Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 31.8. ] Jailbreak --> Latins

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    [ archivace 31.8. ] Jailbreak --> Latins

    Odkázal jsi mě sem at se tě zeptám tu že ve hře neodpovíš tak se ptám proč si mi dal bez udání důvodu kick a pak následně přesun od ct díky . Medvěd od Kolína. STEAM_0:1:53087295 CZ

  2. #2

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Zdravím tě,
    důvod byl poměrně prostý.

    Po tvém příkazu jakožto Simon, který zněl: "Puste klávesnici a myš!", jsem tě slušně požádal, aby si nic o "puštěné myši" neříkal. Že to není vtipný. Navíc je to proti pravidlům serveru Jailbreak.
    Neuposlechl si a stejně si to zopakoval samostatně pro mě. Tak jsem tě trošku přizvedl příkazem +grab, aby si pochopil, že to myslím vážně. A ty mě na to zastřelíš bez jakéhokoliv důvodu. Žádný z tvých příkazů ani zákazů jsem neporušil. To znamená, že si dal úmyslný FK a za to jsem tě potrestal kickem a následně několikrát přesunem se slovy, že danou mapu si u dozorců nezahraješ.

    Vypsal jsem ti tady důvod.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Ten přesun byl jednou. A důvod proč jsem ti dal kill byl ten že jsem chtěl střelit do zdi ale jak si mě vyhodil tak jsem ti dal hlavu a nevím o tom že za FK za který bych ti dal Vd další kolo je kick a přesun :)

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Otázka na Latinse

    A pokud už tady apeluje admin an nějaké pravidla tak Admin tým by je měl dodržovat tak též a ne furt s někým házet zvedat atd :)

  5. #5

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Ať posoudí ostatní administrátoři sekce Jailbreak... Já jsem zde vypsal, jak situace skutečně byla.
    Jiný trest než kick a přesun si nedostal. Takže se v téhle žádosti řeší, zda jsem zneužil své pravomoce či nikoliv.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Ak to je tak jak popisuje admin Latins tak postup bol správny. Ak Latins dostal ďalšie kolo VD za údajny "neúmyslený" FK, tak by som to riešil už len prípadným presunom. To že použil grab nie je zneužitie, proste ťa chytil a upozornil.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  7. #7

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Na serveru jsem byl a Latins práva nijak nezneužil. Kdybyste to vyřešili na serveru mohl bejt pokoj, zas zbytečnej další flame.
    Naposledy upraveno Hunted; 29-08-21 v 19:51.

  8. #8

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Asi bych to jako Latins neřešil. Já taky z prdele zakazuji používat myš, ale nezabíjím za to (protože je to proti pravidlům). Jinak ale nevidím v této situaci zneužití práv.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Já ho zato nezabil zabil jsem ho jak mě vyhodil

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Otázka na Latinse

    Citovat Původně založeno extaz312 Zobrazit příspěvky
    Já ho zato nezabil zabil jsem ho jak mě vyhodil
    Ale to si právě dělat neměl, to byl ten úmyslný FK, on tě tím grabem pouze upozornil. Takže si ho hlavně jako admina měl poslechnout, ne po něm střílet. Jako je fakt, že opravdu někdo to poví ze srandy, ale jestli to adminovi vadí a ty to povíš schválně zase - už se to bere čistě jako provokace a pokud by třeba admin nějak nezasáhnul, tak je možný, že by si to dělal opět. Osobně ti radím, neříkej to ani ze srandy. Někdo to tak nebere. V konečném důsledku i já musím uznat, že práva nebyla zneužita.

    Zákaz si nedostal, objasnění ano, snad je to tedy vyřešené.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •