Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: [ archivace 1.11. ] baxtrix2001 --> Happy Suga

  1. #16

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] baxtrix2001 --> Happy Sugar Life

    poslednú reakciu dávam do tohto threadu :D

    Je pekné že vieš ako funguje script, ťa naučíl kamarát?
    Vieš moc dobre za čo padla perma, neviem na čo sa tu ideš hrať, ale k zároveň mám už pass:D
    Celú dobu vieš že je to yevgeni, hráš tu akurát divadlo ako niesu dôkazy, sám ťa v ten deň volal Dan na csko, že to je on čo to mal priamo na steame napísané, smiešne dosť

    Koniec koncov, poprosil som Kotla ak si nájde čas a bude mať možnosť si pozrieť dlhší archív chatlogu aby sa pozrel či sa "náhodou" nenájde na yevgeniho banned IP (89.190.90.232) pripojená SID STEAM_0:0:612031766, to si myslím že ako dôkaz bude určite stačíť, či to bude možné už uvidím podľa toho či sa nájde na to čas :D ďalej neriešim

    E: sorry yevgeni na teba som zabudol, myslel som prečo si išiel písať do nicku názov druhého portálu aj s jeho adminom;)


  2. #17

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] baxtrix2001 --> Happy Sugar Life

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    poslednú reakciu dávam do tohto threadu :D

    Je pekné že vieš ako funguje script, ťa naučíl kamarát?
    Vieš moc dobre za čo padla perma, neviem na čo sa tu ideš hrať, ale k zároveň mám už pass:D
    Celú dobu vieš že je to yevgeni, hráš tu akurát divadlo ako niesu dôkazy, sám ťa v ten deň volal Dan na csko, že to je on čo to mal priamo na steame napísané, smiešne dosť

    Koniec koncov, poprosil som Kotla ak si nájde čas a bude mať možnosť si pozrieť dlhší archív chatlogu aby sa pozrel či sa "náhodou" nenájde na yevgeniho banned IP (89.190.90.232) pripojená SID STEAM_0:0:612031766, to si myslím že ako dôkaz bude určite stačíť, či to bude možné už uvidím podľa toho či sa nájde na to čas :D ďalej neriešim

    E: sorry yevgeni na teba som zabudol, myslel som prečo si išiel písať do nicku názov druhého portálu aj s jeho adminom;)
    "Reason : obcházení" a ty nemáš jedinej neprůstřelnej důkaz, že obchází a hlásíš Happymu ban bez důkazu. Tak kdo si tu na co hraje? Konverzaci, že jsem ho měl podle tebe nahlásit já a když jsem se zeptal na důkaz, tak si odpověděl "to treba?" sem tahat nemusíme, co myslíš?;)
    Dan mi spamoval na ig, že je to yevgeni a jediny co, tak že na tom steamu se ten den měnil nick. V historii "yevgeni" nebyl. Já jsem si toho hráče proklepnul na základě SID a IP a nic jsem nenašel, ty tu taháš permy z rukávu, jak kdyby se nechumelilo.
    Yevgeniho jsem nechal zabanovat já, pamatuješ? Kdybych chtěl hrát divadlo a "chránit si kamíka", permu by nikdy neměl.

    Takže tu zas přiznáváš, že si ho nechal zabanovat bez důkazu a sháníš ho až zpětně :D Jestli Kotel něco najde, ban se mu samozřejmě nahodí zpět, ale ty si jako spešl selhal a porušil si pravidla.

  3. #18

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] baxtrix2001 --> Happy Sugar Life

    Shrnu zatím všechno, co víme. Žadatel dostal 8.10. ban za obcházení. 11.10. poslal banujícímu adminovi yevgeni PMku s tím, že je nynější žadatel jeho kámoš a chce vysvětlení banu, protože se žadatelovi nešlo registrovat. 18.10. se nakonec žadatel dokázal registrovat a podal žádost na sebe. InLove tvrdí, že v chatlogu šel předtím najít záznam, že na yevgeniho zabanované IP se připojil Steam účet, na kterém má žadatel momentálně ban. Tento záznam již nelze najít kvůli pravidelnému mazání chatlogu.

    Rád bych podotknul, že za jakýkoliv ban plně zodpovídá pouze a jen banující admin. Spešl mu možná dal echo, ale banující admin si měl nashromáždit důkazy a plně si to ověřit za sebe. Druhá věc je ta, že tady existuje nějaká lhůta, která když vyprší, tak již není třeba dát do žádosti důkaz. Tento případ to však není, neboť od udělení žádosti uběhlo jen deset dní po tom, co si žadatel založil tuhle žádost.

    Nejsou-li důkazy k dispozici, ban je neoprávněný a za tuto neoprávněnost nezodpovídá spešl, ale banující admin.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •