Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Dopsání pravidel do /menu

Hybrid View

  1. #1


    Dopsání pravidel do /menu

    Zdravím Vás,
    tímhle příspěvkem chci požádat kompetentní lidi o aktualizaci pravidel v /menu o tyhle porady:
    Informace k JailBreak poradě ze dne 29.3.2020 změny,dohody a upřesnění
    Porada administrátorů a spešlů 29.4.2018 - změny, dohody a upřesnění

    Hráči jsou zmatený. Neví, že jsou nějaké další úpravy pravidel a my je musíme upomínat, že je to špatně.

    Dál bych chtěl upozornit v pravidlech na tenhle bod:
    "Nikde není přesně definováno, jak mají vypadat reakce. Pokud Simon řekne např. "První reakce skok", jedná se o platnou reakci. Pokud chce Simon dát vězňům reakci s výhodou, musí jasně vyslovit část "...s výhodou...". Pokud Simon řekne např. "Výhoda. První reakce skok.", tak to není reakce s výhodou."
    Jak tohle mám chápat? Nevím, zda mám na příkaz od Simon "SKOK" skočit, nebo ne... Dlouhodobě se to bralo tak, že to není příkaz, ale podle téhle definice už je... A když to neví admin, tak jak to mají vědět hráči?

    Takže tímhle oznamuji, že do nápravy pravidel v /menu se budu řídit pouze tím, co je zde napsáno.
    Jestli k tomu mají co říct i ostatní, tak pište.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Jde tam spíše o to, že "do boxu" "za mnou" " ke stěně" jsou příkazy tak to beru tak ,že slova "stát" "skok" "čup" je též příkaz.


    Believe it, go and prove it.

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Veď, ked to hovorí Simon, tak sa to má brať ako príkaz, nie ? predsa niečo ako ,,pustená klávesnica,, a ked ju vezeň nepustí, tak porušil príkaz a môže nasledovať kill alebo dáky trest napríklad, že: ,,nebudem ťa zabíjať z mojej dobrej vôle ale budeš mať nevýhodu v nasledujúcej atrakcii,,
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Po nějaký době přemýšlení, jsem dospěl k tomu, že by to mělo a nebo.. mohlo být dané v pravidlech jako platný příkaz. Doteď jsme to tak nebrali (aspon myslím že my), protože prostě bylo naučené "První reakce na skok" a ne "Prvni reakce skok". Lidi to brali jako něco jiného a automaticky se to bralo jako něco, co je špatně a dostal za to daný kill. Pokud se dá SKOK, stát apd. jako jednotlivý příkaz, nejsem proti. Do té doby než by jsme to vyřešili, by se to nemělo fragovat a jen upozornit, že tahle věc je v řešení a měli by používat originální reakce, příkazy jako se doteď používaly.
    Life is illusion.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno DeadJoy Zobrazit příspěvky
    Po nějaký době přemýšlení, jsem dospěl k tomu, že by to mělo a nebo.. mohlo být dané v pravidlech jako platný příkaz. Doteď jsme to tak nebrali (aspon myslím že my), protože prostě bylo naučené "První reakce na skok" a ne "Prvni reakce skok". Lidi to brali jako něco jiného a automaticky se to bralo jako něco, co je špatně a dostal za to daný kill. Pokud se dá SKOK, stát apd. jako jednotlivý příkaz, nejsem proti. Do té doby než by jsme to vyřešili, by se to nemělo fragovat a jen upozornit, že tahle věc je v řešení a měli by používat originální reakce, příkazy jako se doteď používaly.
    tak slovo SKOK a SKOČTE sú dve rozdielne slová. lebo SKOK je proste nič, iba slovo, to sa nedá brať ani ako príkaz. to už ked povie Simon ,,Skočte,, to už sa dá brať ako príkaz a ak ho vezeň nesplní, može nasledovať kill (zbytočný frag) alebo sa to dá riešiť formou nevýhody.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  6. #6


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Řešilo se to milionkrát. Slovo skok není příkaz, takže zabít může dotyčného Simon jenom tehdy, pokud měli předtím vězni zakázáno skákat. Citace, kterou sem dal Latins, platí pouze a jen pro reakce (tedy v moment, kdy simon řekne část s reakcí), a tedy nelze to vztahovat na na jiné klasické příkazy. Bylo to řádně prodiskutováno a hlasováním odsouhlaseno adminy na poradě, že to tak bude. Argumenty, proč se tak hlasovalo, si nepamatuji. Pravidla na serveru může změnit někdo, kdo má k ním přístup, a ten má Kotel a možná maximálně ještě Burak.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Tato práva má pouze Kotel, jemu se musí vyloženě napsat co konkrétně musí aktualizovat do pravidel v /menu. Jednou jsem se ho na to ptala a řešila to s ním, když se tam mělo něco dopsat. Napsal mi, že nikdo jiný do toho nemá přístup, jen on. Pokud teda za tu dobu nepovolil hofymu zasahovat do databáze serverů, ale to si nejsem jistá. To ví jen hofy, ale 100% vím, že to měl jen Kotel. Nejlépe se na něj odkázat na DC a někdo mu sepsat pravidla, která se mají přidat, aby to měl sepsané a mohl to tam přidat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Odjakživa "skok" příkaz nebyl. Není to sloveso. Podle mě bude lepší, když tu nebudeme dělat koncentrák a budeme rádi, že tu vůbec jsou nějaký hráči, který hrajou podle pravidel, který dobře znaj. Řešit téma z roku 2018 mi přijde jako nesmysl. Ono je fajn se podle pravidel řídit, ale zapojit selskej rozum a trochu empatie vyřeší 99% maličkostí, který můžou takovým nedorozuměním vzniknout.

    "Nikde přesně není definováno, jak mají vypadat reakce" tohle si podle mě hráči za ty roky určili sami, další věc, kterou každej zná a řídí se podle ní.

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Všichni tu píšete že skok není příkaz , že tam chybí sloveso ,tak to beru tak , že příkazy za mnou,do boxu atp. taky nejsou platné příkazy protože, tam chybí slovesa a jedná se tak o chyták. Jestliže, skok je neplatným příkazem a za mnou , do boxu atp. jsou platný příkazy tak to nedává vůbec žádný smysl.
    Prosím o ujasnění jestli v příkazu musí být sloveso.

    E: Já jsem začal hrát na GS od té doby co jsem dostal zákaz? Hunted když nevíš , nepiš jednoduchý. Tohle téma vzniklo hlavně kvůli tomu, že jsem se nějak dostal k diskuzi s Latinsem o tom, že skok je příkaz.
    A že já neumím pravidla, Hunted v době kdy si dostal práva ,tak tě museli opravit samotný hráč.
    Je mi úplně jedno jestli tady není sloveso nebo je a já jsem nezačal s tím , že musí být sloveso.
    Kdyby se nějak ucelili pravidla a řeklo co jak má vypadat co se má dělat a co ne ��
    Naposledy upraveno Deyik; 09-09-21 v 13:34.


    Believe it, go and prove it.

  10. #10
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Jste se bouchli do hlavy, že najednou budeme řešit takovou naprosto pro hraní nepodstatnou věc (doteď to funguje úplně v klidu, pokud nesimonuje nejakej hnidopich co dává jen reakce)
    Bavte se s těma lidma a neberte to jak odvyprávění prezentace před třídou ale zábavu. Buďme radi, ze tam mame nějaký lidi)
    Stop being such a fucking cliche.

  11. #11


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    sloveso, sloveso, sloveso
    Vam hrabe z toho gs? Co chcete měnit zas lidi odcházej a vy chcete ty, co tu zustavaj otravovat s něčím tak zbytečným.
    "Cela se zbrani, zustane v cele". Taky blbost, ale je to zažitý a většina jb hráčů to používá. Tak proč to měnit?
    "skok" neni příkaz prostě, nic složitého na tom snad není

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Já předpokládám, že do pravidel v /menu by se mělo dopsat spíše upřesnění z této PORADY Kromě u změn 2 a 3, která se toho netýká.
    Takže u změn 1 a 4. A potom ten zbytek - Dohody a upřesnění. V první poradě nevím, co by se tam muselo dávat do pravidel (pokud tam chybí to přejíždění a výhoda o VD. Ale jinak moc nechápu, kdo se na to pořád ptá, když tady říkáte, že to je zažité a že to tak funguje už x let (což je pravda) a najednou se to tu opět řeší. Takže sem nejspíš musí chodit noví hráči, kteří tohle neví. Jako ono se to do /menu může připsat, otázkou je, zda si to někdo bude číst. Protože k CT lezou lidi bez miku, se špatným mikem, neznají pravidla - vůbec je to nezajímá, jaké tu jsou a i přesto jim to musí všichni vysvětlovat. Já chápu, že tady začalo nejvíc platit "co je psáno, to je dáno" - proto toho co nejvíc lidí zneužívá. Dřív sem tohle nezažila, aby se musela každá kravina psát do pravidel, ale bohužel. Buď jsou hráči hloupí, nebo vychcaní.
    Naposledy upraveno Britny; 07-09-21 v 15:42.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Může mi někdo vysvětlit jaký rozdíl v příkazu "skok" a "za mnou" atp., (nemyslím tu činnost) že "skok" je neplatný příkaz a "za mnou" je platný příkaz?

    E: Mně se líbí jak tu všichni nadávate na konkurenční portál ,ale je tam o mnohem více hráč než tu asi to o něčem svědčí :).
    Naposledy upraveno Deyik; 08-09-21 v 13:34.


    Believe it, go and prove it.

  14. #14


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo vysvětlit jaký rozdíl v příkazu "skok" a "za mnou" atp., (nemyslím tu činnost) že "skok" je neplatný příkaz a "za mnou" je platný příkaz?

    E: Mně se líbí jak tu všichni nadávate na konkurenční portál ,ale je tam o mnohem více hráč než tu asi to o něčem svědčí :).
    Máš 15IQ, že když někdo řekne "za mnou", tak nechápeš, co máš dělat? Ja jsem hloupej, jak tágo, ale oproti tobě si zrovna připadám jako génius, když k tomuhle nepotřebuju zbytečný pravidlo.

    Tak tahni a neotravuj, když se ti tam líbí. Nikdo tě tu nedrží, nikomu chybět nebudeš, tak padej cc

    E: Prosimtě Niggo až budu agresivní, tak bude poznat.
    Ne, neni to lepší, když neni schopnej pochopit něco, tak jednoduchýho a bude tu tahat blbosti typu, že GS je hranější. Tak nikdo z nás nemá důvod mu nic vysvětlovat už.

    E2: Já to píšu každýmu? Deye potkavam in-g, což ty asi úplně ne a proto vim, proč si můžu dovolit mu tohle napsat :D Dey dostál zákaz k CT, tak začal hrát na gs, teď se po vypršení banu vrátí a bude tu dělat chytrýho, že tam neni sloveso a nemá to smysl fňuk.
    Dey nezná ani základní pravidla (viz. jeho poslední zákaz k CT) a teď nám tu bude psát, že gs je hranější, když maj menší čísla než Kotelna. S gs hráčema nemám problém, pár jich k nám chodí pravidelně a přízpůsobili se Kotelna pravidlům, takže v těch asi problém nebude.

    Víc palečků pls, třeba hitnu rekord
    Naposledy upraveno Hunted; 08-09-21 v 21:11.

  15. #15


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Máš 15IQ, že když někdo řekne "za mnou", tak nechápeš, co máš dělat? Ja jsem hloupej, jak tágo, ale oproti tobě si zrovna připadám jako génius, když k tomuhle nepotřebuju zbytečný pravidlo.

    Tak tahni a neotravuj, když se ti tam líbí. Nikdo tě tu nedrží, nikomu chybět nebudeš, tak padej cc
    K čemu ta zbytečná agrese ?
    Sám jsi přiznal, že jsi oproti němu mnohem chytřejší, tak není lepší mu to normálně v klidu vysvětlit a ne ho vyhánět na konkurenční portál ?
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •