Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 9.9. ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    [ archivace 9.9. ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Dobrý den, chtěl bych nahlásit hráče CHLEBO za neznalost pravidel a módu, nemá mikrofon, nesimonuje, neohlásil mód, a taky FK bez následného VD.

    Nick - CHLEBO
    ID - VALVE_0:0:564055735 SK
    Demo - http://csko.cz/dema?UPD=EobF2UQk

    Děkuji s pozdravem S!GNA!

  2. #2

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Ahoj, par poznamek mam.
    1) Proč děláš 20 stížností, když to můžeš hodit do jedný?
    2) Tam píšeš, že nebudeš volat admina a že "ez dema" a pak si ty a ostatní stěžujete, že AT je k ničemu :D
    3) Když už hraješ na JB, nauč se ty pravidla sám. Vyžadovat VD za kill ve zbrojce je celkem haluz + si se nevěnoval gangsteru.
    4) 10min + dema příště aspon hoď v jakym čase se, co stane

    Ke stížnosti, projel jsem to rychle, gangster neohlásil... No toho se stalo, neni to na ban ale. FK jsem žádnej neviděl, krom toho udajnýho, že si lezl do zbrojky. Nomik mi přijde jako blbost banovat z webu, máš pravdu za celý demo nepromluvil, ale nedávno jsem ho testoval a mik měl, navíc to byl mini server a vypadalo to spíš, jak party, než že by někdo měl potřebu, aby se simonovalo.
    To bude vše, dík za hlášení.

    Chlebo v tý stížnosti na Bramboraka dal úmyslnej FK. To budou 3dny aspoň.
    Naposledy upraveno Hunted; 30-08-21 v 20:17.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Admina volali šerife, já žádného JB admina online neměl plus mi bylo doporučeno to házet na weba s výkřičníkem jsem to už vzdal protože na to nikdo nechodí. To s tím ez hlášení jsem si dělal srandu když jsem se bavil s Nikol. ale tak nevadí příšte nepiš blbosti z chatu když nemáš souvislosti a nechápeš srandu nebo nevím jak jsi k tomu dospěl. Proč je to v třech stížnostech? Protože první až třetí šli k CT průběžně v době kdy už jsem žádost buď odeslal nebo psal. Když už je řeč o módu nemá se náhodou mód oznámit pane Huntede, vzhledem k tomu že za celou dobu nepadl jediný příkaz tak nevím co řešíš? Vzhledem k tomu že celou dobu ani jeden ze tří stížností nedělali jako simoni co mněli není co časovat, pokud na dema koukat nechceš tak na ně nekoukej. Nevím kde jsi přišel na nějakou party lidi si tam přišli zahrát a k CT lezli lidi bez mozku, mikrofonu a znalostí pravidel. Tak doufám že jsme si to trošku ujasnili.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 30-08-21 v 20:26.

  4. #4

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    16:06, 16:32, 16:35 strašnej problém to editnout a naházet do jedný ;)
    Ano, vycházel jsem z toho Tvýho chatu na demu, že si nikoho nevolal, je dost aktivních spešlů/adminů, co chodíme na hlášení, tak nepiš hlouposti prosimtě, že to nemá smysl.
    Mód se má ohlásit, aby dal simon vědět CT hráčům a ti se mohli včas schovat. To při gangsteru neni třeba a za jedno neohlášení modu ti nikdo zákaz nedá. Ano, nesimonovali to máš pravdu, nomik z dema ti nějakej admin zabanuje, ale já to potvrzovat nebudu, protože to je pro mě blbost.
    Když si chtěl ať se simonuje, měl sis tam jít sám. Na demu jsem viděl, že vás celkově bylo 6 a to bych ti nesimonoval i kdyby ses na hlavu stavěl. Kouknout na demo neni problém, ale když točíš celou mapu na 10x a nevyčasuješ něco podstatnýho, tak to tu bude ležet rok, protože nikdo nemá náladu ani čas to koukat.
    Sto lidí, sto chutí až se najde někdo, kdo ty dema koukne taky a bude za zabanování, budeš třeba spokojenej.
    Tohle je stížnost, hádat se můžem jinde, tak si založ buď stížnost, nebo mi napiš jinde, ted už to nechame adminum.
    csko.cz je banned
    chlebo - úmyslnej fk (1-3dny bych to viděl)
    Bramborak - nebanovatelný

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Já se hádat nehodlal a ani nehodlám pouze jsem ti k tomu řekl svůj pohled. Zbytek je na vás, já to nahlásil zbytek je vaše věc. Toť vše děkuji.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Chci se jen zeptat, jak to vypadá u těch 2 stížností, které sem dal S!GNA? Pokud dá hráč 1 i třeba úmyslný FK, tak se mi zdá, že by BAN přijít nemusel, proto zda se na to mrkne ještě nějaký admin, nebo se to vyhodnotí jako uzavřené, obě stížnosti - zde 2. https://csko.cz/forum/showthread.php...Bn%ED-mikrofon , protože to tu leží už delší čas a vyjádřili se jen 2 spešlové a jeden hráč BAN dostal, další je dle Hunteda nebanovatelný (viz. 2. stížnost) a tento dal 1 úmyslný FK - což spešl vyhodnotil jako 1-3 dny BAN. Já momentálně pro BAN nejsem, ale pokud ano, tak 1 den max.

    Sepsala jsem to vše raději do jedné stížnosti, ať to nerozepisuju všude.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Jo, souhlasim s Britny. Ten úfk byl, protože se tam nějak hádali, takže si ho možná i zasloužil.

    Souhlasim s tim, že je to zbytečný banovat. Ten jeden zákaz dostal, tohle by se dalo pořešit in-g tim 1-3dnama/domluvou. Viděl bych to na lock.
    Naposledy upraveno Hunted; 05-09-21 v 15:29.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Jo, souhlasim s Britny. Ten úfk byl, protože se tam nějak hádali, takže si ho možná i zasloužil.
    Myslíš, ten FK, nebo ten BAN ? Pokud by sis stál za svým, tak mu dám BAN na 1 den, i když asi 1 den zákaz k CT moc k ničemu nebude, pokud by se hráč za celý den neukázal, ani si toho nevšimne, nebo pokud tam nehraje často. Naposledy tam byl 3.9. právě. Napiš mi, jak by si situaci řešil ty, jako admin, kdyby si mu měl nyní dát ban 1-3 dny. Za to co si viděl na demu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nefunkční mikrofon

    Nevšimla jsem si toho editu, to se omlouvám. Klidně si to mohl napsat jako příspěvek, nebrala bych to jako spam. Ale to jsem potřebovala vědět.

    Já bych bych i tak po dlouhé době nedala žádný zákaz, protože pokud se něco neřeší hned, tak za týden takové zpětné bany, což je pouhý zákaz k CT max na 1 den, by moc neměl smysl. Je lepší, když se to dává přímo ve hře, kde to hráč vidí, nebo ho může admin upozornit.

    S!GNA zkus se naučit rozeznat co je potřeba dávat na web jako hlášení a co ne. Když dá někdo 1 FK, nebo si bugne zbraň během modu a nikoho nezabije, nebo by zabil 1 člověka, tak prostě za to hned nedáváme ban z webu. Muselo by to být nějaký hromadný zabíjení, nebo opakovaný, aby dostal ban z webu a delší.

    Takže také uzavírám.
    Naposledy upraveno Britny; 08-09-21 v 21:02.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •