Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Rezervace nicku

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2021
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    3

    Rezervace nicku

    Ahoj Kotle, mám dotaz.

    Je možné aby si smazal rezervaci nicku hráče "Lucifer"? Chtěl bych si ten nick přivlastnit. Hráč server již delší dobu nevídá jelikož ho na serverech nevidím a to hraji dost často. Budu rád za rychlou odpověď.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: Rezervace nicku

    Citovat Původně založeno Peanut Zobrazit příspěvky
    Ahoj Kotle, mám dotaz.

    Je možné aby si smazal rezervaci nicku hráče "Lucifer"? Chtěl bych si ten nick přivlastnit. Hráč server již delší dobu nevídá jelikož ho na serverech nevidím a to hraji dost často. Budu rád za rychlou odpověď.
    Tak to máš asi trošku smůlu. Kotel tyhle posty vůbec nečte. Pokud máš zájem o změnu nicku, musíš mu napsat PM, nebo jít na Discord a tam to s ním probrat a hlavně, když píšeš svůj nick, tak k němu doplň i své ID a pak i ID hráče Lucifer, aby Kotel alespoň věděl o koho se jedná. Takhle lehce to nefunguje.

    Ale i když hráč třeba delší dobu nehrál (nevím jak dlouho) a má nick rezervovaný, tak se mi to zdá trochu nefér, že si ho chceš "přivlastnit" . Žádný nick, by se nikdo neměl přivlastňovat na servrech a měl by si zvolit každý svůj. Já také nebyla ve hře více jak 2 roky, ale Kotel by mi nikdy rezervaci nesmazal, jen aby si někdo myslel, že tam hraje třeba adminka. Každý si svou rezervaci musel zaplatit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2021
    Umístění
    Česká Republika
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Rezervace nicku

    Ahoj Britny.

    Máš pravdu, to mi vůbec nedošlo, každopádně děkuji za odpověď :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •