Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 27.8. ] P3T1S --> baGEr | ;258

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    [ archivace 27.8. ] P3T1S --> baGEr | ;258

    Vypis z konzole:

    "[AMXBANS] ==================================
    "[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 293166)"
    "[AMXBANS] Mas 3 dnu, 8 hodin, 14 minut a 39 vterin do vyprseni BANU"
    "[AMXBANS] autoid: '401649'"
    "[AMXBANS] Duvod banu: 'demencia'"
    "[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < P3T1S >"
    "[AMXBANS] Tvuj nick: P3T1S"
    "[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:598242915"
    "[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:598242915"
    "[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.30.172.166"
    "[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.30.172.166"
    "[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu"
    "[AMXBANS] Ban dal admin: < baGEr | ;258 >"
    "[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)"
    "[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs."
    "[AMXBANS] ==================================


    Poznamka:


    Caute, P3T1S dostal ban a nejde mu registrace na forum, tak me poprosil, jestli bych to tu za nej nedal. Abych trochu "vyjasnil" situaci pro adminy, kteri uplne nevi, o co se jedna, tak jde o toto. P3T1S se pripojil na server (ted nevim, jestli to bylo minuly Ctvrtek nebo Patek) a byl v dobre nalade. Vecer mi pak rekl, ze dostal ban zato, ze psal do chatu "pan spesl hunted". Dneska pry byl jeste na serveru a nekdy pred jednou hodinou mi rekl, ze se nemuze pripojit, ze dostal ban. Poprosil me, protoze mu nejde registrace, abych to sem dal, jenze i mne bylo divne, ze by dostal ban zato, ze psal "pan spesl hunted" (viz. chat, ktery mi poslal InLoveSvk).

    Jailbreak 6 20-08-2021 22:15:27 VALVE_0:0:598242915 P3T1S nebudte zly PAN SPESL HUNTED
    Jailbreak 6 20-08-2021 22:15:11 VALVE_0:0:598242915 P3T1S PAN SPESL HUNTED
    Jailbreak 6 20-08-2021 22:14:52 VALVE_0:0:598242915 P3T1S Tak jasne PAN SPESL HUNTED
    Jailbreak 6 20-08-2021 22:14:24 VALVE_0:0:598242915 P3T1S PAN SPESL HNTED, jak se mas
    Jailbreak 6 20-08-2021 22:13:28 VALVE_0:0:598242915 P3T1S JAK SE MAS PAN SPESL HUNTED
    Jailbreak 6 20-08-2021 22:13:16 VALVE_0:0:598242915 P3T1S PAN SPESL HUNTED
    Jailbreak 6 20-08-2021 22:06:54 VALVE_0:0:598242915 P3T1S Dobry den pan spesl Hunted

    Po dvou zpravach pry dostal mute a kdyz pokracoval, dostal od Okurky ban. Protoze byl nastvany, tak sel na jiny server a psal pres ! adminum neco jako "Nejaky kok mi dal nepravem ban." Z toho, co jsem pochopil, mu Bagr dnes dal ban na vsechny servery za 3 dny starou zpravu(?). A proc vubec dostal mute zato, ze psal "pan spesl hunted" a hned nato ban?

  2. #2

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Však on má zákaz na JB za neznalosť, potom šiel asi hneď na TTT, kde dostal ban za randomy a potom prišiel robiť asi bordel na dust, tak dostal ban aj tam. Ten posledný ban je ale z 20.08.2021 a nie z dnes.

  3. #3

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Ahoj
    Žádá brzo teda no, když mu teď někdy končej ty bany tuším.
    Zákaz nahlášený mnou - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=293116
    Následoval ban na TTT - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=293118
    Ban udělený Okurkou na JB - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=275549
    Ban od Bagra na základě Tvých následujicích činů - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=293166
    Chatlog - http://csko.cz/X2o
    Vzhledem k tomu, že si tu vypíchl ten ban od Okurky vyjadřim se k tomu, se zbytkem asi problém nemáš.

    Po zákazu k CT (v podstatě ode mě) a banu na TTT, kterej si dostal chvilku po tom, co jsem se z TTT odpojil a předtim si mě random hitoval/randomnul si večer došel na JB. S tim by problem nebyl, ale ty napojíš a zkoušíš mě provokovat v přítomnosti dalších 6ti adminů :D
    Ve zkratce, všechny bany ti padly, protože si čistej dement s prominutím. Nevim, co sis chtěl dokázat tim, že mi s Adelou budete psát "pan spešl", ale dopadl si, jak si dopadl. Bagrův ban "demencia" ti padl, za zneužívání hlášení, abys nám nadával.
    Mute ti hodíme kdokoliv po každý blbý přípomínce, co budeš mít v budoucnosti, jestli chceš. Všichni tě napomenuli, nepomohlo to, tak ti Okurka hodil ban.
    Banů máš taky dost z obou sekcí a Tvoje vyjadřování většinu času taky neni vhodný. Den před tim zákazem, jsem ti odpustil MFK z neznalosti a doufal jsem, že si to uvědomíš, no nestalo se.
    "Po dvou zpravach dostal mute" Tu pošleš záznam z chatlogu a napíšeš tohle. Za lidi jako on už nežádej, děláš hlupáka sám ze sebe Such.

    Ban je OK a buď rád, že je tak krátkej.

    E: Za 10minut si můj nick napsal 10x a to ti jako provokace nepřijde? Hádat se s tebou nebudu, ale s UB bych nepočítal vzhledem k tomu, že tam bylo 5adminů a nikdo neřekl ani slovo, aby ti ten ban nepadl.
    Naposledy upraveno Hunted; 24-08-21 v 17:14.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Na JB 6 jsem nikoho neprovokoval, vidíte i ten samotný chat, co jsem psal. Na TTT je ban oprávněný a na dust jsem psal jen přes ! adminům, ano, napsal jsem tam, že "Nějaký koko* mi dal neoprávněný ban", ale ten ban na JB 6 za provokaci, najděte mi tu provokaci prosím, a ban na všechny servery? No nevím, jestli to je právem daný ban, ale myslím si s 99% jistotou, že nebyl právem daný.

    Děkuji P3T1S

    E: To, že párkrát napíšu jméno SPEŠLA, tak to není provokace.
    Naposledy upraveno sUch; 24-08-21 v 18:19.

  5. #5

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Ban odomňa máš za zneužívanie hlásení a uražaním tam. Ja som ten typ, čo nemá problém dať ban takže u mňa moc nepochodíš. Bany si dostal v priebehu 3 dní. Ako pozerám dva 17.8. a dva 20.8. Ja ti UB určite nedám, nauč sa ako sa máš správať.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Nebýt toho stupidního a naprosto zbytečného banu na JB, nepsal bych přes !, tudíž bych nedostal ban za demenci, protože mě štve, když někdo jako Hunted strašně moc hrotí hru a všecko mu strašně moc vadí. Kdyby alespoň něco napsal, ale hned mute? Už to bylo docela hodně za takovou blbost. Můj ban je neoprávněný a jestli se já mám naučit chovat, tak ať Okurka přestane dávat bezdůvodné bany, stejně jako Hunted zbytečně mutoval.

    E: Ještě jedna věc. Když i Adéla psala pan spešl hunted, proč ona nedostala mute a ban?
    Naposledy upraveno sUch; 24-08-21 v 20:55.

  7. #7

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Nebýt toho stupidního a naprosto zbytečného banu na JB, nepsal bych přes !, tudíž bych nedostal ban za demenci, protože mě štve, když někdo jako Hunted strašně moc hrotí hru a všecko mu strašně moc vadí. Kdyby alespoň něco napsal, ale hned mute? Už to bylo docela hodně za takovou blbost. Můj ban je neoprávněný a jestli se já mám naučit chovat, tak ať Okurka přestane dávat bezdůvodné bany, stejně jako Hunted zbytečně mutoval.
    Však ty ani nevíš, kdo ti to mute dal :D Já Vás oba ignoroval, zasáhli ostatní. Tvoje vystupovaní na serverech je stupidní a jestli chceš, abych začal hrotit Tvoje simonování, tak si moc u CT nezahraješ;)
    Já si myslim, že máš dostatek IQ na to, aby sis uvědomil, že když dojdeš jak dement někoho otravovat před dalšíma 5ti adminama, tak někdo zasáhne. Ban bezdůvodnej nebyl, si mentál a tak to je.
    Tvoje hlášení jsou taky perly, tak se nediv, že se s tebou žádnej admin srát nebude.

  8. #8

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Z chatlogu je ta provokace naprosto evidentní a nebudeme předstírat, že není, vzhledem k souvislostem, které před tím nastaly. Samozřejmě existuje určitá hranice toho, co je a není přípustné, protože provokace jako taková je hodně subjektivní záležitost. Proto prvně admini přistupují k varování, což jestli jsem se dočetl správně, nastalo. Pokud se P3t1s neobtěžoval přestat ani po varování, tak to s prominutím dle mého názoru vyzařuje určitou dávkou demence a ban od Okurky byl na místě. Tvá dohra v hlášení byal jen taková třešnička na dortu, protože jsi tam naspal tyto tři řádky:

    dust23 (0 admins), P3T1S, VALVE_0:0:598242915 - Nepravoplatny ban na JB6, kokoti
    schovka (0 admins), P3T1S, VALVE_0:0:598242915 - No tak vy jste vazne dementi, jen za to ze si stezuji na nepravem dany ban mi date dalsi, chtelo by to jiny A-team
    schovka (0 admins), P3T1S, VALVE_0:0:598242915 - Proste jste zm* a tak to i zustane, je jen vyjimka kdyz je nejaky normalni Admin**

    To je minimálně úsměvné a úplně bych to nebral za spam hodný banu, protože to v podstatě byla ukřivděná reakce na ban, což se dá tolerovat (přece jen lidi nejsou bezcitné loutky) pořád je tu ale nějaká hranice, kterou jsi přeskočil, takže ban od bagra se dá tolerovat také.

  9. #9

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    V prípade to vieme predĺžiť :)

    E: Britny jasne ze sa to nestane, neboj
    Naposledy upraveno Bager258; 24-08-21 v 23:13.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    V prípade to vieme predĺžiť :)
    Což se nestane, protože k tomu nevidím žádný důvod. Sice nevím jaký má přesně problém se registrovat, ale jestliže zde nepřeposílá nějaký vulgární zprávy, ale řeší pouze normální žádost o UB, tak se na základě toho nemá nic prodlužovat.

    Ale pokud 2 lidi píšou "pan spešl Hunted" a pouze jeden z nich dostane ban, tak by mi asi tento systém banování taky přišel trochu na hlavu. Jako neříkám, že je hráč nějaký andílek, když jsem prošla jeho historii + log, ale ono vyjadřování některých adminů / spešlů v UB taky není na nějaké úrovni, tak co potom pak chcete po hráčích :D
    Naposledy upraveno Britny; 24-08-21 v 22:55.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Což se nestane, protože k tomu nevidím žádný důvod. Sice nevím jaký má přesně problém se registrovat, ale jestliže zde nepřeposílá nějaký vulgární zprávy, ale řeší pouze normální žádost o UB, tak se na základě toho nemá nic prodlužovat.

    Ale pokud 2 lidi píšou "pan spešl Hunted" a pouze jeden z nich dostane ban, tak by mi asi tento systém banování taky přišel trochu na hlavu. Jako neříkám, že je hráč nějaký andílek, když jsem prošla jeho historii + log, ale ono vyjadřování některých adminů / spešlů v UB taky není na nějaké úrovni, tak co potom pak chcete po hráčích :D
    Druhá osoba - http://csko.cz/X9lN
    Tohle už na ban nebude stačit, nemyslíš? Bylo nás tam dost z AT, abychom usoudili jestli to bylo ok nebo ne. Ta Adela otravovala prvně a po napomenutí dala pokoj, Petis ne.
    Ja se omlouvam za použítí slova "mentál a dement", ale jinak se nazvat nedá. Po tom zákazu, co jsme mu dali s Lukosem otravoval a po napomenutí a mute ten večer dostal ban. Místo aby se sebral, slušně požádal o UB, šel na další servery a začal zneužívat hlášení, aby si vylil srdíčko.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Druhá osoba - http://csko.cz/X9lN
    Tohle už na ban nebude stačit, nemyslíš? Bylo nás tam dost z AT, abychom usoudili jestli to bylo ok nebo ne. Ta Adela otravovala prvně a po napomenutí dala pokoj, Petis ne.
    Ja se omlouvam za použítí slova "mentál a dement", ale jinak se nazvat nedá. Po tom zákazu, co jsme mu dali s Lukosem otravoval a po napomenutí a mute ten večer dostal ban. Místo aby se sebral, slušně požádal o UB, šel na další servery a začal zneužívat hlášení, aby si vylil srdíčko.
    Tak, když se zeptá - proč ona ban nedostala a všichni to ignorují, tak je lepší to napsat hned, aby pak nevznikaly zbytečné dohady. Já nepsala, že si ban nezaslouží, nebo tak něco. Bagrového editu sem si taky všimla, proto jsem ho pochválila. Hlavně mi zase psali, že šlo pouze o tento problém a že xxx adminů napsalo, že by to nebanovalo "pan spešl Hunted" a tady vidíš, jak se to všechno tvoří - nikdo se z těch adminů ani nevyjádřil. Nakonec šlo o mnohem víc, než o tohle. Protože mi bylo divný, jaký admin by toto banoval. Jde o to, že hráči zkrátka neříkají všechno.
    Já si myslím, že pro jeho dobro to bylo jen dobře, že žádost musel založit někdo jiný, i když jak jsem psala, nevím proč mu to nejde, když všem to jde a schvalovací systém by už neměl fungovat. Jako za 3 dny mu to končí, asi by se s tím měl smířit, že UB nedostane, tak jak psal Grakon. Vzít si ponaučení - podle logu se aji chovat slušně a ne vulgárně, protože to mu taky nebude tolerovat každý donekonečna. A pokud teda někdo požádá o UB, ať je to kdokoliv, ale požádá si slušně, tak by měl alespoň dostat slušnou odpověď, i když třeba je jaký je. Zachovat si zkrátka vždy chladnou hlavu a být ten lepší.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] P3T1S --> baGEr | ;258

    Žádost se zamítá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •