Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: [ archivace 5.11. ] Jailbreak --> Kexo

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele dAREALZYX
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    116

    *VIP*

    [ archivace 5.11. ] Jailbreak --> Kexo

    Zdravím, rád bych nahlásil uživatele deda kexo :D.Každý z JB ho asi znáte a víte co je to zač (rom) Nikdy jsem ho nehrotil za to jaký je ale včera večer to extrémně posral. Pardon jestli někomu příjde normální se doslova vysmívat člověku co má vadu řeči (koktání) a říkat že to fejkuje a ať přestane přitom ten člověk tak reálně tři dny mluví. A potom po něm chtít aby tu vadu řeči dokázal. Kexo, jestli tohle čteš, měl by si ve svých letech jít příkladem mladším lidem a ne dělat ze sebe dělat debila, byl bych rád kdyby si někdo na tohodle degeše někdo posvítil. btw. Kexo nejsi rom, si degeš, romové by se za tebe styděli. Klidně si projeďte můj chatlog, vše co jsem psal a říkal vůči němu si stojíím a stát budu, nejsem rasista,jen odsuzuju degeše jako si ty. Vyrůstal jsem s romama, ty rom nejsi ty si obyčejný degeš. Klidně mi dejte ban ale žádám i o potrestání Kexa který se vyloženě vysmívá lidem s vadou řečí a kteří za to nemůžou. Nemám demo ale svědci co tam byli mi to potvrdí. Moje SID pro projetí chatlogu : STEAM_0:1:2427707

    btw. Kexo kdykoliv kdy tam budu budeš dostavat diss. Za to jaký si a za to jak se směješ malým dětem.

    btw. kdyby se chtěl někdo pobavit https://streamable.com/8y3d03

    Jo a ještě offtopic: opravil bych hitbox - https://streamable.com/r5p02q
    Naposledy upraveno Koprakek; 31-10-21 v 10:17.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Kexo

    Zkouknul jsem jen Kexův chatlog.. docela cancer ngl. Nevím co řekl ingame, ale Tvůj chatlog je v jednom případě ještě horší. Kdo hraje JB tak ví, co je Kexo zač a jak se chová. Několikrát jsem upozorňoval ne jen Kexa ale i lidi, aby jste ho zbytečně nedráždili a nebo si ho jen mutli. Zase musím říct, že si to Kexo dělá i sám. Nejradši bych Vás zabanoval oba, ale jak už známe, objevila by se tu tuna moralistů.
    Life is illusion.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Kexo

    Jste jak děcka. Demo k hovnu, vzpamatujte se všeci.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •