Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Dopsání pravidel do /menu

  1. #16


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo vysvětlit jaký rozdíl v příkazu "skok" a "za mnou" atp., (nemyslím tu činnost) že "skok" je neplatný příkaz a "za mnou" je platný příkaz?

    E: Mně se líbí jak tu všichni nadávate na konkurenční portál ,ale je tam o mnohem více hráč než tu asi to o něčem svědčí :).
    Máš 15IQ, že když někdo řekne "za mnou", tak nechápeš, co máš dělat? Ja jsem hloupej, jak tágo, ale oproti tobě si zrovna připadám jako génius, když k tomuhle nepotřebuju zbytečný pravidlo.

    Tak tahni a neotravuj, když se ti tam líbí. Nikdo tě tu nedrží, nikomu chybět nebudeš, tak padej cc

    E: Prosimtě Niggo až budu agresivní, tak bude poznat.
    Ne, neni to lepší, když neni schopnej pochopit něco, tak jednoduchýho a bude tu tahat blbosti typu, že GS je hranější. Tak nikdo z nás nemá důvod mu nic vysvětlovat už.

    E2: Já to píšu každýmu? Deye potkavam in-g, což ty asi úplně ne a proto vim, proč si můžu dovolit mu tohle napsat :D Dey dostál zákaz k CT, tak začal hrát na gs, teď se po vypršení banu vrátí a bude tu dělat chytrýho, že tam neni sloveso a nemá to smysl fňuk.
    Dey nezná ani základní pravidla (viz. jeho poslední zákaz k CT) a teď nám tu bude psát, že gs je hranější, když maj menší čísla než Kotelna. S gs hráčema nemám problém, pár jich k nám chodí pravidelně a přízpůsobili se Kotelna pravidlům, takže v těch asi problém nebude.

    Víc palečků pls, třeba hitnu rekord
    Naposledy upraveno Hunted; 08-09-21 v 21:11.

  2. #17


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Máš 15IQ, že když někdo řekne "za mnou", tak nechápeš, co máš dělat? Ja jsem hloupej, jak tágo, ale oproti tobě si zrovna připadám jako génius, když k tomuhle nepotřebuju zbytečný pravidlo.

    Tak tahni a neotravuj, když se ti tam líbí. Nikdo tě tu nedrží, nikomu chybět nebudeš, tak padej cc
    K čemu ta zbytečná agrese ?
    Sám jsi přiznal, že jsi oproti němu mnohem chytřejší, tak není lepší mu to normálně v klidu vysvětlit a ne ho vyhánět na konkurenční portál ?
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Máš 15IQ, že když někdo řekne "za mnou", tak nechápeš, co máš dělat? Ja jsem hloupej, jak tágo, ale oproti tobě si zrovna připadám jako génius, když k tomuhle nepotřebuju zbytečný pravidlo.

    Tak tahni a neotravuj, když se ti tam líbí. Nikdo tě tu nedrží, nikomu chybět nebudeš, tak padej cc
    Kdybys tohle napsal každýmu, který se jen zmíní o GS, tak tam za chvilku skončíš taky, protože tu nikdo nebude a Kotelna se vypne.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Ono je to docela těžký. Když se někdo ptá na něco, co je prostě jasný selským rozumem a nepotřebuješ na to slohovku o 2 stranách. Ještě když je to schválně rejpavý, protože se doteď o tom ten člověk ani nezmínil, v klidu se hrálo ale najednou pojďme udělat revoluci. :D
    Už se to tu mění v klasickej shitstorm, ale aspoň se ostatní sekce pobaví.
    Stop being such a fucking cliche.

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Může mi někdo vysvětlit jaký rozdíl v příkazu "skok" a "za mnou" atp., (nemyslím tu činnost) že "skok" je neplatný příkaz a "za mnou" je platný příkaz?

    E: Mně se líbí jak tu všichni nadávate na konkurenční portál ,ale je tam o mnohem více hráč než tu asi to o něčem svědčí :).
    tak správne by sa malo hovoriť, "podte za mnou" alebo "chodte do boxu" ale ked si to tak vezmeš, aj sa hovorí, že kto neni v boxe, tak máš kill.. takže to je asi aj jedno
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  6. #21


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Ono je to docela těžký. Když se někdo ptá na něco, co je prostě jasný selským rozumem a nepotřebuješ na to slohovku o 2 stranách. Ještě když je to schválně rejpavý, protože se doteď o tom ten člověk ani nezmínil, v klidu se hrálo ale najednou pojďme udělat revoluci. :D
    Už se to tu mění v klasickej shitstorm, ale aspoň se ostatní sekce pobaví.
    Popravdě, někdo je starší, někdo je mladší, někdo má víc rozumu, někdo má méně rozumu. Myslím si, že když se někdo slušně zeptá, tak by se mu mělo i slušně odpovědět, nehledě na to, jak moc ta otázka je stupidní.

    Navíc snad i já sám pár let zpět zakládal vlákno o tom, aby se dopsala pravidla do /menu. Nejsou, nebo minimálně nebyla aktuální s těmi co jsou zde na forku a né každý hráč sleduje forko.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #22


    Odpověď: Dopsání pravidel do /menu

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Popravdě, někdo je starší, někdo je mladší, někdo má víc rozumu, někdo má méně rozumu. Myslím si, že když se někdo slušně zeptá, tak by se mu mělo i slušně odpovědět, nehledě na to, jak moc ta otázka je stupidní.

    Navíc snad i já sám pár let zpět zakládal vlákno o tom, aby se dopsala pravidla do /menu. Nejsou, nebo minimálně nebyla aktuální s těmi co jsou zde na forku a né každý hráč sleduje forko.
    Ne každý hráč sleduje forko, a buďme tady upřímní, většina, a tím DRTIVÁ VĚTŠINA hráčů v životě nečetla pravidla a jen se řídí tím, co pochytí na serveru. Nevzpomenu si na žádnýho admina, kterej by do teď měl problém s tím, jestli "skok" je nebo není příkaz. Byl tu i návrh s povolením příkazů na myš pokud jde o atrakci, což je na druhou stranu fakt super nápad, ale trvalo by strašně dlouho, než by si na to komunita zvykla.

    A k tomu, kdyby to podle změn v roce 2018 a 2020 příkaz fakt byl, má cenu to tlačit na servery? Má? Takovou nepodstatnou maličkost? Reálně je teď jen otázkou času, než jb na kotelně totálně vymře. Říkal jsem to několikrát a řeknu to znova. Buďme kurva rádi, že se tam schází aspoň nějaká komunita, která má roky zajetý pravidla. Upřímně nechápu smysl celýho příspěvku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •