Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Dvojitá váha hlasu v specte na bhope

  1. #1


    Dvojitá váha hlasu v specte na bhope

    Zdravím, rozumiem kvôli čomu je spravené, že ten čo je v specte má double hlas pri hlasovaní o novú mapu (rtv), aby ak niekto afkuje tak sa ho dá prehlasovať. Ale keďže sa to rovnako dá aj zneužívať, napr.: Sme dvaja na serveri a ja som v polke mapy, ktorý robím na čas a ten druhy ide do spectu a napíše rtv a zmení mapu, len aby mi mohol pokaziť run. Riešením by bolo to buď dať do pravidiel a banovať to alebo proste dať preč ten dvojitý hlas v specte.

  2. #2


    Odpověď: Dvojitá váha hlasu v specte na bhope

    Ahoj, nevim o tom, že ve spectu je dvojity hlas, jen VIP maji dvojity určitě

  3. #3


    Odpověď: Dvojitá váha hlasu v specte na bhope

    No na Bhope to tak je bohužial.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    54


    Odpověď: Dvojitá váha hlasu v specte na bhope

    Týpek myslí že pokial sú na serveri 2 hráči: hráč A a hráč B. Pokiaľ hráč A vlezie do spectu a napíše rtv. Server registruje len hráča B a tým pádom stačí aby bolo napísané len 1x rtv.
    Príklad č.2- pokiaľ sú na serveri 3 hráči: A,B,C... Hráč A a B sa dohodnú že chcú inú mapu tak hráč A vlezie do spectu napíše rtv, hráč B napíše rtv a začne sa hlasovanie o zmene mapy.
    Príklad č.3- pokiaľ su na serveri 4 hráči:A,B,C,D. Hráči A a B sa dohodnú že chcú inú mapu. Obaja hráči vlezu do spectu napíšu rtv a hlasuje sa o zmene mapy.
    Príkladom č.3 som si nie úplne istý.
    Naposledy upraveno Karadak; 06-12-21 v 12:10.

  5. #5


    Odpověď: Dvojitá váha hlasu v specte na bhope

    Tak ako to napísal Karadak. Nuž bolo by niečo s tým spraviť. *mapy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •