Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 9.9. ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    [ archivace 9.9. ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Dobrý den chtěl bych nahlásit hráče **BrAmBoRaK** který nezná pravidla, nemá mikrofon, nesimonuje, není schopný otevřít cely a je naprosto neschopný.

    Nick - **BrAmBoRaK**
    ID - VALVE_0:0:704402587 SK
    Demo (1) - http://csko.cz/dema?UPD=PxmHurgc
    Demo (2) - http://csko.cz/dema?UPD=EobF2UQk (zde pouze začátek dema)

    Děkuji s pozdravem S!GNA!

  2. #2

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Ahoj, koukal jsem jenom to první demo, to druhý je z tý další stížnosti. Šel k ct, nepromluvil a neotevřel. Čekali jste cca 4minuty a pak šel k T. Proč jste nezavolali admina přes hlášení?
    Jinak nic neudělal, nebanovatelný.
    Naposledy upraveno Hunted; 30-08-21 v 19:48.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Admina jsme volali ovšem nikdo nedošel.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Ahoj, predpokladám, že všetky 3 sťažnosti sú z "jedného času" (Podľa tvojho napojenia na jb - chatlog).
    (Do hlásení nevidím) Avšak podľa chatlogu mi nepríde, že si admina volal. Dovolím si sem pridať malú časť toho, čo som tam našiel.
    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:20:12 STEAM_0:1:582049012 O.K. v pohodě Nikol už to řeším
    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:20:23 STEAM_0:0:156609179 Nikol. ja stejne nikoho nevolam
    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:20:29 STEAM_0:1:582049012 O.K. já taky ne
    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:20:39 STEAM_0:1:582049012 O.K. ale ez dema

    O tvojej všeobecnej neznalosti JB modu budem radšej mlčať, alebo aj nie, je to fakt vtipné.;
    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:18:30 STEAM_0:1:582049012 O.K. on byl příkaz nechodit do zbrojky nebo HVD?
    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:18:49 STEAM_0:1:582049012 O.K. žádám si VD

    Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:27:28 STEAM_0:1:582049012 O.K. dneska mám aspoň 3 hlášení
    Áno, máš aspoň 3 hlásenia a ukázal si sa, akú znalosť z modu, kde sa snažíš hľadať chyby v iných máš.


    e;
    VALVE_0:0:564055735 CHLEBO - Spam, myslím, že som tam videl nejakú vulgaritu.
    VALVE_0:0:704402587 **BrAmBoRaK** - Vulgárny šašo.
    Naposledy upraveno Mlýn; 31-08-21 v 00:32.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Za 1. tohle je stížnost ne diskuze s tvou osobou.

    Za 2. jediné co jsi udělal je že jsi vytáhl pár věcí z chatlogu bez souvislosti a kontextu v stížnosti na jiného hráče, gratuluji, jen tak dál. ;D

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Ahoj,
    Za 1. Som spešl určený na JB, moja pozícia mi ponúka vyjadriť sa k tejto téme a ja tak robím, pretože ma to baví. :-)

    Za 2. Jediné, čo som urobil je, že som vytiahol pár vecí z chatlogu, kde som ukázal, o čo ti skutočne išlo.

    1. Sťažnosť založená 16:06
    2. Sťažnosť založená 16:32
    3. Sťažnosť založená 16:35

    Všetky 3 sťažnosti z toho istého serveru, ak nie aj z rovnakej mapy (Dema som fakt nepozeral, pretože je vidieť, že v tom sám máš chaos)

    Mohol si to všetko dať do 1 sťažnosti, ale to by si mal málo postov na forku asi - Jailbreak 7 mini 30-08-2021 16:27:28 STEAM_0:1:582049012 O.K. dneska mám aspoň 3 hlášení

    V tejto téme napíšeš - Admina jsme volali ovšem nikdo nedošel.
    V druhej téme napíšeš - Admina volali šerife, já žádného JB admina online neměl plus mi bylo doporučeno to házet na weba s výkřičníkem jsem to už vzdal protože na to nikdo nechodí.
    V hre napíšeš, že ajtak nikoho nevoláš.

    To polku za teba písal brat, 1/4 pes a ostatné ty?


    To, že sa jedná o sťažnosť na iného hráča je úplne nepodstatná vec. Veci by sa mali riešiť objektívne a nerobí mi problém z jedného dema na 1 hráča vyriešiť ďaľších 5tich len preto, že porušili pravidlá, aj keď ich tam ty "nespomenieš".
    S týmto tvojim prístupom a "znalosťou" pravidiel sa radšej vráť na ctf. A pozor na kemp.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Vyjádřit se k tématu stížnosti a vytahovat z chatlogu co jsem napsal já (bez kontextu) je sakra rozdíl ale tvoje věc nebudu se tu s tebou hádat když na to tvůj mozeček asi nemá aby to pochopil.

    Já nevím jak ty ale v mojí a něčí osobě vidím rozdíl já nikoho nevolal protože jednak na výkřičník téměř nikdy nikdo nechodí a druhak mi bylo doporučeno hlásit na web + na steamu jsem neměl žádného JB admina online ostatní hráči ano takže admina volali samozřejmně nikdo nedošel.

    Proč to bylo ve 3. stížnostech jsem již jednou psal tak si to najdi když tě tak baví se rýpat blbostma.

    Za druhé nevím co meleš o pravidlecha 5 lidech, ale nevadí, zrovna ty jako člověk který žádal o práva asi 7 krát, dotáhli ho k nim kamarádi admini, a ještě rok zpátky jsi chodil na CTF a záměrně si měnil nick na znaky a barvičky aby tě nebylo možné dohledat v chatlogu a s nadávkami jsis taky hlavu nedělal tak radši mlčím s ušima dole.

    A co se týče tvé narážky na "kemp" tak mám unban a smazání banu protože jsem nekempil, takže pokud mně to mnělo naštvat tak bohužel. Takže se radši věnuj stížnosti a ne blbostem, dále na tebe nebudu reagovat. Pěkný den přeji.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 31-08-21 v 18:56.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Já nevím jak ty ale v mojí a něčí osobě vidím rozdíl já nikoho nevolal protože jednak na výkřičník téměř nikdy nikdo nechodí a druhak mi bylo doporučeno hlásit na web + na steamu jsem neměl žádného JB admina online ostatní hráči ano takže admina volali samozřejmně nikdo nedošel.


    Admina jsme volali ovšem nikdo nedošel.

    Tak jsi debil? :D

    Volali - MY VŠICHNI - (třeba) JÁ, KÁMOŠ, MAMINKA, TAŤKA.

    On volal - Volal týpek od vedle

    Jo, rok zpátky jsme behali po ctf max s okuresem, milkem a dalšíma 10 lidma. Rok zpátky jsem žádal o práva a byl hodnej jako beránek. Ale klidně mi sem pošli něco, kde to uvidím, když píšeś takový srance :D.

    Když narazím na tvou neznalost pravidel, tak tady začneš vytahovat jak si kdo kolik krát žádal a nevím co. Je mi to celkem fuk, je to snad moje věc, ne? Taky jsi žádal už tak 2x a sám jsi si to 2x nechal locknout, protoźe ti došlo, že jsi asi blbej. Nebo?

    k stížnosti pořád platí ;


    VALVE_0:0:564055735 CHLEBO - Spam, myslím, že som tam videl nejakú vulgaritu.
    VALVE_0:0:704402587 **BrAmBoRaK** - Vulgárny šašo.

    Jo a klidně napíš do pm, ti hodim klidně i IG, ať to tady nespamujeme, ať si můžeme popsat o tvem a mem mozečku ;)

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    V PMce máš zprávu.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Já si myslím, že pokud neměl do teď čas se na to podívat žádný admin, tak už ani nemá smysl to za těch 8 dní banovat. Pokud šel pouze k CT, jen neotevřel cely a pak šel k T - v popisu stojí nefunkční mikrofon a nedal nikomu žádný MFK, tak nemá smysl tohle ani hlásit.

    Já to nebudu dlouho zdržovat a nechávat to tu měsíc, takže to zkrátka uzavírám. Pokud by daný hráč byl někdy opět u CT a neměl daný mikrofon, kde by byl důkaz, že dával FK, nebo MFK, tak ho teprve potom prosím sem dej. Jestli to bude opět hltv, tak i rovnou časy.

    Díky a uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •