Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: [ archivace 2.9. ] GiL3 --> Pelargos

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2021
    Příspěvky
    0

    [ archivace 2.9. ] GiL3 --> Pelargos

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 285359)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli pr


    Poznamka:

    prečo som prosím vás dostal ban ? nič som fakt nespravil, nikdy som nemal ani cheaty, len sa chodím odreagovat a zabávat. poprosím o unban
    Dakujem velmi pekne a pekný den

    Naposledy upraveno Grakon2702; 31-08-21 v 22:47. Důvod: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=285359

  2. #2

    Odpověď: Rytmus

    Ban je z 01.11.2020, za cca 2 mesiace vyprší.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Rytmus

    Zkus to za měsíc, s celým výpisem a se slušnou poznámkou. Třeba ti banující admin vyhoví a dostaneš předčasný UB.

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=285359 Pelovi se nechtělo :D tak to sem dávám já.

    Je tam naše NS, to by 100% dokázalo, že si měl cheat, tak proto máš ban. Ale, že sem teda skoro po roce naběhneš a ptáš se za co ho máš, když aji v conzoli by ti to ukázalo :D To si asi počkej do vypršení :X
    Naposledy upraveno Britny; 31-08-21 v 20:16.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4

    Odpověď: [ archivace 2.9. ] GiL3 --> Pelargos

    Ban je daný nové cs (odkaz v reasonu editu), takže víme, že byl dán na počítač, ze kterého píšeš žádost. Vzhledem k tomu, že ban byl dán na nové csko, tak si můžeme být jistý, že byl dán oprávněně, neboť tam musel být screen obrazovky, na kterém byl cheating patrný. Do plusu ti nepřidává fakt, že sis banu všiml až po devití mesících od udělení a v poznámce píšeš, že nic o banu nevíš a chodíš si jen normálně pravidelně hrát. Možná, kdybys s tím šel na rovinu ven, tak bychom mohli uvažovat o předčasném unbanu, ale tenhle chabý pokus o "já nic, já muzikant" mě přesvědčil k tomu, že by ti ban měl zůstat až do konce. Jinak tu jsou ještě možnosti, jak si zahrát hned a to je koupě buď steam verze, nebo ročního VIP (po domluvě s Kotlem). Pro více informací klidně napiš sem, dokud se ti žádost neuzavře jako vyřešená.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •