Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Žádost o práva na Knife

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    4

    Žádost o práva na Knife

    Zdravím, jmenuji se Filip, je mi 15 let a rád bych požádal o práva na Knife servery. Sice nemám žádné zkušenosti z adminováním a pod. ale jak se říká žádný učený z nebe nespadl. Rád se přiučím nové věci a knife komunitu jako takovou mám velmi rád. Snažím se být vždy friendly a knife hraji cca 4-5 let a vždy jsem hrál pod nickem slaby jak caj a podle mého názoru na věku nesejde. (kdo si mě chce přidat klidně přidejte jsem otevřený všem)


    Můj steam profil : https://steamcommunity.com/profiles/76561198444662987

    SID : STEAM_0:1:242198629

    Podmínky pro přijetí : originální hra ✓, hrát min. 3 měsíce ✓, čistý banlist x, hlášení -,

    ban od drakona za abhop

    Hlášení : doposud jsem hlásil přes vykřičník
    Naposledy upraveno makymas; 11-09-21 v 00:13.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Knife

    Budu k tobě upřímná - servery už nejsou co bývaly a momentálně jsou naprosto poloprázdné, až na pár výjimek a mezi ty, kde se sotva vyskytne nějaké hlášení patří i server knife. Momentálně určitě není už vůbec nikde potřeba nabírat další adminy, už tak je opravdu zde více adminů, jak hráčů.

    Nemáš ani žádnou kvalifikaci, aby si ukázal zda vůbec rozumíš cheatům, které se tam vyskytují, žádné hlášení zde na webu, ani si nevypsal adminy, kterým by si jim hlásil.
    AMX není zase tak složitý se naučit, ale jak říkám, v momentální době určitě nehledáme nikoho dalšího jako admina a je jen otázkou času, kdy se nábor i třeba dočasně uzavře.

    Kdyby knife byl stále hratelný, jak je občas JB, nebo co drží Kotelnu je OnlyD2, tak budiž. Žádost by se zde nechala nějaký čas, abys mohl něco nahlásit, zda tomu rozumíš a nechala bych to na knife adminech, ale za těchto podmínek jsem PROTI. Protože jak říkám - chybí ti dostatečné zkušenosti, o kterých nikdo neví zda máš + jako hlavní věc portál je poloprázdný, za mě není další admin třeba, snad už na žádný server.

    Zbytek už nechám na náboráři, zda udělá to, co by měl.

    Ještě bych chtěla uvést jednu podstatnou věc, že si zde u nás dostal BAN za ABH a to 100% ztrácíš i tak šanci dostat práva.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Žádost o práva na Knife

    Děkuji za názor ano chápu, že hráčů moc není, ale 100hp knife server se pořád hraje a každý den tam vidím minimálně jednoho člověka porušit pravidla. Ale děkuji za odpověď.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na Knife

    Ďakujeme za prejavený záujem, ale vystupovanie na serveroch nie je vhodné k prijatiu. Okrem iného nateraz prijatie nie je možné aj z kapacitných dôvodov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •