Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: [ archivace 16.11. ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    9

    *VIP*

    [ archivace 16.11. ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 293627)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS >
    [AMXBANS] Tvuj nick: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:851038
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:851038
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 92.251.105.23
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 92.251.105.23
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Cyklón >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Sorry, nejde mi založit téma v žádosti o unban, tak mi to tam prosím když tak přesuňte, díky.
    https://ctrlv.cz/shots/2021/10/06/DPcY.png

  2. #2

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    Čau, normálne idem pustiť PC aby som uploadol to demo tak mi daj chvíľku :)

    E: https://uloz.to/tamhle/nwyRWb9ziklU#...quEz5drIWzLmN=

    23:55 - ani jedného som nepočul, keď tak som počul niekoho behať na CT tak by som si šiel poňho ale nečakal by som, že niekto mi walkuje topmid keď si sa tam pokúšal o neviem aký smoke - teda viem, na ct...
    25:00 - ešte ten prvá pre-fire by som pochopil, že je to naučené a pozeráš sa tam ale ako aj dalej na deme vidno, akonáhle tam niekto je pozrieš sa tam s pre-firom a keď nie tak na to kašleš + ten druhý hráč - bola mu jemne vidieť ruka ale tak presne si naňho namieriť? OK možno náhoda ale dalej v deme si to urobil zas.
    25:23 - akože neviem ako si ho v normálnej rýchlosti mohol vidieť v tom smoku, ja som si to musel spomaliť na 1/4 aby som reálne videl aspoň trošku obrys, toho druheho bolo pocut
    26:25 - presne tá istá situácia na schodoch - nebol ani tam kde predtým no presne si si to naňho namieril
    26:47 - to čo v tých dverách? bolo ho počuť, následne si si myslel, že ho asi bolo vidieť vo dverách no nebolo a potom si ho presne predieroval?
    27:45 - bolo počuť dvoch no ten druhý prefire keď už ti to walkoval bol taký divný, že si proste na isto vybehol, že vieš že ti to walkuje
    28:43 - nikto na schodoch, ťiadny prefire ani výstrel lebo na istotku tam nikto nie je

    Príde mi to ako WH, ak ostatná napíšu clear, nemám problém ti dať UB a uznať, že som pochybil :)

    Dobrú noc prajem.
    Naposledy upraveno Bager258; 06-10-21 v 23:18.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    9

    *VIP*

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    23:55 - jj zkoušel jsem hodit smoke na ct(v dalším kole se mi to pak i povedlo lol), protože o tom jsem věděl. toho topmid jsem neslyšel, ale střílel mi někdo do těch kat (na radaru nikdo z mých), pokud si tam všimneš, takže proto jsem čekal, že tam někdo půjde
    25:00 - jak sám píšeš mířím tam furt, protože tam většinou bývají, prefire tam v tom nevidím (reakční doba asi 170-180 ms, což mi přijde normální), viděl jsem, vystřelil jsem :D druhého jsem slyšel potom, jak se tam střílí?
    25:23 - viděl jsem mu obrys noh, druhý jde slyšet
    26:25 - mířil jsem tam kde předtím :D ok možná trochu víc doleva, poté jsem tam viděl texturu hráče hned potom, co jsem vyšel, takže jsem vystřelil - neřekl bych, že jsem mířil přímo na něj, když jsem vyšel (přesně 26:26:99 - když vyjdu, mířím jinam, než ten hráč je a pak až posunu cross doleva)
    26:47 - def díra na awp pozici
    27:45 - však tam běhám ze strany na stranu a když vím, že tam je a že byl u té zdi, tak jsem si tam znova namířil a byl už před, nevidím tam nic divného
    28:43 - jak jsem popsal výše, nezdálo se mi to jako prefire, viděl jsem ho (v tom čase předtím zmíněném), takže proto jsem střílel
    Naposledy upraveno kanashi; 07-10-21 v 00:17.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    Čau jediný čas, ktorý sa mi nezdal bol ten 25:23, kde som hráča nevidel cez ten smoke. Ale inak, čo sa týka ostatných časov mi príde, že všetko je bežná situácia skúseného hráča, ktorý používa slúchadlá a vie, kde má namieriť a čo očakávať od enemy. Ale samozrejme každý to môže vnímať inak :)

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    Zdravim Vas,

    23:55 obhajoba casu ok ... moj pohladad: na mide padol spoluhrac, bomber zdrha zo schodov, za nim letia hecka. Hrac sa ide ukryt do kat a nasledne z midu pridu vystrely z m4.
    25:00 obhajoba casu ok ... z mojho pohladu tiez nejde o prefire, ocakaval, uvidel vystrelil. Stretavka byva na shorte prave pod schodami alebo na schodoch. A potom slab1 sequenc pustil spray and pray 0:-)
    25:23 pozriem hltv a tie nohy, kedze na deme prekaza ESP ciara
    26:25 obhajoba casu ok ... vidi mu hlavu tak tapuje. /spraye mu "nejdu" vid 25:00 0:-) / Je vidiet, ze pri hre premysla
    26:47 Bager sa Ta pytal ci si si myslel, ze si hraca videl, alebo aky bol dovod predstrelu? Zvysok akcie ok, yep mal asi malo hp
    27:45 pekne zahrane
    28:43 obhajoba ok ... mne sa nezdalo, ze tam siel na istotu, sleduje si def pozicie

    za mna clear

    Idem este pozriet to HLTV avsak za toto by som ban nedaval

    25:23 obrys noh tam cez smoke nevidim. Mozes prosim Ta postnut foto Tvojho pohladu. Dik
    Naposledy upraveno piratjo; 07-10-21 v 23:21.


  6. #6

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    Nechcem sa vám tu do toho miešať, ale odporúčal by som pozrieť tie časy 26:25 a 26:47 ktoré mňa najviac zaujali, pustil som si to veľakrát jak v normal. rýchlosti, tak 1/4.

    26:25, kde si mu najprv videl kúsok hlavy keď hádzal HE, no potom ho nebolo vôbec vidno, aj tak si mu predmieroval presne na hlavu skôr ako sa ukázal s flashom
    26:47, kde hráča nebolo absolútne vidieť, jemne som počul kroky keď išiel z CTs, ale aby si začal dierovať po 1 náboji presne tam kde sa nachádza, to mi príde sus až moc


  7. #7
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    ja se priznam, ze si myslim, ze minimalne poslednich par mesicu, hrajes s wh. to co jsem tedka vidaval takove ty sam proti 5 situace, ruzne clutche a plno dalsich momentu kde jsem se nad tim pozastavil mi vytvorily ten nazor jaky mam a nemyslim si ze se pletu. nicmene nebudu tady rikat neco co nemam natocene a take jsem ochoten tvarovat muj nazor podle dalsich reakci ostatnich pokud mi budou davat hlavu a patu, plus samozrejme omluvu.

    co se tyce bagrova dema:
    me zarazi spise takove ty malickosti ve cteni hry co mi nedaj. 24:08 situace VS 27:40 a kam miris. V prvni zacnes strilet skoro driv nez ho vidis. co ti dam za pravdu je ze v druhe sitauci jdou 2+ proto je lepsi na ne pockat. ve 27:40 podle zvuku bych cekal ze ten druhej bude uz hned vlevo za stenou a ne az u krabic, coz kdyz si ho nevidel u krabic, tak bys podle me zkontroloval, minimalne kdyz ses pro nej vratil o par sekund na to, ze poposel na lepsi(nederovane misto).

    25:23 ten smoke na ct spawnu neni prvni smoke pres kterej vidis moc ciste. ja tam uprimne nic nevidel pres nej ale bohuzel moje fps pada ve smokach takze to at posoudi nekdo jinej jestli sel nebo nesel videt.
    26:25 to mi prijde divny.
    Ty dvere v 26:50:15 to nebyl jakysi random ale vystrel protoze ti tam nakonec nevesel. Vezmeme v potaz obhajoby a vysvetleni ze derujes awp misto, jenze hned jak se posunes doprava tak sice strilis do stejneho mista ale z uplne jineho uhlu tudiz na misto o nejake dva metry vedle kde si nikoho predtim nevidel.

    zbytek je clr

    http://csko.cz/dema?UPD=Z33WHuJP

    no a potom jsem se na tebe jednou dival zvlast po hlasenich na steamu od lidi atd a tady je malej kousek toho co jsem videl. asi nejlepsi je kouknout na to cely (krom 38:00 - 41:30 vyskocil jsem ze spec omylem :D sry)

    prvni kolo hned jsem na vazkach jestli jsi skocil malo a potom ses doupravoval at na nej vidis a nebo si prohledaval smoke, coz si uprimne nemyslim ikdyby pres ten smoke slo do nejake vyse videt dane T. (ja musel mit nalepenej xicht na obrazovce s 0.1 speed :D)
    34:20+ ja si te guny nevsiml, urcite ne kdybych si to nezpomalil nekolikrat.
    35:02 + vzhledem k tomu ze o nem vis a je plant (time) tak neberu ze nekontrolujes bedny, ct spawn za bednama, boost bedny, A awp, bedna vpravo atd atd.. nicmene podle zvuku bych tipl ct spawn za bednama, nebo u boostu, jeste popripade v pravo uplne u zdi (z tvyho pohledu) ne uprostred spawnu kde uz si zpomaloval cross a zastavoval ten svuj pohyb na strelu. (malickost). Spise kdyz jde na B dobre vi ze je v zahrade. podle sluchu mohl poznat kdekoliv tam + za bednama na plantu (roh nebo pod zahradou). kontrolujes T kdyz nevychazi a vlastne si ho ani nevidel tak udelal ten shooting do beden jestli neni tam, zkontroluje si jestli se T nepohlo a potom v case 35:22:60 si na sekundu kontroluje T jestli muze defus a videt jej. nechapu jinak proc by se takhle nastavil na defus.
    36:13 - tam jdes v prostred cesty, a potom se na ten T jump schovas a vynoris, mozna timing stastny a dobry, mozna ne no. ten smoke kill par sekund na to je v poho.
    37:01+ z tohodle kola bych rozebral nejvic ten pattern co chces derovat. zaprvy nwm co u takoveho hrace je to hopsani nez snaha vyhnout se cekajicimu T kdyz ztratis speed. Zadruhy to T nevidel tak dvakrat zkusil diru na nej. to beru tam je obcas T a ceka na CT kteri dojdou az ke stene a zustanou na rane tudiz ten uhel kam dal ty dve diry by odpovidal. Nicmene, ten pattern kterej sprejuje je uplne nesmyslny pokud nema wh a to z toho duvodu ze do vas nekdo strili z toho uhlu tak se k nemu committnu a strilim jen tam popripade mensi rozptyl ► V case 37:07+ me prekvapilo to ze derujes jedno misto a potom jej zacnes uplne nahanet z leva do prava kdyz vezmu v potaz ze se po hitu jeste vratis na to dane misto kde on je. Proc by ses vracel takhle doleva abys sel hned spray doprava? (fajn kouknout v 0,1/0,2 speedu). 37:13 no i tam se stane ze stoji a deruje T na kotelne akorat tady si vedel presne kde je a slo to naprimo.

    38:00 - 41:30 se muze preskocit, my mistake :D

    z tohodle kola co vytknout. zajimavy 41:55 to derovani do rohu uplne (vlastne do kat protoze tak u zdi se tam nestojiza dverma) v porovnani s druhym derovanim o par sekund pozdeji ktere uz je kill na jinem miste. 42:13 tady ti opravdu reknu ze si myslim, ze sis kontroloval katy jestli T nevyjde na mid kdyz je tak blizko, jelikoz si tam nikoho nevidel. 42:18 ten prvni vystrel za mne random nebyl.

    44:14 tady si zase myslim, ze nez kontrolujes toho T pohledem vic nez zvukem, ale tady neni co vytknout, slyset sel.
    45:00 tady to demo konci, dal nic neni.

    i mimo ty vycasovane veci je fajn se na ty killy kouknout. Ja jsem na zacatku rekl co si myslim, uvidime co ostatni. Prijdes mi mimo hru jako vpohode clovek takze nebudu mit problem byt presvedcen a uznat nazory ostatnich pokud reknou opak a bude mi to davat smysl + tu omluvu:)

  8. #8

    Odpověď: SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    asteb 99% užívateľov fóra tvoj príspevok aj tak nedočíta do konca, resp. neprečíta celý :D

    V prvom rade treba uznať to, čo píše aj asteb, že SEQUENCE tu hrá pomerne dlho, pôsobí ako fajn človek, problémy si myslím, že neboli nikdy a už nejaký čas ho mám aj ja na steame. Možno som naivný ale zastávam názor, že hráči, ktorí majú už steam "nejaký ten piatok", tak si určite nechcú kaziť steam nejakým VAC banom, prípadne kaziť reputáciu po 15-20 rokoch hlúpymi cheatami.

    Viem, že tu bolo kopec sťažností od viacerých hráčov, ktorí upozorňovali na neho, že cheatuje. Ja som pozeral len to demo od bagera, ktoré síce nie je moc dlhé ale tiež sa mi tam niektoré situácie moc nepáčia. Jasné, že človek, ktorý to hrá od r. 2003 alebo skôr, tak za tie roky pozná pozície, vie si nasmerovať cross aj cez stenu a pod. Ale aj na tak krátkom deme je dosť situácií, kde som videl veľmi presné kopírovanie hráča crossom cez stenu, niekde bolo vidieť, že hráč išiel vyliezť spoza steny alebo dverí ale zastavil sa tesne pred, resp. ho nebolo vidieť a sequnce sa ustrelil a vypálil po hráčovi. Takisto aj ten smog na CT, ja som tam absolutne nič nevidel ale on tam šiel pomerne hneď na isto. Samozrejme je tam aj kopec momentov, kde to vyzerá, že nemá tušenie kde kto je ale z globálneho hľadiska som viac naklonený tomu, že tam bolo zahrané s wallhackom.

  9. #9

  10. #10
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: [ demo k posouzení ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    ja bych sem netahal stare bany hrace, stejne tak jako value steam uctu popr. risk vac banu kdyz hrajem na non-vac serveru :D a ciste se zameril na ty dema a udelal verdikt na zaklade nich a ne co bylo a jaky ma ucet, to mi prijde vice fer u dlouhodobeho hrace.

    E: bezte volit hlavne.
    Naposledy upraveno asteb; 09-10-21 v 01:47.

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ demo k posouzení ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    bagrovo demo:

    23:55 - držení klasické pozice na katách, nevidím v tom nic neobvyklého, protože to samé hraji na goučku, deff. pozice kde se hlídá spodek midu+vchod do kat, jediní co děláš je že koukáš na short, normální věc za mě - clear
    25:00 - hráč blíž u stěny byl normálně slyšet jak tam střílí, OK čas za mě - clear
    25:23 - okej, tento čas byl fakt hodně divnej, ale na druhou stranu mi připomněl, jak mi nedávno sekvenc dával rady ohledně gammy a celkového nastavení barev v csku aby se dalo "lépe" vidět přes smoke, vím o tom, že existuje nějaké nastavení, které relativně vylepšuje vidění přes smoke a není v rozporu s žádnými pravidly, ale i tak ta reakční doba je celkem krátká - podezřelý čas, který by bylo dobré aby Sekvenc vysvětlil lépe
    26:25 - 1/4 slow, jde mu tam krásně vidět kousek helmy, pokud má člověk rychlé reakce a všímavost, jde to snadno zahlédnout i při normální rychlosti, to InLove: klasický play na kterém jde vidět zkušenost hráče kvůli jeho crosshair placementu - clear
    27:45 - Jak píše piratjo, pěkně zahrané. Stejný názor na to mám i já, věděl o 2 hráčích v katách na 100%, protože je oba fyzicky viděl, po zabití toho z midu byla vhodná příležitost risknout s prefirem vrchní katy a ujistit se, zda jsou clear či nikoliv - clear
    28:43 - tento čas mi nepřišel ničím zajímavý

    Hraní na public serverech může být pro zkušeného hráče výbornou praxí co se týče předpovídání budoucnosti, protože je dost velká pravděpodobnost, že na dané pozici kam chci jít bude enemy, právě kvůli problematice publicu, proto bych na zkušenější hráče typu Sekvenc byl mírně shovívavý. Za tu dobu co tu ten hráč hraje si mohl nastudovat různé pozice různých stálých hráčů apod. Dle mého názoru je tato situace nebanovatelná na základě bagerova dema, protože kdybychom vzali demo například na Metrioxe, tak bychom mu museli dát taky ban kvůli jeho playům apod, i kdyz víme ze zapnutý určitě není a nebyl.
    Je to hra, která se dá časem ovládnout natolik, že i hráč wallhackem by měl mnohdy problém dokázat zahrát to, co dokáží zahrát zkušení hráči s X roky praxe v csku.

    Za mě je to demo clear, spíše jsem na něm nepostřehl nějak výrazně podezřelé časy, které by stačily na ban.

    čau grakone


  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    demo od asteba
    Prve kolo .. hraca v smoku nevidim. chcel by som opat vidiet fotku ako ho tam vidi Sequence
    34:20 def camp, vidiet tam celu ruku so zbranou
    35:02 Mensina z CT spawnu zabije jedno CTcko, nasledne rozhodol timing. Z okna je pocut kroky zo zahrady, uz o nom vie. Strelbou si ho mozno chcel "zavolat".
    36:13 kontrola brany nasledne long, ktory uz Tcka ocividne maju spolu s plantom pod kontrolou.
    37:01 za mna bezna prestrelka, rovnako dostava hity aj sequnce
    41:55 v kazdej z opisanych situacii je maly kusok hraca vidiet. Ak si to pustis spomalene. Je mozne, ze ma ine modely postav.

    Uvidime co k tomu napise sam hrac.

    Za mna to stale na ban nie je.
    Naposledy upraveno piratjo; 10-10-21 v 20:52.


  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    9

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    astebovo demo
    sorry, ale zkoušel jsem to několikrát a mně se tam ten smoke nechce načíst (https://ctrlv.cz/shots/2021/10/10/kJeU.png) - i kdyby slyšel jsem awp vystřelit a pak jeho pohyb doleva (podle dozvuku), takže jsem věděl, že tam někde bude
    34:20 (34:15) - slyším jak se první hráč vrací a druhý přichází, v jeden moment jdou slyšet oba
    35:02 - vidím jak zabíjí spoluhráče, když přicházím zrovna udělá krok, takže vím kde je. situace na b - slyšel jsem ho v té zahradě, když jsem byl v okně, střelba byla z naštvanosti toho, že nechce vyjít, nejspíš
    36:13 - prostě kouknu do dveří, potom zpátky na long - nějak nechápu co říkáš, že mu jakoby uhýbám když vyskakuje?
    37:01 - oba dva střílím zpátky podle toho jak stříleli oni
    41:55 - tady mi nepřijde nic divného, 42:13 - vždyť je tam moje ct ne, na co bych si tam mířil, mířím si na uppermid, protože se tam chystám kouknout (protože tam celou dobu jde slyšet, jak tam awp střílí) a celý čas tam nějakou chvíli vidět jde.

  14. #14

    Odpověď: [ demo k posouzení ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    Citovat Původně založeno kanashi Zobrazit příspěvky
    astebovo demo
    sorry, ale zkoušel jsem to několikrát a mně se tam ten smoke nechce načíst (https://ctrlv.cz/shots/2021/10/10/kJeU.png) - i kdyby slyšel jsem awp vystřelit a pak jeho pohyb doleva (podle dozvuku), takže jsem věděl, že tam někde bude
    34:20 (34:15) - slyším jak se první hráč vrací a druhý přichází, v jeden moment jdou slyšet oba
    35:02 - vidím jak zabíjí spoluhráče, když přicházím zrovna udělá krok, takže vím kde je. situace na b - slyšel jsem ho v té zahradě, když jsem byl v okně, střelba byla z naštvanosti toho, že nechce vyjít, nejspíš
    36:13 - prostě kouknu do dveří, potom zpátky na long - nějak nechápu co říkáš, že mu jakoby uhýbám když vyskakuje?
    37:01 - oba dva střílím zpátky podle toho jak stříleli oni
    41:55 - tady mi nepřijde nic divného, 42:13 - vždyť je tam moje ct ne, na co bych si tam mířil, mířím si na uppermid, protože se tam chystám kouknout (protože tam celou dobu jde slyšet, jak tam awp střílí) a celý čas tam nějakou chvíli vidět jde.
    A smoke z môjho dema ?

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Příspěvky
    9

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] SEQUENCEOFIGNORANTSUICIDALYRICS --> Bager258

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    A smoke z môjho dema ?
    https://ctrlv.cz/shots/2021/10/12/Eb6Y.png, https://ctrlv.cz/shots/2021/10/12/4foC.png + def pozice, a taky něco slyšel, když jsem tam šel
    Naposledy upraveno kanashi; 12-10-21 v 21:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •