Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [ archivace 27.8. ] P3T1S --> baGEr | ;258

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    [ archivace 27.8. ] P3T1S --> baGEr | ;258

    Vypis z konzole:

    "[AMXBANS] ==================================
    "[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 293166)"
    "[AMXBANS] Mas 3 dnu, 8 hodin, 14 minut a 39 vterin do vyprseni BANU"
    "[AMXBANS] autoid: '401649'"
    "[AMXBANS] Duvod banu: 'demencia'"
    "[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < P3T1S >"
    "[AMXBANS] Tvuj nick: P3T1S"
    "[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:598242915"
    "[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:598242915"
    "[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.30.172.166"
    "[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.30.172.166"
    "[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu"
    "[AMXBANS] Ban dal admin: < baGEr | ;258 >"
    "[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)"
    "[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs."
    "[AMXBANS] ==================================


    Poznamka:


    Vzhledem k tomu ze uz sem se zaregistroval tak nemusim posilat argumenty a zpravy pres hrace: sUch

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Každopádně aby jsme to nějak vyřešili už, tak po mém připojení na JB 6 se pan okures také nechoval tak jak by měl, ještě k tomu když je to admin, neustále narušoval přes voic když se snažili simonovat a byl též vulgární, tím pádem zneužíval i své práva bo neustále držel ten voic a za druhé i Adéla po tom co byla upozorněna tak psala !pan spešl hunted! každopádně si myslím že jestliže admin-okures je též vulgární, ale přes voic a neustále narušuje hru tím že stále mluví, tak je to zneužívání práv, dle mě

    A přes to hlášení sem psal z toho důvodu že se mi nešlo registrovat na Forko a nevěděl jsem jak jinak vám to můžu zdělit tuto stížnost

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Teď už máš absolutně jedno, že ses registroval. Ban ti zůstane, UB nebude. Kdyby si četl žádost, kde se vyjadřují ostatní admini, mohl ses to tam dozvědět. Tohle je žádost o UB. Pokud si chceš stěžovat na někoho či na adminy, MUSÍŠ k tomu mít důkaz v podobě dema a řeší se to úplně v jiné sekci, ne u své žádosti o UB. Proč daná hráčka nedostal taky ban, to tam taky bylo zmíněno.

    Pokud ti nešlo registrovat na Web, měl si to udělat hned, jak dnes a nepsat VULGÁRNĚ přes ! - to s tím absolutně nemá nic společné. Vůbec nevím, zda si uvědomuješ důsledky tvých prohřešení. Chodíš po servrech, kde děláš bordel a mají oddělený banlist, až si došel tam, kde není a tam si dostal ban za vulgární spamování hlášení. Nemohl si napsat jednu normální větu, musel si jich napsat víc. Tak pak nečekej žádnou toleranci ze strany banujících adminů.

    Nevím, zda ti k tomu mám ještě něco více sdělit, ale asi už ne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    Odpověď: P3T1S --> baGEr | ;258

    Víš o co mi jde? O to aby se okures nechoval tak jak se chová, ještě hůř než já, ale to je asi jedno, když je v AT tak mi nic totiž nehrozí, toť vše.

    Děkuji a ahoj

  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] P3T1S --> baGEr | ;258

    Tvá původní žádost je vyřešena zde: https://csko.cz/forum/showthread.php...606#post569606.
    Založením druhé žádosti ničemu nepomůže. Pokud si chceš stěžovat na admina Okurku, máš tak možnost v sekci Hlášení cheaterů, stížnosti. Tam dle návodu založ stížnost s patřičným důkazem, aby se mohl případ řešit. Bez důkazu se případ uzavře.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •