Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: [ archivace 26.9. ] InLoveSvk --> Dey.

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    [ archivace 26.9. ] InLoveSvk --> Dey.

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Really?
    Zakaz mi nechte to je mi uplne ukradene.
    Ale sere me ta vec ,ze vse byla sranda a InLove ty to moc dobre vis, sam Smoke byl na serveru a nerekl nic, byla to zabava a myslim ,ze nasel pochopeni, mohl bych taky argumentovat jako tvuj kamarad ci kolega ,ze nas bylo malo ,co taky bylo, dalsi mapu co se napojilo vice lidi jsem zacal normalne hrat a simonovat, vim ,ze vase skupinka ujizdi na mych zakazech hlavne asi ty kdyz pises veci ve smyslu ,ze me ceka zakaz a jak se tesis a, ze tvuj kamarad chodi k CT a da mod aniz by ho ohlasil ci promluvil a ty si pritomen, je mi to popravde u prdele ,ale jebe me to jak nedokazes pochopit ,ze JB je Fun mod, chapu vse ma sve hranice ,sam jsem ti rikal ,ze si me neupozornil nic , psal si neco ,ze tu hraju dlouho a ze asi bych mel vedet kde jsou ty hranice a ano to mas pravdu ,ale kdyz ty si radeji pockas a natocis a reknes adminovi at dostanu zakaz? Kdyby to byl kdokoliv jiny tak mu das nejdriv minimalne presun a ty to sam dobre vis nejlip.
    Bral jsem to tak,ze Smok byl s tim v pohode a ty si vypadal taky ocividne ti to strasne vadilo a byl si ublizeny :)
    Kdybych dostal tři dny za nádavky chápu a respektuju to,i možná to přesáhlo své meze i v rámci zábavy.
    Naposledy upraveno Deyik; 16-09-21 v 21:31.

  2. #2

    Odpověď: InLoveSvk --> Dey.

    Divné že to vôbec chceš riešiť, ale kľudne, tu máš kúsok dema z toho čo si predvádzal

    https://uloz.to/file/p907BE2OcxDt/de...uVoSOKrJH5AN==

    Ďalej, škoda že niesu na deme tvoje fks, kde neboli ďalšie kolá ani vd, potom si sa začal hrať na simona z GS. Keď to berieš ako srandu tak to potom hej, myslím si, že určite toto nieje prvýkrát čo si robil blbosti, potom si ešte išiel hovoriť, že som ťa ani neupozornil, ako keby si hral prvýkrát u CT. Samozrejme demo som najprv posielal happymu či to bude stačiť, alebo nie. Demo si najprv pozrel, potom prišiel zákaz. Keď si to pozrú ďalší admini/spešlovia a vyjadria sa či to je ok, či prestrel tak sa to bude môcť uzavrieť, či zmazať ban kľudne aj s ospravedlnením, že to bolo nedostatok na tvoj zákaz k ct. :)


  3. #3

    Odpověď: InLoveSvk --> Dey.

    Ahoj
    Na demu krásná imitace, ještě zkus poladit hlas ať ti tolik nepřeskakuje a příště to bude perfektní;)

    Za celou dobu si snad nepustil ruku z tlačítka na používání miku, narušoval si Kexovi simonování a argument "bylo nas malo" tu těžko použiješ, když se lidi odpojili, kvůli tomu co si tam předváděl očividně.
    Smooke dávno nechodí na jb řešit každýho troubu, co dělá blbosti u ct, místo toho hraje 4fun. A každej admin řeší věci/banuje podle sebe.
    Jestli tedy nemáš problém se zákazem, ale s Inlovem, tak si to vyřešte mimo a nemusel si zakládat žádost o UB.

    S tim, co Inlove vypsal je ban ok.

  4. #4
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: InLoveSvk --> Dey.

    Jediný, co je na tom demu vidět je to, že nezavřel hubu, to zkus příště omezit, pokud to danýmu Simonovi a lidem kolem vadí.

    Mě jen zaráží to, že pokud je na serveru spešl a admin, mělo by se to snad řešit v té hře, ne? Pokud je něco špatně, máš ho prostě upozornit, to je úplně běžnej postup u každýho hráče. A ne jen čekat co se ti nelíbí. Asi to nebylo nic hroznýho, když byl přítomnej admin a neřešil to. Nebyla jsem tam, takže neposuzuju co se dělo, nebo nedělo dál.
    Stop being such a fucking cliche.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    To čo je na deme je pre mňa málo na zákaz, max. na presun či upozornenie aby ho nevyrušoval pri Simonovaní. Keď InLove píše, že padli FKs a neudelené VD, prečo neprišlo na presun? - v tomto prípade by som ten zákaz aj chápal
    Ako napísal Hunted, Smooke hrá 4fun a bolo mu to očividne jedno a nevadilo mu to, keď to však tebe prekážalo prečo si ho neupozornil/nepresunul? Takéto veci sa dajú riešiť hneď in-game (tým myslím to, že príde na presun a krátko na to zákaz; napr. NeeO dá presun za NoMik a ja dám zákaz tak o 5 hodín, proste keď budem mať čas). ANY to pekne zhrnula a môj post je čisto objektívny, nezastávam si Deya.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Divné že to vôbec chceš riešiť, ale kľudne, tu máš kúsok dema z toho čo si predvádzal

    https://uloz.to/file/p907BE2OcxDt/de...uVoSOKrJH5AN==

    Ďalej, škoda že niesu na deme tvoje fks, kde neboli ďalšie kolá ani vd, potom si sa začal hrať na simona z GS. Keď to berieš ako srandu tak to potom hej, myslím si, že určite toto nieje prvýkrát čo si robil blbosti, potom si ešte išiel hovoriť, že som ťa ani neupozornil, ako keby si hral prvýkrát u CT. Samozrejme demo som najprv posielal happymu či to bude stačiť, alebo nie. Demo si najprv pozrel, potom prišiel zákaz. Keď si to pozrú ďalší admini/spešlovia a vyjadria sa či to je ok, či prestrel tak sa to bude môcť uzavrieť, či zmazať ban kľudne aj s ospravedlnením, že to bolo nedostatok na tvoj zákaz k ct. :)
    Co je divné řešit na zákazu ,který si myslím ,že jsem dostal spíš z nenávisti ke mně než z důvodu porušení pravidel.
    Hra na simona je i v /menu nevím co tu vypravaš o GS, Hra na simona začala poté co jste dělali vzpoury. Jestli mě neakceptuješ to, že si zahraju třeba 2x hru na simona tak nechápu proč je to akceptováno daxerovi.

    Jak píšeš na demu žádné fks nejsou ,co si tak matně vzpomínám ,dal jsem dva fks na jednou ,když mi hráč utíkal tak jsem se otočil a omylem je zabil a následně další kolo si myslím ,že hráč dostal VD a druhý se odpojil.
    To máš pravdu ,že to není poprvé co jsem takhle bavil ,ale taky to nedělám na pravidelné bázi. Jak jsem psal ,každého jiného hráče by si minimálně upozornil a ty to sám víš nejlépe.
    Demo si poslal Happymu tomu bych i věřil ,ale jestli se na něho podíval to je už druhá věc. :)

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Ahoj
    Na demu krásná imitace, ještě zkus poladit hlas ať ti tolik nepřeskakuje a příště to bude perfektní;)

    Za celou dobu si snad nepustil ruku z tlačítka na používání miku, narušoval si Kexovi simonování a argument "bylo nas malo" tu těžko použiješ, když se lidi odpojili, kvůli tomu co si tam předváděl očividně.
    Smooke dávno nechodí na jb řešit každýho troubu, co dělá blbosti u ct, místo toho hraje 4fun. A každej admin řeší věci/banuje podle sebe.
    Jestli tedy nemáš problém se zákazem, ale s Inlovem, tak si to vyřešte mimo a nemusel si zakládat žádost o UB.

    S tim, co Inlove vypsal je ban ok.
    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Na demu krásná imitace, ještě zkus poladit hlas ať ti tolik nepřeskakuje a příště to bude perfektní;)
    Chovaní spešla na úrovni musím uznat ;).

    Bych se hádal jestli jsem pustil ruku z tlačítka ,ale předpokládám ,že si to nemyslel doslovně tak ,že bych i souhlasil.
    Doslova na začátku dema je 6 vězňů chápu ,že to je na kotelny poměry docela dost ,ale furt to je pro mě málo.
    Smoke nechodí řešit každého troubu ,ale i on dokáže zasáhnout ,když to překračuje určité hranice a to ,že hraje forfun on tom právě je JB mod ,ale někde to furt bohužel nechápe.
    Se zákazem mám problém ,ale né z hlediska toho ,že by mi strašně vadilo nehrát 3 dny u CT. S InLove nemám problém jako člověk jelikož ho neznám osobně ,ale mám problém s ním jako spešlem a jak vykonává svou pozici.

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Jediný, co je na tom demu vidět je to, že nezavřel hubu, to zkus příště omezit, pokud to danýmu Simonovi a lidem kolem vadí.

    Mě jen zaráží to, že pokud je na serveru spešl a admin, mělo by se to snad řešit v té hře, ne? Pokud je něco špatně, máš ho prostě upozornit, to je úplně běžnej postup u každýho hráče. A ne jen čekat co se ti nelíbí. Asi to nebylo nic hroznýho, když byl přítomnej admin a neřešil to. Nebyla jsem tam, takže neposuzuju co se dělo, nebo nedělo dál.
    Simonovi to nejspíš vadilo i mi to říkal ,ale jak kdyby Kexo to nedělal ,ale to mě neomlouvá což příště určitě omezím.
    A dál se nebudu už vyjadřovat jelikož, to je asi na náborářovi.

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    To čo je na deme je pre mňa málo na zákaz, max. na presun či upozornenie aby ho nevyrušoval pri Simonovaní. Keď InLove píše, že padli FKs a neudelené VD, prečo neprišlo na presun? - v tomto prípade by som ten zákaz aj chápal
    Ako napísal Hunted, Smooke hrá 4fun a bolo mu to očividne jedno a nevadilo mu to, keď to však tebe prekážalo prečo si ho neupozornil/nepresunul? Takéto veci sa dajú riešiť hneď in-game (tým myslím to, že príde na presun a krátko na to zákaz; napr. NeeO dá presun za NoMik a ja dám zákaz tak o 5 hodín, proste keď budem mať čas). ANY to pekne zhrnula a môj post je čisto objektívny, nezastávam si Deya.
    Asi vše co tu bylo napsané ,takže tak.
    Naposledy upraveno Deyik; 18-09-21 v 14:15.


    Believe it, go and prove it.

  7. #7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Pokiaľ si hlavne pamätám čo sa týka dema, sám Latins už to komentoval tak, že na ľubovoľný zákaz k CT netreba mať demo, no ja som si pre istotu aj to málo natočil kedže mi bolo jasné, že ako náhle ten zákaz dostaneš, tak si pôjdeš po UB s tým, že nechápeš za čo to bolo, nie, nebolo to za tvoju hru na simona, kedže som myslel štýl tvojho simonovania, čož mi vôbec neprišlo ok, ak si hlavne pamätáš čo si vyviedol pri strafoch, čím som ťa napomenul, zo srandy asi nepoviem že dostaneš za toto zákaz, ak hej tak vieš kedy to je myslené ako sranda a keď to myslím už vážne, ani tak si neprestal. Nieje to tvoj prvý zákaz k ct kedže takmer všetky zákazy čo si mal k CT boli za demenciu, asi to nebude náhoda.

    "Co je divné řešit na zákazu ,který si myslím ,že jsem dostal spíš z nenávisti ke mně než z důvodu porušení pravidel." Rád by som chcel aj rozobrať túto vetu, neviem či si si ty pozrel ten kúsok dema a prišlo ti to ok čo si robil, húkal do miku, mal z toho veľkú srandu, keď od teba simon niečo chcel, neviem či si sa robil že nepočuješ a zareagoval si až keď poprosil Smooka :D, na Smooka si písal že si "má dupnuť ako admin, niečo ako Salaš" :D neustále si robíš srandu z kotelny či AT (Hunteda) skrz mik a ja mám byť ten ublížený čo všetko riešim pomály najviac v kľude. Áno ako som hovoril, už len tým že bude zákaz k ct si mal pochopiť že robíš niečo zle a mal by si to zmeniť, nie, ďalšie kolo čo bol kexo simon si predviedol tamto, kde nevidím, že by boli nejaké VDčka. (to k tomu tvojmu fks kde si povedal že boli VD) Takže si vôbec nemusíš myslieť že mám voči tebe nejakú nenávisť a užívam si zákazy voči tebe.

    K tomu, prečo nedostal presun, ľudia pomály odišli zo servera, o pár minút sa menila mapa, nakoniec sme tam ostali presne Ja, Smooke, Kexo, Dey a jedno T, čo sme si skákali, následnú mapu som už odpojil, napísal Happymu či by si našiel čas pozrieť na demo :)

    Či si pozrel Happy demo už skôr napíš jemu. Odo mňa všetko.


  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Pokiaľ si hlavne pamätám čo sa týka dema, sám Latins už to komentoval tak, že na ľubovoľný zákaz k CT netreba mať demo, no ja som si pre istotu aj to málo natočil kedže mi bolo jasné, že ako náhle ten zákaz dostaneš, tak si pôjdeš po UB s tým, že nechápeš za čo to bolo, nie, nebolo to za tvoju hru na simona, kedže som myslel štýl tvojho simonovania, čož mi vôbec neprišlo ok, ak si hlavne pamätáš čo si vyviedol pri strafoch, čím som ťa napomenul, zo srandy asi nepoviem že dostaneš za toto zákaz, ak hej tak vieš kedy to je myslené ako sranda a keď to myslím už vážne, ani tak si neprestal. Nieje to tvoj prvý zákaz k ct kedže takmer všetky zákazy čo si mal k CT boli za demenciu, asi to nebude náhoda.

    "Co je divné řešit na zákazu ,který si myslím ,že jsem dostal spíš z nenávisti ke mně než z důvodu porušení pravidel." Rád by som chcel aj rozobrať túto vetu, neviem či si si ty pozrel ten kúsok dema a prišlo ti to ok čo si robil, húkal do miku, mal z toho veľkú srandu, keď od teba simon niečo chcel, neviem či si sa robil že nepočuješ a zareagoval si až keď poprosil Smooka :D, na Smooka si písal že si "má dupnuť ako admin, niečo ako Salaš" :D neustále si robíš srandu z kotelny či AT (Hunteda) skrz mik a ja mám byť ten ublížený čo všetko riešim pomály najviac v kľude. Áno ako som hovoril, už len tým že bude zákaz k ct si mal pochopiť že robíš niečo zle a mal by si to zmeniť, nie, ďalšie kolo čo bol kexo simon si predviedol tamto, kde nevidím, že by boli nejaké VDčka. (to k tomu tvojmu fks kde si povedal že boli VD) Takže si vôbec nemusíš myslieť že mám voči tebe nejakú nenávisť a užívam si zákazy voči tebe.

    K tomu, prečo nedostal presun, ľudia pomály odišli zo servera, o pár minút sa menila mapa, nakoniec sme tam ostali presne Ja, Smooke, Kexo, Dey a jedno T, čo sme si skákali, následnú mapu som už odpojil, napísal Happymu či by si našiel čas pozrieť na demo :)

    Či si pozrel Happy demo už skôr napíš jemu. Odo mňa všetko.
    Jednou napíšeš že si mě nenapomínal a podruhé , že jo a když zjistíš ,že demo nestačí tak tu vytáhneš to ,že demo nemusí tu být, což respektuju. Nebo to ,že napíšeš Happy si pozrel demo a poté píšeš že se mám zeptat jeho jestli se podíval na to demo? InLoveSvk uvědom se co píšeš :D
    Strafy? Co se tam vyvedl můžeš mi to prosím přiblížit?
    Já mam poznat kdy to je ze srandy a kdy né ,když napíšeš téměř to sámé?
    Demo jsem viděl, ok to úplně nebylo tak si mě měl napomenout/přesun já bych pochopil ,že je něco špatně, ale ty sis raději počkal :D.
    S tím autem, už nevím proč jsem nevnímal,ale jak jsem slyšel větu Smok dojdi pro auto ,tak jsem šel avšak bylo pozdě.
    Já si udělám prdel z Hunteda a z vaší skupinky a vy ze mě ne?Vice furt na mě něco vypisuje a potom vy mu od odkyvate v chatu a ještě něco dodáte tak to na mě vůbec nevytahuj :)
    A kdybych něco změnil potom co si něco napsal tak ty nenapíšeš Happymu? :DDDDD
    Ten jeden frajer VD dostal tím jsem si jistý!
    Na začátku nové mapy bylo 9/10 vězňů za to bych dal i ruku do ohně. Nevymýšlej si prosím tě.
    Naposledy upraveno Deyik; 18-09-21 v 17:52.


    Believe it, go and prove it.

  9. #9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Ahoj, demo som pozeral. Rozhodne by stačil len presun, ale máš tam nedávny ban za demenciu. Mohol som sa tu vyjadriť hneď a nebola by tu taká zbytočná hádka.
    Dey vieš ako sa správaš na servery, že máš normálne správanie a sem tam (skáčeš do reči, rušíš, neposlúchaš, ...)´.
    Ja s tebou nemám žiadny problém.

  10. #10

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Jednou napíšeš že si mě nenapomínal a podruhé , že jo
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:22:07 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ nehras tu prvykrat aby si bol upozorneny
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:52 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ a?:D
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:47 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ co vic chces?
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:45 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ klasicka demence
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:40 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ za to co tu delas
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:29 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ ja ti ten zakaz necham mne to je jedno :D

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Demo si poslal Happymu tomu bych i věřil ,ale jestli se na něho podíval to je už druhá věc. :)
    "Či si pozrel Happy demo už skôr napíš jemu. " <---- Na toto si odpísal "Nebo to ,že napíšeš Happy si pozrel demo a poté píšeš že se mám zeptat jeho jestli se podíval na to demo? InLoveSvk uvědom se co píšeš :D"

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Vice furt na mě něco vypisuje a potom vy mu od odkyvate v chatu a ještě něco dodáte tak to na mě vůbec nevytahuj
    ukáž mi kde si sa sťažoval, že ti to nejako vadilo či sme mu to my údajne odkývali v chate

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Ten jeden frajer VD dostal tím jsem si jistý!
    Ten jeden frajer ktorý údajne dostal VD bol ten v boxe na autíčku, pretože to ďalších xy hráčov odpojilo skrz tvoje simonovanie, VD si nenahlásil kexovi. :)


    Snáď to tu máme vyriešené aj s tým mojím vymýšľaním.


  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Citovat Původně založeno Happy Sugar Life Zobrazit příspěvky
    Ahoj, demo som pozeral. Rozhodne by stačil len presun, ale máš tam nedávny ban za demenciu. Mohol som sa tu vyjadriť hneď a nebola by tu taká zbytočná hádka.
    Dey vieš ako sa správaš na servery, že máš normálne správanie a sem tam (skáčeš do reči, rušíš, neposlúchaš, ...)´.
    Ja s tebou nemám žiadny problém.
    )

    Plně s tebou souhlasím, já s tebou též ne.


    Believe it, go and prove it.

  12. #12

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Souhlasím s tím, že by ses měl Deyi už trochu klidnit.

    Co se týče zákazu se nebudu vyjadřovat.

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Souhlasím s tím, že by ses měl Deyi už trochu klidnit.

    Co se týče zákazu se nebudu vyjadřovat.
    Taky souhlasím



    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:22:07 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ nehras tu prvykrat aby si bol upozorneny
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:52 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ a?:D
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:47 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ co vic chces?
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:45 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ klasicka demence
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:40 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ za to co tu delas
    Jailbreak 6 16-09-2021 18:21:29 STEAM_0:1:122687734 [I]n[L]ove[S]v[K]_ ja ti ten zakaz necham mne to je jedno :D


    "Či si pozrel Happy demo už skôr napíš jemu. " <---- Na toto si odpísal "Nebo to ,že napíšeš Happy si pozrel demo a poté píšeš že se mám zeptat jeho jestli se podíval na to demo? InLoveSvk uvědom se co píšeš :D"


    ukáž mi kde si sa sťažoval, že ti to nejako vadilo či sme mu to my údajne odkývali v chate


    Ten jeden frajer ktorý údajne dostal VD bol ten v boxe na autíčku, pretože to ďalších xy hráčov odpojilo skrz tvoje simonovanie, VD si nenahlásil kexovi. :)


    Snáď to tu máme vyriešené aj s tým mojím vymýšľaním.
    Nevím co na ty větě nechápeš ale to je fuk.
    Kdybych měl VIP tak to najdu v CHTL no i když nevím či bych to chtěl hledat.
    Ty máš vše vyřešené ty :D
    Naposledy upraveno Deyik; 18-09-21 v 20:23.


    Believe it, go and prove it.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] InLoveSvk --> Dey.

    Deyi BAN ti vypršel, ale zaujala mě tato věta:
    A dál se nebudu už vyjadřovat jelikož, to je asi na náborářovi.
    - což znamená, že celé tohle se má brát jako stížnosti? Pokud ano, tak to nepatří mezi UB, ale stížnosti, kam sis teda měl stěžovat na dané lidi, kteří ti ukřivdili.

    Takže ti dávám na vybranou, buď se to uzavře, že to je vyřešené, protože je to už vypršené a mnoho adminů a spešlů se k tomu vyjádřilo, nebo to přesunu do stížností a můžeš si počkat na Samce, až to celé přelouská a sám uvidíš co na to napíše, ale zjevně nic moc.

    Já osobně věřím lidem, kteří ten mod hrají dlouho - spíše adminům, aby věděli co se má a nemá banovat, pokud to stačilo pouze jen na přesun, tak BAN přijít nemusel. ANY je spešl, hraje to dlouho co vím a sama to také potvrdila, takže jí také věřím. Ale v úvodu si psal, že ti o zákaz ani nejde, takže si příště rozmysli co chceš a do které kategorie to má spadat, pokud je to stížnost. Takže si ještě můžeš vybrat, zda k tomu chceš nějaké vyjádření náboráře, ale on ten mod nehraje, takže se vlastně bude řídit tím, kdo ho hraje a má v tom x leté zkušenosti.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: [ archivace 26.9. ] InLoveSvk --> Dey.

    Děkuji,ale
    nechci, už nic řešit nemám čas ani chuť na to :)


    Believe it, go and prove it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •