a zároveň nemá šanci vědět, kdo zemře, se považuje jako náhoda. V případě community vězni nevidí, co za zdí může Simon zmáčknout a to, co Simon zmáčkne se projeví okamžitě, takže vězni nemají šanci uniknout (narozdíl například od barev na assisu, tam vězni mají šanci uniknout smrti díky malému času, co jim atrakce dá). Kámen nužky papír dokonale splňuje definici toho, co je náhoda. První spuštění MFK být nemohl, protože to byla první náhoda, která byla povolená, takže to nelze brát v potaz. Druhé spuštění už MFK byl, protože to byla druhá náhoda. Mimochodem, nic proti, ale zkoušet tlačítka evidentně určená pro box, ikdyž jsou v něm vězni, potřebuje nutnou dávku demence. Třetí spuštění, kdy jsi chtěl dát vězňům čas na útěk už nemohu posoudit, protože jsme na místě nebyl a demo neexistuje. Každopádně v momentě, kdy vězňům řekneš co spustíš a počkáš nějakou chvilku, než to spustíš, musíš brát v potaz tři věci: 1. Když ty něco řekneš do mikrofonu, tak to trvá nejdéle půl sekundy, než to uslyší ostatní hráči, 2. Nejkratší rekační doba člověka trvá 0,25 sekund, 3. Čas na odběhnutí z jednoho konce pole na začátek druhého pole trvá zhruba jednu vteřinu. Takže pokud chceš z toho udělat legitimní atrakci jako barvy na assisu, tak potom, co řekneš, co zmáčkneš, bys měl počkat nejlépe dvě sekundy. A teď je to otázka pro spešly, co tam byli a slyšeli to, trvalo to skutečně dvě sekundy?

  8. #8

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Nečakalo sa tam 2s, ako náhle dopovedal, zmačknul to. Náhoda nemala žiadný odpočet, ako náhle dopovedal a zmačknul to, padnul mfk.


  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Můžu vidět to demo abych si to objasnil co se vlastně stalo?


    Believe it, go and prove it.

  10. #10

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Neviem ako je na tom Neo, ale ja som osobne demo netočil nakoľko som sa napojil pár sekúnd predtým ako si to dal.

    Btw načo by si ho vôbec potreboval na objasnenie čo sa vlastne stalo, keď si rozpísal čo si vlastne spravil, keď si ešte videl že si dal mfk a povedal k tomu, že hvd nebude nakoľko si ten posledný mŕtvy nezobral vd a nenadržovalo sa nikomu


  11. #11

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Na libolný zákaz k dozorům na serverech Jailbreaku není nutné mít důkaz.

  12. #12
    Spešl hráč Avatar uživatele NeeO
    Datum registrace
    Apr 2020
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Tak demo určitě nemám jak tady už zmínil Latins na zákazy demo netřeba.
    2s to taky za mě nebylo viš já jsem dost tolerantní si myslím ale to co si tam předváděl bylo už moc a toto : Neo sa ťa pýtal na otázku prečo to dávaš nonstop, tvoja odpoveď bola "protoze me to baví" byla i moje poslední kapka a smrdí to demenci to se na mě nezlob.
    *-!-NeeO-!-*

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Grakon psal ,že na to třetí spuštění demo neexistuje tak jsem myslel ,že na ty dvě předchozí existuje ,ale to je šumák.
    Chtěl jsem si objasnit jestli to co si myslím a co jsem napsal tak jestli se to opravdu stalo.
    Neo to já vím a i s tebou plně souhlasím
    Se zakázem souhlasím šlo mi hlavně o to ,že jsem nevěděl za co to bylo.
    Peace :P

    Můžete si smazat ten zakáz od Kopra?


    Believe it, go and prove it.

  14. #14

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Ten jeden zákaz by se zrušit mohl, ať nemá v historii zbytečně dva zákazy za jeden prohřešek. Jinak by se případ mohl uzavřít.

  15. #15

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jakákoliv atrakce na smrt, kde má vězeň nulovou šanci ovlivnit, kdo zemře a zároveň nemá šanci vědět, kdo zemře, se považuje jako náhoda.
    Počkat, takže turnaj v ruletě je vlastně zakázaný?:D Když dám náhodu v boxe, tak pak nemůžu dát ruletu posledním dvěma vězňum? sry za OT, ale vzali ste mi kus zábavy

    E: teda já to nedělám, kámoš se na to ptá
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •