Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ archivace 20.10. ] kevin0001 --> Kaco

  1. #1

    [ archivace 20.10. ] kevin0001 --> Kaco

    Vypis z konzole:

    [indent] Hráč vasoris
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:714764063
    IP adresa 88.103.226.214
    Udělen 17-10-2021 - 20:25
    DĂ©lka BANu 180 minut
    Vypršà 17-10-2021 - 23:25 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 2 hodiny 55 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod ct tlacitka
    BAN dal Admin Kaco ﺕ (Kaco)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)

    HistorieBANĹŻ


    Poznamka:


    Hrac vasoris
    Typ banu nove cs
    SteamID VALVE_0:0:714764063
    IP adresa 88.103.226.214
    Udelen 17-10-2021 - 20:25
    Delka BANu 180 minut
    Vyprsi 17-10-2021 - 23:25 (0 mesicu 0 tydnu 0 dni 2 hodiny 55 minut jeste zbyva )
    Duvod ct tlacitka
    BAN dal Admin Kaco iº• (Kaco)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)

    HistorieBANu
    žádám o unban myslím si že to trošku zbytečné když Simon nedal rozkaz nebo nedal příkaz že máme pustit klávesnice a já jsem utekl jako všechny ale já jsem utekl CT tlačítek aha kliknu jsem tlačítko a zdá se mi takhle zbytečně baňovat na 3 h a za takovou kravinu a teď mě potom zabilo
    Naposledy upraveno kevin0001; 17-10-21 v 20:50. Důvod: úplná blbost

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: kevin0001

    To že sa viacerí rozutekaju a utečú, a ty ideš stlačiť CT tlačítka ktoré zabili tvojho spoluhráča nieje neschopnosť Simona ale tvoja demencia. Ak si nečítal pravidlá tak ti len napíšem toľko že za CT tlačítka je ban za T a za CT zákaz k CT (padnú freekilli). Ak sa ospravedlníš, nemám problém dať UB.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  3. #3

    Odpověď: kevin0001

    Já jsem se ho schovat a Simon. Proč neřekl pusťte klávesnici tam je chyba Simona a admina jeho demence že nechal utéct vězni a dostal se nějaké meze no na trati ČT já jsem se tam schoval a klid jsem na to ano ale za to se nemá dostávat ban

  4. #4

    Odpověď: kevin0001

    Jen schopný Simon a za to měl dostat ban a za to má dostat nějaký trest a kdy jsem se připojil ty jsi byl ČT van za neschopnost nomik a na demence jsi admin myslíš si budeš dělat co chceš nemůžeš a ty jsi tam dneska dělal myslím že nějaký se mnou mi nějaký trest

  5. #5

    Odpověď: kevin0001

    Citovat Původně založeno kevin0001 Zobrazit příspěvky
    Jen schopný Simon a za to měl dostat ban a za to má dostat nějaký trest a kdy jsem se připojil ty jsi byl ČT van za neschopnost nomik a na demence jsi admin myslíš si budeš dělat co chceš nemůžeš a ty jsi tam dneska dělal myslím že nějaký se mnou mi nějaký trest
    Já Kevin jsem viděl keco v ČT nemluvil nech a utíkat vezmi a porušoval asi nejvíc pravidla v jailbreaku

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: kevin0001

    Nevieš napísať ani jednu zrozumiteľnú vetu. To čo viem vylúštiť tak je, že píšeš o kexovi keď bol u CT a o ostatných keď utekali neviem kde. Riešiš sa tu ty a nie kexo. Kexo dnes hral podľa pravidiel a keďže sa nikomu nechcelo ísť k CT a jemu sa u ž nechcelo Simonovať tak dával párty mód. Každopádne to nič nemení na tom, že si tie CT tlačítka nestlačil a ospravedlnenie tu nevidím takže nevidím dôvod ďalej pokračovať v tejto diskusií. Pravidla Jailbreak serveru nájdeš tu: https://www.csko.cz/menu/motd.php?menu&serverid=27094
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  7. #7

    Odpověď: kevin0001

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Nevieš napísať ani jednu zrozumiteľnú vetu. To čo viem vylúštiť tak je, že píšeš o kexovi keď bol u CT a o ostatných keď utekali neviem kde. Riešiš sa tu ty a nie kexo. Kexo dnes hral podľa pravidiel a keďže sa nikomu nechcelo ísť k CT a jemu sa u ž nechcelo Simonovať tak dával párty mód. Každopádne to nič nemení na tom, že si tie CT tlačítka nestlačil a ospravedlnenie tu nevidím takže nevidím dôvod ďalej pokračovať v tejto diskusií. Pravidla Jailbreak serveru nájdeš tu: https://www.csko.cz/menu/motd.php?menu&serverid=27094
    Já ti to vysvětlím Simon je neschopný a mohl bych potrestaný a je to i jeho chyba mohl dát si kazit a jako si chutnat toho pravidlo Simon musí dávat příkazy vezmu moh říct pusťte klávesnici a mohou to být v pohodě ale on to neudělal nový taky potrestaný zákaz CT a já jsem utekl schoval jsem se já jsem nedostal hned hlavu a zmáčknu jsem ano tlačítko ČT a za to se neměl dávat ban nelo se to jen toho člověka zabít a další kolo klidně mu dát nevýhodu ale je tam velký ale když Simon je neschopný a chci další téma

    Pan admin keco to je uprdele jestli udál párty mod když je tam víc hráčů než 2 nemůže dát party mode máš dělat Simona a to jsi nedělal co máte si porosil pravidla v jailbreaku a jak můžeš být admin když sám porušuješ pravidla hlavně mi tady dáváš pravidla který neznáš ani sám a s tím kexo a ty keco máte být potrestaný když oba dva jste něco udělali ano něco jsem taky udělal ale taky velký ale ty jsi i přiznal že si porušil pravidla server

  8. #8

    Odpověď: kevin0001

    Citovat Původně založeno Kaco Zobrazit příspěvky
    Nevieš napísať ani jednu zrozumiteľnú vetu. To čo viem vylúštiť tak je, že píšeš o kexovi keď bol u CT a o ostatných keď utekali neviem kde. Riešiš sa tu ty a nie kexo. Kexo dnes hral podľa pravidiel a keďže sa nikomu nechcelo ísť k CT a jemu sa u ž nechcelo Simonovať tak dával párty mód. Každopádne to nič nemení na tom, že si tie CT tlačítka nestlačil a ospravedlnenie tu nevidím takže nevidím dôvod ďalej pokračovať v tejto diskusií. Pravidla Jailbreak serveru nájdeš tu: https://www.csko.cz/menu/motd.php?menu&serverid=27094
    Jo a bylo nás tam 9 cca Lídy a to nemůžeš dělat party mode

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    615

    Odpověď: kevin0001

    To že párty mód nemôžeš dať keď je na serveri viac ako 2 ľudia neviem z kade si zobral (asi vidíš text ktorý ostatní nevidia) no je to úplná blbosť takže si tie pravidlá nevymýšľaj :). A druhá vec, kde som sa priznal že som ja porušil pravidlá? Wtf :D s takýmto prístupom tých banov nazbieraš až až. Ban vypršal, vyriešené.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  10. #10
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: kevin0001

    Citovat Původně založeno kevin0001 Zobrazit příspěvky
    Já ti to vysvětlím Simon je neschopný a mohl bych potrestaný a je to i jeho chyba mohl dát si kazit a jako si chutnat toho pravidlo Simon musí dávat příkazy vezmu moh říct pusťte klávesnici a mohou to být v pohodě ale on to neudělal nový taky potrestaný zákaz CT a já jsem utekl schoval jsem se já jsem nedostal hned hlavu a zmáčknu jsem ano tlačítko ČT a za to se neměl dávat ban nelo se to jen toho člověka zabít a další kolo klidně mu dát nevýhodu ale je tam velký ale když Simon je neschopný a chci další téma

    Pan admin keco to je uprdele jestli udál párty mod když je tam víc hráčů než 2 nemůže dát party mode máš dělat Simona a to jsi nedělal co máte si porosil pravidla v jailbreaku a jak můžeš být admin když sám porušuješ pravidla hlavně mi tady dáváš pravidla který neznáš ani sám a s tím kexo a ty keco máte být potrestaný když oba dva jste něco udělali ano něco jsem taky udělal ale taky velký ale ty jsi i přiznal že si porušil pravidla server

    Ahoj, ať to máš ještě z další strany a do budoucna se tomu vyvaroval. Party mod se může dát klidně i ve 23 lidech, pokud je třeba později večer, nikomu už se simonovat nechce a lidi s tím souhlasí.
    A další věc - pokud zmáčkneš ct tlačítko a ať už to zabije támhle jednoho Jardu od vedle, nebo 10 lidí, je za to ban a konec diskuze. Přikládám samotný pravidlo:

    8. Zákaz mačkat CT tlačítka, která v daný moment zabijí jiného hráče (neplatí při HVD). (trestáno banem)
    Stop being such a fucking cliche.

  11. #11

    Odpověď: kevin0001

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Ahoj, ať to máš ještě z další strany a do budoucna se tomu vyvaroval. Party mod se může dát klidně i ve 23 lidech, pokud je třeba později večer, nikomu už se simonovat nechce a lidi s tím souhlasí.
    A další věc - pokud zmáčkneš ct tlačítko a ať už to zabije támhle jednoho Jardu od vedle, nebo 10 lidí, je za to ban a konec diskuze. Přikládám samotný pravidlo:

    8. Zákaz mačkat CT tlačítka, která v daný moment zabijí jiného hráče (neplatí při HVD). (trestáno banem)
    Nemůžu si dát párty mod když jich je víc lidí jailbreaku co jste napsal může být i20 se mi musíš dát a dát party mode blbost musí si Simova a když mu to nebaví může se odpojit pustit tam jiný člověka který bude dělat Simona

  12. #12

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] kevin0001 --> Kaco

    Pravidla pro párty mód: https://csko.cz/forum/showthread.php...-P%E1rty-m%F3d

    V žádosti o UB se řeší pouze a jen žadatel bez ohledu na okolnosti. Neřešíme zde Simona. Řešíme zde tebe. Ty jsi porušil pravidla a dostal jsi adekvátní trest. Ban je tedy v pořádku. Ban navíc již vypršel, takže žádost jako taková je již zbytečná (stejně by byla zamítnuta). Proto žádost uzavírám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •