Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: [ archivace 26.9. ] InLoveSvk --> Dey.

Threaded View

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    [ archivace 26.9. ] InLoveSvk --> Dey.

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Really?
    Zakaz mi nechte to je mi uplne ukradene.
    Ale sere me ta vec ,ze vse byla sranda a InLove ty to moc dobre vis, sam Smoke byl na serveru a nerekl nic, byla to zabava a myslim ,ze nasel pochopeni, mohl bych taky argumentovat jako tvuj kamarad ci kolega ,ze nas bylo malo ,co taky bylo, dalsi mapu co se napojilo vice lidi jsem zacal normalne hrat a simonovat, vim ,ze vase skupinka ujizdi na mych zakazech hlavne asi ty kdyz pises veci ve smyslu ,ze me ceka zakaz a jak se tesis a, ze tvuj kamarad chodi k CT a da mod aniz by ho ohlasil ci promluvil a ty si pritomen, je mi to popravde u prdele ,ale jebe me to jak nedokazes pochopit ,ze JB je Fun mod, chapu vse ma sve hranice ,sam jsem ti rikal ,ze si me neupozornil nic , psal si neco ,ze tu hraju dlouho a ze asi bych mel vedet kde jsou ty hranice a ano to mas pravdu ,ale kdyz ty si radeji pockas a natocis a reknes adminovi at dostanu zakaz? Kdyby to byl kdokoliv jiny tak mu das nejdriv minimalne presun a ty to sam dobre vis nejlip.
    Bral jsem to tak,ze Smok byl s tim v pohode a ty si vypadal taky ocividne ti to strasne vadilo a byl si ublizeny :)
    Kdybych dostal tři dny za nádavky chápu a respektuju to,i možná to přesáhlo své meze i v rámci zábavy.
    Naposledy upraveno Deyik; 16-09-21 v 20:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •