Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Žiadosť o záchranu tochto serveru

  1. #1


    Žiadosť o záchranu tochto serveru

    Zdravím vedenie kotelny ste super ze nam tvorite krasne prostredie kde radi trávime čas .. ja konkretne uz od 2018 alebo 19 co ba aj skorej však sa všetci poznáme.. moj dotaz/žiadosť je nevyhnutny na kolko na nas milovany server nechodia adminy nema tam kto urobit poriadok preto vas moc prosim a ja si myslim ze hovorim za vsetkych ktory udrzuju tento server pri zivote ze chceme naspat admina Stupa . vsetci vieme o kom hovorim . spravny fagan a je ho treba ako sol .. neustale piseme cez ! spravy pre adminov . prosime ich o pomoc ... aj po niekolkych prosbach nikto neprichadza . Dakujem za zvazenie .

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele chleb1k
    Datum registrace
    Jan 2020
    Umístění
    Slovenská Republika
    Příspěvky
    18


    Odpověď: Žiadosť o záchranu tochto serveru

    Vyborný nápad, by som bol za aktivneho admina celkom

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Žiadosť o záchranu tochto serveru

    Tento topic je tak zbytočný ako Okurkove vyjadrenia vo všeobecnosti. O navrátenie práv nemám záujem a samozrejme chápem, že by sa to ani nestalo. :) Môžete to teda hodiť do archívu. Vďaka.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537


    Odpověď: Žiadosť o záchranu tochto serveru

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    Tento topic je tak zbytočný ako Okurkove vyjadrenia vo všeobecnosti. O navrátenie práv nemám záujem a samozrejme chápem, že by sa to ani nestalo. :) Môžete to teda hodiť do archívu. Vďaka.
    Tady si nikdy žádný admin nerozuměl se všemi adminy. To si klidně ty narážky tehdy mohl překousnout a vydržet. Sám si mi psal, že ani o SA moc nestojíš a jako sice má pár výhod, ale i TA je důležitý a měl bys pořád práva. Nevím, zda si nechtěl ex-admina vůbec, nebo se TA nedává, ale pokud by si ho měl, tak by ti práva jako všem byla navrácena přednostně, kdyby si o ně měl zájem. Samco zase není tak špatný a hlavně, když nikdo nechodí na TTT a je tam potřeba admin a ty si byl jediný, kdo tomu nejvíce věnoval čas, tak ses mohl dohodnout třeba přes PM. Mně by určitě nevadilo obnovení u tebe práv, pokud by si o ně stál a jestliže je ten server nepokrytý žádným adminem, nebo jen jedním.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: Žiadosť o záchranu tochto serveru

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tady si nikdy žádný admin nerozuměl se všemi adminy. To si klidně ty narážky tehdy mohl překousnout a vydržet. Sám si mi psal, že ani o SA moc nestojíš a jako sice má pár výhod, ale i TA je důležitý a měl bys pořád práva. Nevím, zda si nechtěl ex-admina vůbec, nebo se TA nedává, ale pokud by si ho měl, tak by ti práva jako všem byla navrácena přednostně, kdyby si o ně měl zájem. Samco zase není tak špatný a hlavně, když nikdo nechodí na TTT a je tam potřeba admin a ty si byl jediný, kdo tomu nejvíce věnoval čas, tak ses mohl dohodnout třeba přes PM. Mně by určitě nevadilo obnovení u tebe práv, pokud by si o ně stál a jestliže je ten server nepokrytý žádným adminem, nebo jen jedním.
    Myslel som si, že aspoň ty poznáš dôvod, prečo som práva vrátil. O nejakého Okurku, ktorý sa tu správa ako najväčší idiot vôbec nešlo. Ja som len akceptoval rozhodnutie náborára, ktorý dal na názor iných ľudí, ktorí TTT módu vôbec nerozumejú, a ktorí nikdy neboli prítomní na serveri, keď som tam bol ja. Ja bohužiaľ nesúhlasím s väčšinou vecí, ktoré sa tu dejú, viď napr. uzatvorenie náboru pre všetky módy, ale Vaše rozhodnutie. Ak sa s niečím nestotožňujem, nemôžem byť toho súčasťou. Včera som ale videl na serveri hráča method_maan, ktorý od poslednej návštevy, kde nepoznal pravidlá urobil veľký pokrok a včera bolo vidno, že módu rozumie. Keďže ide o SA admina, mohol by popremýšľať on aj vy na jeho rozšírení práv aj na TTT mód. Ináč sa asi stretneme väčšina hráčov tak ako v sobotu na konkurenčnom portáli, kde Vám bohužiaľ teraz už pomaly utekajú ľudia, keďže aj tam pochopili, že randomy by sa mali banovať.

    E: Ak chcete vyriešiť 90% problémov momentálne na serveri, zakážte vstup týmto dvom hráčom na server, ktorí tam sú momentálne každý deň a každé kolo zabíjajú každého z dôvodu ničenia hry. Adminoval som vyše 10 mesiacov, tak by som niečo málo o tom mohol vedieť. Čakám odpovede, že to sa nesmie, ale na hlásenia nechodí nik a na fóre demá nikto nepozerá.
    Ide o tieto id:

    VALVE_0:0:319342315
    STEAM_0:0:420206792

    Viac riadkov je pre mňa v tejto téme už zbytočných.
    Naposledy upraveno stupo; 06-12-21 v 11:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •