Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 24.9. ] yevgeni__123 --> Koprakek

  1. #1

    [ archivace 24.9. ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč yevgeni__
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:92936771
    Udělen 15-09-2021 - 21:33
    DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
    Vypršà nepoužito.
    DĹŻvod Pohled z treti osoby
    BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:


    1. zajima me proof a tim nemyslim screen ze steamu, protoze na steam si muzu davat co chci,takze ban je celkem irelevant xd mi unika podstata, jak souvisi steam s kotlem? xd
    2. jestli se tady banuje na zaklade screenu, tak by vas banovaci system chtel kinda rework xd

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čekání na admina ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Čau. ,co asi muže mít společného screen z Kotlova serveru na tvém steam profilu? No… já nevím… třeba ten server a to, že tam máš něco nepovoleného?
    Sám ses tedy usvědčil… to je jak když dáš na facebookovou skupinu Kde stojí švestky a vyfotiš to za jízdy jako řidič… a taky tě ta sama hlídka stopne a máš pruser… což se mimochodem stalo, ale to trosku odbiham.
    Až budu na pc tak tady ten tvůj čistý screen pošlu aby se všichni kochali tvým nastavením ve hře.
    Neptej se na důvod banu, ptej se proč máš vůbec takovou cypovinu ve hře… a ještě se tím chlub, šmankote

    Tady máš ještě trochu jiný článek k přečtení …když se tak nudiš
    https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_hm1

    Na tvé dotazy mile rad zodpovim i příště, neboj se tedy říct, co máš ještě na srdicku
    Přeji prozatím hezky den a brzy naviděnou
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: [ čekání na admina ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Několik hodin se klepu v rohu místnosti a modlím se aby se to nějak vyřešilo, třeba aby si napsal tohle
    Máš UB, můžeš jít hrát,
    Omlouváme se za potíže :) a ono furt nic achjo.......
    O ub mi ani tak moc nejde, ten si můžu koupit kdykoliv nebo si zahrát na jiných steam accs.

    Na steam si můžu dávat co chci, to ti řekne každý, kdo má víc jak 50iq:/ (Ale tak očividně seš kinda confused, když banuješ na základě screenu xd)
    Takže podle tvojí logiky, když má někdo VAC a nějaká nejmenovaná osoba ti pošle screen, že má vac, tak mu nahulíš ban a jediný tvůj proof bude ten screen, co ti poslal? ( To asi ne vid, ale je to na stejny princip jako tohle, proto ti znova říkám, že steam nemá nic společného s portálem, kde aktuálně hraješ. Takže je blbost mi za něco takového dát ban.)

    Spíš se každý kochá nad reasonem a proofem :Dd

    Tobě taky hezký zbytek dne, kamaráde můj nejlepší!

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Já počkám na ten screen od Kopra co si tam měl, ale tohle zjevně budeš taky ty:

    yevgeni__ nebo britny taky moc nema smysl pro humor jsem ji napsal na profil, ze jsem ji odebral post moderatora a tak ne
    Co mi asi 3x a ještě 1x myslím s kamarádem spamoval mou zeď na steamu, touto s prominutím sračkou. Já mám náhodou smysl pro humor, ale když to vůbec ten humor má, tohle vůbec a možná si z té židle padal jen ty, když sis k tomu musel pořídit více steamů, abys mi to tam furt psal, jak nějaký jelito. S banem to sice nemá nic společné, ale už tak máš u mě mínus, za ten smysl pro humor, takže jsem zvědavá na to co Kopr postne

    Ještě něco, pokud tam máš něco od Kotla, tak ten ti stěží dá nějaký UB, proto se mu píšou UB, ne jen tak někomu dává pořád UB, on sám žádost prozkoumává, než dá UB a vždy se s ním musí daný hráč domluvit + pokud dojdeš na servery s jiným acc, protože já vím, že jich máš víc, vzhledem k tomu, že je mám v ignoru, abys mi nelezl na zeď, tak tím si tak kompletně zrušíš možnost UB a všechny budou vždy zabanovány.
    Jako na steam si můžeš dávat co chceš, to je fakt, ale nesmí to mít něco společné s 2 stranou, která ti to vyloženě neschválila a pokud tam máš něco nepovoleného, což já osobně nevím cos tam dal, ale jestli si za toto dostal permu a mě pořád si obtěžoval na steamu spamem, tak to asi nebude nic co by stálo za kompletní UB, ale uvidíme.
    Naposledy upraveno Britny; 19-09-21 v 16:52.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Ban je ok.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Tvé argumenty nemají hlavu ani patu, jak jsem řekl, hraješ na našem serveru, použil jsi to, co jsi neměl a ke všemu sis to screenul, no prostě pako.

    Spoiler Spoiler:
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Tvé argumenty nemají hlavu ani patu, jak jsem řekl, hraješ na našem serveru, použil jsi to, co jsi neměl a ke všemu sis to screenul, no prostě pako.

    Spoiler Spoiler:
    Jen s chci zeptat, co přesně je na tom screenu zlého? Plno lidí si dává na steam screen z Kotelny a jak tam šaškují apod. Tady mi to přijde, že byli na serveru 3 kamarádi a zjevně si jen hráli a dělali blbosti. Teda pokud jsem něco nepřehlédla, tak se omlouvám a jen mi to prosím upřesni.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Ide tam o flatcheat, pohľad 3.os


  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jen s chci zeptat, co přesně je na tom screenu zlého? Plno lidí si dává na steam screen z Kotelny a jak tam šaškují apod. Tady mi to přijde, že byli na serveru 3 kamarádi a zjevně si jen hráli a dělali blbosti. Teda pokud jsem něco nepřehlédla, tak se omlouvám a jen mi to prosím upřesni.
    3 osoba tam není.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Ide tam o flatcheat, pohľad 3.os
    Aha, tak to mi asi uniklo. V tom případě je BAN oprávněný, jak psal Kopr, když ho použil u nás a ještě se tím odfotil. Fotka bez cheatu by byla asi naprosto v pořádku, ale takhle ses odhalil sám, že si to tam používal. A je asi jedno, zda si to zkoušel jen ve 3 lidech, nebo při plné serveru. Možná se nedivím, že na každém steamu máš VAC.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] yevgeni__123 --> Koprakek

    Žádost se zamítá, ban je oprávněný. Budeš se moct připojit až po roce od udělení banu. Veškeré další účty s pokusy o napojení budou zabanovány a nemožnost se oficiálně připojit bude prodloužena s každým dalším banem (tj. rok od udělení posledního banu).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 22-09-21 v 09:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •