Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: ban neban

  1. #1


    ban neban

    Zdravím, mám problém, že když se chci přihlásit na jakýkoli server cska.cz tak se mi ukáže že mám ban.
    V konzoli mám "You are from a location from which you are not allowed to join! (not from EU?)"
    Hraju ale pořád na stejné domáci wifi a v Česku :D
    Tady přímo tady na webu se mi ukázalo že na mé ip není žádný ban. Nevíte co s tím?

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: ban neban

    Ahoj, hráš na Steame, či na non-steame? Ak na non steame, tak máš stiahnutú verziu z nášho webu?

    https://csko.cz/ke-stazeni

  3. #3


    Odpověď: ban neban

    Mám non steam a nemám vaši verzi. Jen doteď jsem u vás hrál bez jakýchkoli problémů a až de facto odedneška se mi ukazuje toto. Musím to tedy reinstalovat na vaši verzi? Moc se mi do toho nechce (mám vlastní neuložený spray atd.).

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: ban neban

    Vyhadzuje ti to po pripojení na nejaký konkrétny server, či na viaceré? Ak na všetky, tak skús našu verziu (206 MB), prípadne ak máš Steam, tak tam. Na ňom ťa do hry určite pustí. Možno sa jedná len o krátkodobý problém a pomohol by ešte ranný reštart serverov.

  5. #5


    Odpověď: ban neban

    Vyhazuje mi to na všech serverech cska.cz (zkoušel jsem jiné a ty jsou v pohodě). Nuže díky, zkusím počkat a kdyžtak přeinstaluju na vaši verzi. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •