Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: [ archivace 27.8. ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

  1. #16

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Počkat, takže turnaj v ruletě je vlastně zakázaný?:D Když dám náhodu v boxe, tak pak nemůžu dát ruletu posledním dvěma vězňum? sry za OT, ale vzali ste mi kus zábavy

    E: teda já to nedělám, kámoš se na to ptá
    Ano, ruleta je náhoda. Na druhou stranu JB je fun mód a mělo by to fungovat tak, že pokud nikdo na serveru nebude s tím problém, tak si tam můžete dělat, co chcete.

  2. #17

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ano, ruleta je náhoda. Na druhou stranu JB je fun mód a mělo by to fungovat tak, že pokud nikdo na serveru nebude s tím problém, tak si tam můžete dělat, co chcete.
    Takže říkáš, že když nikdo nebude proti, tak na fun módech můžu zapnout speedhack??

    e: ne já, zase kámoš

    e2: Dey je sice dement, ale JB ovládá. Všichni, co souhlasí s delším zákazem nechápou, v jaký situaci JB je. :D A mrzí mě, že víc než úpadek hráčů, pohřbívají JB ega "nových" spešlů.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 25-08-21 v 16:29.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Takže říkáš, že když nikdo nebude proti, tak na fun módech můžu zapnout speedhack??

    e: ne já, zase kámoš

    e2: Dey je sice dement, ale JB ovládá. Všichni, co souhlasí s delším zákazem nechápou, v jaký situaci JB je. :D A mrzí mě, že víc než úpadek hráčů, pohřbívají JB ega "nových" spešlů.
    Ikdyž je mi to proti srsti, kdybych ti to nepotvrdil, tak bych šel proti svému slovu. Takže ano, pokud se nad tím zamyslím hlouběji, tak tvůj uvedený příklad vycházející z mého vysvětlení je možný. Na druhou stranu, to je pouze moje interpretace možností. Ikdyž mám jinou barvu, moje slovo je pořád na stejné úrovni jako slovo každého jiného server admina, takže pokud se mnou nebude souhlasit klidně i jeden admin a dá speedhackrovi ban, můžu se stavět na hlavu jak chci, ale nic na tom nezměním. Tak samo, jak já tvrdím, že ruleta je náhoda. Pokud mi dvacet dalších kolegů bude tvrdit, že to náhoda není a budou podle toho řídit svou hru, tak s tím nic neudělám.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-08-21 v 18:30.

  4. #19

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ikdyž je mi to proti srsti, kdybych ti to nepotvrdil, tak bych šel proti svému slovu. Takže ano, pokud se nad tím zamyslím hlouběji, tak tvůj uvedený příklad vycházející z mého vysvětlení je možný. Na druhou stranu, to je pouze moje interpretace možností. Ikdyž mám jinou barvu, moje slovo je pořád na stejné úrovni jako slovo každého jiného server admina, takže pokud se mnou nebude souhlasit klidně i jeden admin a dá speedhackrovi ban, můžu se stavět na hlavu jak chci, ale nic na tom nezměním. Tak samo, jak já tvrdím, že ruleta je náhoda. Pokud mi dvacet dalších kolegů bude tvrdit, že to náhoda není a budou podle toho řídit svou hru, tak s tím nic neudělám.
    Nevím Grakone ale máš relativně nedávno dost případů, kdy si lockoval žádosti o UB aviatika a Vojty a je jedno co to je za hráče/lidi. Lockoval si to jen na základě toho, že si mohl. :D Tohle co píšeš není pravda, ale to je asi na delší diskuzi někde jinde.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #20

    Odpověď: [ čekání na adminy ] Porušování pravidel na JB --> Fellow a Koprakek

    Máš pravdu v tom, že je to na delší diskuzi jinde a máš pravdu i v tom, že jsem to lockoval, protože jsme mohl. Vzhledem k tomu, že jsi dizkuzi v téhle žádosti o UB naprosto zbytečně přetočil tam, kde jsi neměl, lockuju tuhle žádost a otázku dvou banů za jeden prohřešek se pokusím vyřešit jinak, než na veřejnosti. To, co jsi ty sám načal, máš možnost pokračovat v admin fóru.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 25-08-21 v 21:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •