Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 19.10. ] TTT --> Randomování

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    [ archivace 19.10. ] TTT --> Randomování

    Zdravím, podávám stížnost na hráče Dlajer

    7 Dlajer STEAM_0:0:158319507 CZ


    Jednou jsem ho zabil za to že mě hitl, potom mě začal každé kolo zabíjet tak jsem mu to i párkrát vrátil, potom jsem se na to vykašlal a řekl si že si ho radši natočím a podám stížnost.


    ZDE VIDEO

    https://youtu.be/9jYH4HW9vI0
    Naposledy upraveno P3T1s; 12-10-21 v 19:45.

  2. #2

    Odpověď: Ttt

    Přiznáváš tu, že jste se randomovali navzájem, to je nebanovatelný :D
    Respektive mi řekni, proč by měl bejt on potrestanej a ty ne, když si točil až potom a tim pádem, neni důkaz, kdo si začal.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    Odpověď: Ttt

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Přiznáváš tu, že jste se randomovali navzájem, to je nebanovatelný :D
    Respektive mi řekni, proč by měl bejt on potrestanej a ty ne, když si točil až potom a tim pádem, neni důkaz, kdo si začal.
    Jakoby vzhledem k tomu že jsem teď zase došel na TTT a zase mě začal hitovat tak nwm no

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] TTT --> Randomování

    Pokud to bylo vzájemné, tak jsou vždy 2 možnosti - buď budete potrestání oba, nebo ani jeden. Ale ať se k tomuto více vyjádří TTT admini, to samé napíšu vedle, aby se vyřešilo co nejdříve.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    Odpověď: [ demo k posouzení ] TTT --> Randomování

    A ano cikáne, začal jsi si, ukaž mi něco kde je vidět že jsem zabil detektiva, protože o tom fakt nic nevím, pokavad něco ukážeš tak uznám že jsem udělal chybu

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] TTT --> Randomování

    Citovat Původně založeno P3T1s Zobrazit příspěvky
    A ano cikáne, začal jsi si, ukaž mi něco kde je vidět že jsem zabil detektiva, protože o tom fakt nic nevím, pokavad něco ukážeš tak uznám že jsem udělal chybu
    Na to taky nemáš demo - pokud to není to, které sis sem vložil. Každopádně tam byly vidět randomy, jak na jedné straně, tak i na druhé. A teď je právě problém, že to je slovo proti slovu. On sice na to žádný důkaz nemá, ale tys ho dal teoreticky za něj, že si střílel po něm, on po tobě - pak tě jen tak zabil.

    Za 1 hit - či random, se ban ještě z webu nedává, za více už ano. Zde to bylo vzájemné díky tvému demu. Takže buď budete potrestáni oba, nebo nikdo. Ty si jako první přišel se stížností, tak si to rozmysli. Můžu to uzavřít hned tím, že pokud se bude situace opakovat, už budete potrestáni, nebo daný hráč. Nebo to uzavřu s banem za dané randomy max na 3 dny celkově z webu. Je to na tobě.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    32

    Odpověď: [ demo k posouzení ] TTT --> Randomování

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Na to taky nemáš demo - pokud to není to, které sis sem vložil. Každopádně tam byly vidět randomy, jak na jedné straně, tak i na druhé. A teď je právě problém, že to je slovo proti slovu. On sice na to žádný důkaz nemá, ale tys ho dal teoreticky za něj, že si střílel po něm, on po tobě - pak tě jen tak zabil.

    Za 1 hit - či random, se ban ještě z webu nedává, za více už ano. Zde to bylo vzájemné díky tvému demu. Takže buď budete potrestáni oba, nebo nikdo. Ty si jako první přišel se stížností, tak si to rozmysli. Můžu to uzavřít hned tím, že pokud se bude situace opakovat, už budete potrestáni, nebo daný hráč. Nebo to uzavřu s banem za dané randomy max na 3 dny celkově z webu. Je to na tobě.
    V zhledem k tomu že dokážu uznat i svou chybu a to bylo to že jsem mu ty randomy též vracel tak žádám klidně o potrestání obou

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení ] TTT --> Randomování

    Vzhledem historie randomování na TTT to máš na 3 dny, jak jsem psala. BAN je daný z webu, pokud budeš chtít hrát i jinde, napiš mi PM a já se pokusím to zařídit pouze na TTT.

    Uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •