Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ archivace 27.11. ] Asteb

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    [ archivace 27.11. ] Asteb

    Zdravím, připojil jsem se na dust2only, používal jsem mikrofon jeden hráč psal že cvičení je o hovně, že by nás poslal robit na šachtu, natož jsem mu odvětil Jestli někdy dělal na šachtě, že bych mu naložil hajcman na záda a poslal ho rubat.

    V tu chvíli se ozval admin Asteb do chatu se zprávou "Drž hubu" Na což jsem odvětil "Tak si mě mutni ty kriple" na což pán velký admin Asteb odpověděl "Jak říkáš" A mutl mne na celý server, nepříjde mi to ok, když mi napíše drž hubu a na serveru je možnost /mute :) Jo a jméno jsem si po mutu dal "Asteb mas maly?"

  2. #2
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: Asteb

    nevim co bylo kdyz jsem dohraval kolo a nevidel co kdo pise kdyz jsou dead. nove kolo zaclo a do mikrofonu si rval curaku kriple zpiceny atd atd. za to si dostal mute. ze si das nejaky nick asteb mas maly nebo co je mi uplne jedno :D rves tam ty srajdy a pak se rozbrecis za drz hubu ? :D bys mel byt rad nekteri to banujou, ja ti dal jen mute na cez stacilo se pripojit znova a dal bych to vubec neresil. komedie o co se snazis, podle toho cos rikal uz na sachte davno delas.

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Asteb

    Co to mluvíš, ty si dobře převrácený :D Na tebe jsem neřval ani půl slova, mluvil jsem na toho hráče co říkal že cvičení je hovno že by nás poslal na šachtu
    https://streamable.com/fj17k3

    E: A ty jako admin mě máš mutnout a nepsat mi drž hubu, vystupování admina na úrovni teda :D
    v tom videu máš slova jaké jsem použil, tak to uprav na ty správné
    Naposledy upraveno dAREALZYX; 26-11-21 v 20:38.

  4. #4
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: Asteb

    ja prece nikdy nerikal ze to bylo na me. a ano to je to co jsem slysel jako vsichni ostatni tam .. a za to si dostal ten mute.

  5. #5

    Odpověď: Asteb

    To je teda správný hornický slovník.

  6. #6

    Odpověď: Asteb

    Jo počkat, vystupování admina má být na úrovni a to vlastně dává právo hráčům, chovat se jako bezmozci a idioti.
    Jestli ti vadí “Drž zubu” od admina a sám tam voláš na nějakýho Pepíka mnohem horší nadávky, tak jdi Zyxy radši spát ty vole :D
    E: a nebo drz hubu, sorry, nedokážu se ovládat
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Asteb

    že jo taky si myslím Grakone

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Asteb

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Jo počkat, vystupování admina má být na úrovni a to vlastně dává právo hráčům, chovat se jako bezmozci a idioti.
    Jestli ti vadí “Drž zubu” od admina a sám tam voláš na nějakýho Pepíka mnohem horší nadávky, tak jdi Zyxy radši spát ty vole :D
    E: a nebo drz hubu, sorry, nedokážu se ovládat
    Tak hlavně že v každé žádosti o unban se ten chatlog hrotí jak blázen, normálně jedno sprosté slovíčko tak neprojdeš :D Admin by měl nějak reprezentovat server a hráčům udělovat tresty a ne jim nadávat. Ale ok. :D

    E: Myslím to tak, že to mohlo být řešeno mutem ihned a ne že mi nejprv napíše drž hubu a když mu napíšu "Tak si mě mutni kriple" Btw. Nevěděl jsem že to je admin :D A až potom mě mutne, ten mute mohl přijít hned, nebo trest v podobně banu. Pokud vám nevadí že Admin hráčům píše "Drž hubu" Tak až se otevře nábor přestal bych řešit chatlog.
    Naposledy upraveno dAREALZYX; 27-11-21 v 00:40.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Asteb

    Můžete asi lock, je to stejně fuk. :D :D

  10. #10
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: Asteb

    si pred zalozenim toho threadu upadl na hlavu ne? a pak znova. a pak jeste dvakrat.

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    Karviná
    Příspěvky
    115

    Odpověď: Asteb

    Třeba jo :D Ty to víš nejlíp hele, stačí mi jak čtu žádosti a většina neprojde právě kvůli chatlogu to by si měl asi sám vědět když tu jsi od roku 2011

  12. #12

    Odpověď: Asteb

    Žádosti neprocházejí kvůli chatlogu, protože těch vadných vyjádření tam lze dohledat mnohem víc, než je zdrávo. Když někdo jednou nebo dvakrát za měsíc napíše vulgarismus, tak to nikdo neřeší. Říct někomu, ať drží hubu, je sice hrubé, ale od urážky má hodně daleko. Větší problém je spíše to, jak to snese adresovaná osoba. Admin použil správný postup a nevidím důvod ho obvinit z nevhodného chování. S klidným srdcem považuji tuto stížnost za vyřešenou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •