Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 3.12. ] homodej --> kaufly

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele homodej
    Datum registrace
    Nov 2021
    Umístění
    Český ráj
    Příspěvky
    1

    [ archivace 3.12. ] homodej --> kaufly

    Vypis z konzole:

    Neni treba sem vypisovat konzoli, ale pouze poukazat na to, ze admin unknown player je malomocny emancipovany vylizany hovado, ktery si pravdepodobne potreboval pohonit svoje maly ego. Upozornil jsem na to, ze na shortu lezli treti kolo po sobe do textur/nad mapu. Potom sem ho nazval jak nejlepe dovedu, takovyhle clovek by nemel mit pristup k internetu, natoz prava AD.

    Prosim tedy o Unban, a ten nekrofilni samojeb, at si to srovna ve sve male urazene hlavicce. Dekuji, homodej



    Poznamka:


    Neni treba sem vypisovat konzoli, ale pouze poukazat na to, ze admin unknown player je malomocny emancipovany vylizany hovado, ktery si pravdepodobne potreboval pohonit svoje maly ego. Upozornil jsem na to, ze na shortu lezli treti kolo po sobe do textur/nad mapu. Potom sem ho nazval jak nejlepe dovedu, takovyhle clovek by nemel mit pristup k internetu, natoz prava AD.

    Prosim tedy o Unban, a ten nekrofilni samojeb, at si to srovna ve sve male urazene hlavicce. Dekuji, homodej

  2. #2

    Odpověď: homodej

    https://csko.cz/chatlog/show?from=26...indForm-submit


    Zrovna jsem dal p. 'Homodějovi BAN za pár nevhodných slov na 3 dny... no potom co jsem koukl chatlog na webu, tak jsem to prodloužil na 7 dní.. Po chvíli jsem si načetl víc dní zpětně... a říkám si.. nezaslouží si takový člověk víc, jestli vůbec tu hrát..?
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: homodej

    Ty vieš aj niečo iné napísať ako nadávky a urážky hráčom? Proti ub.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele homodej
    Datum registrace
    Nov 2021
    Umístění
    Český ráj
    Příspěvky
    1

    Odpověď: homodej

    Kdeby si banoval za vulgarnost vsechny stejnym metrem, tak by si tam byl pravdepodobne sam, s hrstkou slusnych jedincu.
    Misto toho bych ocenil, aby ses venoval hracum jako Strbozub, kteri umyslne dropuji bombu mezi/na bedny, umyslne blokuji pruchod dvermi nebo svym postojem na jinem hraci.
    V neposledni rade rade dementum, kteri lezou do textur a kazi hru tak ostatnim hracum. Nejake vulgarnosti mi prijdou jako malichernost, oproti temto jedincum.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: homodej

    dobre šéfe

  6. #6

    Odpověď: homodej

    Citovat Původně založeno homodej Zobrazit příspěvky
    Kdeby si banoval za vulgarnost vsechny stejnym metrem, tak by si tam byl pravdepodobne sam, s hrstkou slusnych jedincu.
    Tohle je bohužel iluze, kterou sis vycucal z prstu. Nebanuje se tady, když někdo jednou za čas napíše nadávku. Ty je píšeš furt, proto jsme zakročili. Naprostá většina hráčů je relativně slušných. Těch extrémů, jako jsi ty, je jen pár. Kdybychom všechny extrémy zabanovali, servery by to nepocítily. Třeba se nad sebou trochu zamyslet. Jinak to, co jsi tu předvedl se ani nedá považovat za žádost. Proto k tomu tak i přistupuji a uzavírám. Příště to bude i s postihem tady na fóru.

  7. #7
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: [ archivace 3.12. ] homodej --> kaufly

    Vyjadrím sa, že konanie admina bolo spravodlivé a v niektorých miestach až tvoje reakcie prehnané cez limit. S banom súhlasím.

  8. #8

    Odpověď: [ archivace 3.12. ] homodej --> kaufly

    Citovat Původně založeno homodej Zobrazit příspěvky
    [b]je malomocny emancipovany vylizany hovado, ktery si pravdepodobne potreboval pohonit svoje maly ego. Upozornil jsem na to, ze na shortu lezli treti kolo po sobe do textur/nad mapu. Potom sem ho nazval jak nejlepe dovedu, takovyhle clovek by nemel mit pristup k internetu, natoz prava AD.

    Prosim tedy o Unban, a ten nekrofilni samojeb, at si to srovna ve sve male urazene hlavicce. Dekuji, homodej[/indent]
    Jop, a tak si sem došiel pohoniť si svoje veľké ego.

    Nabudúce sem radšej dôjdi s nejakým dôkazom a neukazuj prstom okolo seba ako malý chlapec. Ban cajk.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •