Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 31.8. ] S!GNA! --> plejerplejer

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    [ archivace 31.8. ] S!GNA! --> plejerplejer

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem ratatatatatata
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'camp'
    [AMXBANS] Delka: '5 minut'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:582049012'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '46.174.157.0'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'player' byl zabanovan na '5 minut'.
    Duvod: 'camp'
    By admin ratatatatatata
    'player' byl zabanovan na '5 minut'.
    Duvod: 'camp'
    By admin ratatatatatata
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Dobry den timto bych si chtel zazadat ne o unban ale o smazani banu, protoze dle meho nazoru jsem nekempil o nic vic nez kdokoliv vcetne admina plejerplejer na mape wesstwood, jediny rozdil byl v tom ze jsem hral s awp coz admin nema rad. Chvili pred banem jsem dal par killu ze strechy s awp, pote jsem vzal adminovu vlajku a utikal smerem k te nasi nacez mne sejmul oponent, a vlajku vratil, po te co ji vratil vzal nasi, ja se spawnul a a sejmul jsem ho a vlajku vratil a vzal awp ktere zustalo lezet na zemi, v nasledujicich 2 minutach jsem prebehl po strese na oponentovu polovinu dal nejaky ten kill, pote spoluhrac vzal oponentovu vlajku a ja ho ze strechy kryl, coz se mi taky povedlo vyndal jsem admina ktery na nej cihal a vzal mi vlajku, pote donesl vlajku a vratil vlajku muj spoluhrac ktereho jsem kryl a uz jsem chtel sejmout proti hrace ktery se schoval pred tou nasi, kdyz v tom mi priletel ban za "camp", jelikoz jsem but bral vlajku, kryl, nebo se prostreloval k jejich vlajce zadam smazani banu na zaklade omylu admina. Dekuji S!GNA!.


    HLTV - http://hltv.csko.cz/27039/27039-2108...e_westwood.zip


    Ban jsem dostal v 15:00 (HLTV času) za celou dobu jsem nekempil, teď jsem na to koukal ještě jednou, možná by se admin plejerplejer mněl taky podívat co banoval. Ještě bych chtěl doplnit že když jsem se zeptal za co ho mám admin řekl že jsem byl minimálně 5 minut s awp na střeše, celkově od nákupu do banu jsem mněl awp 3 minuty z toho 2:30 jsem byl na střeše ale ani ne v kuse jelikož jsem z ní seskočil a vzal a odnesl jejich vlajku. Takže opravdu nechápu kde byl ten údajný kemp.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 29-08-21 v 20:03.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: S!GNA!

    Prosím adminy, aby se na to podívali. Vzhledem k popsané situaci může být mé posouzení subjektivní, takže bych si mohl nadržovat. Děkuji. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=293250
    Naposledy upraveno plejerplejer; 29-08-21 v 19:43.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Napiš přesný čas, kdy si se napojil. Na demo jsem koukal a asi jsem ho měl bugnutý, protože jsem tě tam neviděl hrát. Co se týká banu, admin plejerplejer má jako main servery právě CTF a nikde jinde ani nehraje, proto mi příjde, že pochybení či špatné posouzení situace ze strany admina jako nepravděpodobné.

    Kouknu a editnu odpověd.

    čau grakone


  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Napojil jsem se v 0:00 - ban byl dán v 15:00 - že ti něco nepřijde pravděpodobné je hezké ale koukni radši to demo děkuji.

    PS: kdybys koukl do banlistu tak zjistíš že jsem hrál pod nickem player to jen tak mezi námi.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 30-08-21 v 15:43.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Já bych se na to spíš dívala z jiné stránky. V první řadě - Camp by se měl banovat jen v případě, pokud hráč campí neustále a nerespektuje upozornění admina, který ho třeba nejdřív slapne, nebo mu to poví, aby necampil. Což jsem se nikde nedočetla, jestli se tak stalo.

    Další věc je ta, že se málo kdy objeví zde žádost, která se týká pouhých 5ti minut, protože je asi zjevné, že ti jde, aby si měl více čistý rejstřík, jinak za normálních okolností bys to ani nehrotil, počkal bys 5min a zase by ses napojil. Kdyby sis někdy chtěl v budoucnu žádat o práva, tak mi věř, že i kdyby ten ban tam zůstal, nikdo ho řešit nebude, spíš by se pozastavili nad touto žádostí, že si ji vůbec řešil. Je to banalita. Ale jak jsem psala hned v úvodu, pokud byla pouze jen tato situace, nebyl žádný důvod k udělení banu a pokud by si admin myslel, že tam jsi 5min, tak tě měl spíš dřív upozornit, či dát slap.

    Takže se k tomu může vyjádřit klidně i admin, zda přišlo z jeho strany nějaké upozornění, nebo se situace opakovala a pokud ne, byl to vážně zbytečný ban a klidně se může smazat. Ještě kdo chce z adminů, to taky může zhodnotit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Ahoj britny, upozornění nepřišlo, situace se neopakovala, netrvala 5 minut ale maximálně 1:30 v kuse, protože sám nemám lidi co kempí zrovna 2 krát v lásce, snažím se jít příkladem a nekempit proto mně dostal tento ban. Proč jsem založil žádost na 5 minutový ban? Jednak kvůli tomu abych jak jsi řekla mněl čistší rejstřík, ale o to ani tak nejde jako o to že s tím banem naprosto nesouhlasím, adminovi jsem zkoušel vysvětlit že se spletl jelikož mi odpověděl když jsem se zeptal proč ban za kemp, že jsem byl na střeše 5 minut s awp, kde jsme byl celkem 2:30 minuty a to ne v kuse, awp jsem mněl koupené 3 minuty takže je logické že se admin ustřelil, taky důvod proč jsem žádost založil je ten že jakmile admin vidí awp okamžitě to vidí jako kempení, přesto že sám dělal naprosto to stejné jen s jinou zbraní a třeba si na to příště bude dávat větší pozor, já jsem preferoval normální domluvu, bohužel admin aniž by se na demo podíval neustále si jel svoje s tím že si mám založit žádost, takže mi jde o princip. To jen tak aby jsem to trochu vysvětlil.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 30-08-21 v 16:46.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Ty si právě popsal jen jednu situaci, proto jsem se ptala, zda došlo k nějakému upozornění, nebo se to opakovalo. Vzhledem k tomu, že chápu, proč je plejer ke svému objasnění banu tak odtažitý, ale bohužel jednou je to admin a musí to prostě respektovat a klidně se vyjádřit. Mně stačí, jestli napíše, že situace byla pouze jedna, žádné upozornění nepřišlo a okamžitě dal ban (i když teda jen na 5min) tak já ti ho smažu. Jestli se nebude chtít vyjádřit a stačí mi 1 admin co potvrdí, že tam byla jen 1 situace a nebo, že to je jak píšeš, tak ho taky smažu.
    Tady jde o to, že někdy jsou tyhle bany naprosto zbytečné a akorát hráči roste banlist a banování za camp, to už prostě musí hráč vyloženě čupět pořád dokola, sotva se pohne, když ho admin slapuje, tak si myslí, že asi tento server obsahuje nějaký bonus fly hack :D A ještě ti mohl dát slay/kick. Úplně jednoduché věci, kromě banu.
    Počkám teda buď na vyjádření plejera, nebo na nějakého admina, který by tu situaci zkouknul. Uni psal, že se mrkne, tak počkám.
    Naposledy upraveno Britny; 30-08-21 v 17:10.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Ano popsal jsem jednu situaci protože mi právě ta jedna situace byla podána jako důvod banu, s ostatním souhlasím, takže teda budu čekat.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Dívám se na to druhý den. Upozornění nebylo. Ban se z mé strany dá označit jako subjektivní. Když se na to podívám objektivně, bude to asi tím, že nemám rád hráče co hrají neaktivně s awp. Krytí je ale v pořádku. Takže resume: Ban mažu a navrch omluva.
    UNHC díky za důvěru, ale i já jsem jen člověk a můžu se ukvapit. Proto jsem prosil o zkouknutí "zvenku".
    Britny díky za příspěvek.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    V pořádku děkuji za vyřešení.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] S!GNA! --> plejerplejer

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Dívám se na to druhý den. Upozornění nebylo. Ban se z mé strany dá označit jako subjektivní. Když se na to podívám objektivně, bude to asi tím, že nemám rád hráče co hrají neaktivně s awp. Krytí je ale v pořádku. Takže resume: Ban mažu a navrch omluva.
    UNHC díky za důvěru, ale i já jsem jen člověk a můžu se ukvapit. Proto jsem prosil o zkouknutí "zvenku".
    Britny díky za příspěvek.
    Moc děkuji, že si to ještě přehodnotil a vyjádřil se z pohledu hlavně admina, o to mi právě šlo. Kdyby se cokoliv řešilo ohledně SIGNI, vždy máš právo se vyjádřit jako admin, z tohoto pohledu. Určitě mě chápeš a pochopí to i Samco, on není tak omezeny v tomto a věří, že by to bylo objektivní vyjádření, stejně jako já.

    Tím to tedy považuji za vyřešené a uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •