Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 28.9. ] Drapalas_S --> Stupo

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    [ archivace 28.9. ] Drapalas_S --> Stupo

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=293538


    Poznamka:


    Dobry vecer, omlouvam se, ze musim otravovat, ale mam takovy pocit, ze jsem dostal tento ban nepravem. Abych upresnil situaci: Stupo se pripojil a ja rekl vetu "Hele pripojil se nejaky retard jmenem Stupo" myslel jsem, ze to vezme jako srandu (mnoha hracu to tak bere", a dostal jsem KICK. Tak jsem si rekl OK, nevzal to jako srandu, tak to priste neudelam. A z niceho nic jsem dostal tento ban. Ja osobne si myslim, ze KICK by stacil, kdyz uz jsem pak nic nerekl a ani nenapsal. Opravdu jsem to myslel jako srandu, ne jako urazku, ani proti Stupovi nic nemam, takze nevim proc on si to vzal tak strasne k srdci.

    Preji hezky zbytek vecera, pan Drapalas.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Drapalas_S

    Napísal si to presne tak, ako to bolo. Tón hlasu ale neoklameš. Toto je môj predposledný deň s právami na tomto portále, kde už od tohto pondelka neriešim žiadne prestupky, len nadávky na hráčov. Za tú nadávku, ktorá určite podľa mňa zo srandy nebola, Ti UB nedám. Po mojom odobraní práv od zajtra si s touto žiadosťou robte, čo chcete.
    Naposledy upraveno stupo; 26-09-21 v 00:16.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Drapalas_S

    Myslím si, že si z toho odebrání práv tak špatný a nasraný, že ti ty bany dělají dobře na tvoje EGO, tón hlasu jsem měl normální a zasmál jsem se u toho, aby si viděl, že to byla jen sranda. Nevím jestli ti ty práva odebírá naborář z nějakého důvodu nebo si si je nechal odebrat sám, ale tento ban je přehnaný úž jen z toho, že je na 3 dny. Já tě tu prosit o UB nebudu a myslím si, že možná někdo z vyšší pozice, který bude moudřejší a uzná to tak, jak jsem to napsal já po pravdě, tak mi dá UB. Ty si zatím utíkej ještě honit EGO na TTT s banami, dokud můžeš.

    Hezký zbytek večera všem, pan Drapalas.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Drapalas_S

    E: ještě jedna věc, nevím proč si mi ban navýšil z 1 dne na 3 dny.

  5. #5

    Odpověď: Drapalas_S

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.
    Ban je s ohledem na pravidla ok. Tohle si prostě k cizímu člověku dovolit nemůžeš a je jedno, jestli to je na internetu a jakým tónem, popř. v jakém smyslu to řekneš.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Drapalas_S

    Hele to máš také pravdu, ale já mám takový pocit, že jsem mu to řekl už minimálně 1x a nic neříkal, takže jsem to nebral jako provokaci / urážku.

  7. #7

    Odpověď: Drapalas_S

    To nebral nikdo, stupo je proste král a hrdina serveru, zvykni si na to. Zadost se zamita, lock
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Drapalas_S

    Hold někdo nemá mozek na to, aby rozeznal vtip od urážky… Nemám si na co zvykat, když už tento hrdina admin nebude.

    Přeji hezky zbytek dne, pan Drapalas.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Drapalas_S

    Proti UB, tvá ironie a arogance jde cítit na mile daleko
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Drapalas_S

    Ahoj Kopre, děkuji ti za úpřímnost, ale nepřišel jsem sem sbírat lichotky. Hold vidím, že to asi Stupa hodně urazilo na tolik, že včera už hodil offline a neodpověděl jsem do této chvíle. Vidím, že si také proti, OK, nemám s tím problém. Nehraju už tolik csko, že by mi to mělo vadit. Jen mě trošku zarazilo, že to z 1 dne dal na 3 dny, ale jak psal GRAKON, tak "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána." chápu. Tím pádem na to měl asi důvod. Tak tedy sem dej LCK.

    Přeji všem hezký zbytek dne!

  11. #11

    Odpověď: Drapalas_S

    Citovat Původně založeno Drapalas_S Zobrazit příspěvky
    Stupo se pripojil a ja rekl vetu "Hele pripojil se nejaky retard jmenem Stupo"
    No a v realite keby ho stretneš, tak mu vykáš :D
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Drapalas_S

    Ospravedlňujem sa Ti, že som si dovolil ísť spať a neriešil som urgentne tento post. Píšeš, že o UB neprosíš, ale vytváraš si tému v žiadosti o UB. Nevadí, skúsil si, nevyšlo. To tak v živote býva. Ani nevieš, koľkokrát som ja padol na hubu, aby som sa mal teraz takto, ako sa mám, a preto nebudem akceptovať nadávky od ľudí, ktorí ešte nemôžu sedieť vpredu v aute. A ešte posledná vec, svoj charakter ukážeš po napojení na server, keď Ti BAN skončí. Ak sa neurazíš, ďalej Ti už písať nebudem a ak som bol príliš úprimný, sorry, iný už vo svojom veku nebudem.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ archivace 28.9. ] Drapalas_S --> Stupo

    Více lidí se shodlo, že UB nedostaneš. Sám žádáš o lock, tak ti vyhovím. Jako upřímně, kdyby mi tohle taky někdo řekl, hned po napojení na server, myslím, že bych to nebrala ani jako vtip, ani jako lichotku. Počkej si tedy do 28-09-2021 - 22:52

    Dane ty taky nebuď jak nějaký hrdina a král na webu

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •