Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ žádost k posouzení ] Careyy --> Latins

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    7

    [ žádost k posouzení ] Careyy --> Latins

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Zabanovan adminem NaštvanĂ˝ MÄ›dvÄ›d od KolĂna.
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Nema mikrofon, Neznalost pravidel (Nesimonuje), Demence'
    [AMXBANS] Delka: '3 tydnu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1635964265'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '31.222.5.237'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Careyy' byl zabanovan na '3 tydnu'.
    Duvod: 'Nema mikrofon, Neznalost pravidel (Nesimonuje),


    Poznamka:


    Zdravim, dostal jsem ban od Latinse za to, ze jsem sel k CT. kdyz bylo zrovna na serveru cca 12 hracu, tak jsem sel pro zabavu k CT, jelikoz ostatni hraci me uz znaji, tak ocekavali nejakou kravinu, tak jsem napsal, ze dame mod ''zabij ct'' :D
    Po kole jsem chtel jit zpet k T, s ocekavanim, ze dostanu ban k CT, ale nevidim duvod, proc bych mel dostat ban na 3 tydny, nechoval jsem se vzdy dobre, ale zase vim, ze se chovam normalne k lidem kteri si umi udelat alespon trosku srandu a nebrat vse smrtelne vazne jako mistr Latins a Mlyn(ktery mi domluvil minuly ban).

  2. #2

    Odpověď: Careyy

    Chybu ohledně typu banu jsem již opravil. Nyní je to jenom zákaz k CT.
    Naposledy upraveno Latins; 07-12-21 v 19:39.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Careyy

    Smrtelne vážne berem tvoje chovanie. Proti ub

  4. #4

    Odpověď: Careyy

    Za co přesně má ten zákaz teda?

    E: Jo super a to si ho nechal u ct dělat blbosti bez miku?
    Careyy mik má, simonoval/mluvil semnou. Aspoň vypiš co si představuješ pod tou demencí a neznalostí, reason mi krom "nema mik" moc neřekne.
    Jako debil se chovat může, ale poslední ban je někdy květen 2020 co jsem našel(steam),pak v nedávný době jen 1den za TK, tak bych byl mírnější prozatím.
    Podle toho co popíšeš, bych byl možná pro zkrácení, nehledě na jeho špatnou minulost.

    Jakej problem? Tak dropne tu žádost o UB, tak aspoň jako banujici admin vypiš co přesně dělal, ne? Třeba zbytek AT na to bude mít jinej názor a dostane UB/zkrácení, nebo to je takovej problém?
    Vyptávám se, protože vim, že mik má a tvoje bany jsou zcestný.
    Takže tě ještě jednou žádám, abys napsal co provedl tak hrozného, že dostal tolik reasonů a takovou délku. Carey pise akorat o nejakym modu "zabij ct".
    Mik si vyřeš jak chceš, když ti nestačí potvrzení od spešla, který u jinejch steam hráčů stačilo.
    Naposledy upraveno Hunted; 08-12-21 v 18:52.

  5. #5

    Odpověď: Careyy

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Za co přesně má ten zákaz teda?
    Důvod je napsán v opraveném banu: Nema mikrofon, Neznalost pravidel (Nesimonuje, Celkova neznalost), Demence

    E//: Máš nějaký problém Huntede, že se takhle vyptáváš? Na serveru si v tu danou chvíli nebyl.

    Právě že ne Huntede. Zasáhl jsem ve chvíli, kdy jsem provedl své standartní vyptávání na mikrofon.
    Jestli mikrofon má, tak ať si na serveru poprosím o mikrofon v mé přítomnosti a když promluví, trest zkrátím o týden.
    Naposledy upraveno Latins; 08-12-21 v 16:06. Důvod: Odpověď pro Hunteda
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  6. #6

    Odpověď: Careyy

    Hráč neodpovídal na mé dotazy ani výzvu ohledně funkčního mikrofonu. Řídím se současností a nevím, kdy si ho ty naposledy slyšel používat jeho mikrofon. Třeba se od té doby mohl pokazit.
    Po připojení k dozorcům a novém kole, kdy se stal Simonem, napsal do chatu "Mod, zabít CT" a utekl někam pryč. Až po mém upozornění, ať Simonuje začal psát do chatu věci typu: "Puste klávesnici" nebo "Do boxu"
    Osobně jsem v ten moment moc pobaven nebyl a určitě jsem nebyl sám.

    Viděl jsem ještě neupravenou verzi banu, proto jsem usoudil, že reaguje na jeho formu. Tedy na celkový zákaz na servery Jailbreaku.
    Ovšem za svým banem si stojím a nehodlám z něj jakkoliv polevit kromě zkoušky funkčního mikrofonu. Pokud se ukáže, že doopravdy má funkční mikrofon, zkrátím trest o standartní délku "Nemá mikrofon" a to o jeden týden.

    Teď k osobním sporům s Huntedem. Hodláš dělat všem, kteří dostanou ode mě ban a zažádají si o UB, advokáta?
    Mé bany zcestný nejsou. Vždy nahlížím na situaci z několika pohledů. A jestli namítáš, že i tenhle trest byl "zcestný" svou délkou, tak by si mě musel obvinit i ze zcestností u dalších stovek banů, které jsem dal v minulosti.
    V drtivé většině banů mé délky nikomu z AT nedělali problémy. Byly, jsou a budou v pořádku.

    E//: Daxer ví, co si může a nemůže dovolit. Nic takového by v současné době neudělal. Osobní spor v tom velkou roli určitě hraje, protože jinak by si na tuhle žádost o UB nereagoval jako na další z minulosti. Takže si dej pohov spešle.
    Dále se nebudu vyjadřovat. Pouze, pokud bude mít někdo z vyšších nějaké dotazy.
    Naposledy upraveno Latins; 08-12-21 v 21:06. Důvod: Pro Hunteda

  7. #7

    Odpověď: Careyy

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Hráč neodpovídal na mé dotazy ani výzvu ohledně funkčního mikrofonu. Řídím se současností a nevím, kdy si ho ty naposledy slyšel používat jeho mikrofon. Třeba se od té doby mohl pokazit.
    Po připojení k dozorcům a novém kole, kdy se stal Simonem, napsal do chatu "Mod, zabít CT" a utekl někam pryč. Až po mém upozornění, ať Simonuje začal psát do chatu věci typu: "Puste klávesnici" nebo "Do boxu"
    Osobně jsem v ten moment moc pobaven nebyl a určitě jsem nebyl sám.

    Viděl jsem ještě neupravenou verzi banu, proto jsem usoudil, že reaguje na jeho formu. Tedy na celkový zákaz na servery Jailbreaku.
    Ovšem za svým banem si stojím a nehodlám z něj jakkoliv polevit kromě zkoušky funkčního mikrofonu. Pokud se ukáže, že doopravdy má funkční mikrofon, zkrátím trest o standartní délku "Nemá mikrofon" a to o jeden týden.

    Teď k osobním sporům s Huntedem. Hodláš dělat všem, kteří dostanou ode mě ban a zažádají si o UB, advokáta?
    Mé bany zcestný nejsou. Vždy nahlížím na situaci z několika pohledů. A jestli namítáš, že i tenhle trest byl "zcestný" svou délkou, tak by si mě musel obvinit i ze zcestností u dalších stovek banů, které jsem dal v minulosti.
    V drtivé většině banů mé délky nikomu z AT nedělali problémy. Byly, jsou a budou v pořádku.
    Mnohem lepší, tak těžký to nebylo ne. Nerad bych teda poučoval orla žejo.

    Ve hře nedávno a před chvílí na tsku. Jo, udělal blbost, takže krom toho miku to bude ok, stejně budu pro zkrácení na týden.
    Se domluvte aspoň v pm a otestuj si ho na ten mik, když ti to nestačí takhle.

    Nějakej osobní spor tady nehraje roli v tom, jak banuješ. Jo, advokáta budu dělat u kohokoliv uznám za vhodný, nejen v tvým případě, neboj.
    Ono je to celkem funny, protože hráči maj pravdu, že tu admini pomalu automaticky souhlasej s každym "kolegou", pokud mezi sebou nemaj spory.
    Carey se v mojí přítomnosti chová normálně, ban jsem na něj taky nějakej nahlásil, ale problém s nim nemám, tak nevidim důvod se ho nezastat, když mu dáš takovej nesmysl.
    Jo, obviňuju tě a co s tím teď? Hele, každej na tebe může mít svůj názor, ale myslim si že většina hráčů by souhlasila, že se občas chováš jako idiot a kdo se ti nelíbí dopadne jako Carey.
    K daxerovi by sis to třeba nedovolil, viď?(random příklad)
    Ale, tak to odbočujem od zákazu, co se tu má řešit, tohle si můžem vyříkat bokem nebo v af.

    jj Latins, ty si totiž dokonalý:D
    Naposledy upraveno Hunted; 09-12-21 v 15:27.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Careyy

    Ja vám nechcem kecať do JB či čoho ale riešte si osobné spory niekde inde.

    Hunted ak máš dačo proti Latinsovi idc ale sem píš len veci k žiadosti o UB + neťahaj sem druhých hráčov ak nemajú priame spojenie s banom tohto hráča.

    Latins tiež mu nemusíš vysvetľovať ako banuješ a rozoberať to tu.

    Je tu minimum hráčov a ešte aj tí si začnú z AT robiť memes lmao.

  9. #9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Careyy --> Latins

    Chtěl by se ještě někdo vyjádřit čistě jen k samotnému banu?
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-12-21 v 19:07.

  10. #10

    Odpověď: Careyy

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Ja vám nechcem kecať do JB či čoho ale riešte si osobné spory niekde inde.

    Hunted ak máš dačo proti Latinsovi idc ale sem píš len veci k žiadosti o UB + neťahaj sem druhých hráčov ak nemajú priame spojenie s banom tohto hráča.

    Latins tiež mu nemusíš vysvetľovať ako banuješ a rozoberať to tu.

    Je tu minimum hráčov a ešte aj tí si začnú z AT robiť memes lmao.
    Normalně jsem se zeptal za co přesně má ban, Latins mě odkáže na reason, kterej mi řekne jen, že nemá mik, kterej vlastně má.
    Tak se bohuzel budem bavit jako idioti pred vsema. Latins neni muj oblibenec, ale kdyz vim ze Carey ma mik, tak bych ho branil proti komukoliv.

    Pro smích je jb sekce x let, to se nezmění a je to tak ok.

    Aktivnější admini vědí, že Carey mik má a nic nenapíšou. Vědí, že s nim nejsou takovy problemy ted ani, ale nic nenapisou, protoze forum je jen na reseni blbosti.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Careyy --> Latins

    Latins klasicky banuje každou blbost a každý kdo mu nesedí má útrum, je to takový ten klasický ''pan učitel'', který nechápe žádnou srandu a potřebuje aby ho každý bezhlavě respektoval ať se chová jakkoliv, kdokoliv se vyjádří jinak než Latins nebo si dovolí sním nesouhlasit tak má hned s Latinsem vojnu, Latinse znám už dlouho a je to furt stejnej blb, já měl historii, dostal jsem plno banu, ale za tu dobu jsem si to trošku v hlavě uspořádal, ostatní admini a spešlové chápou mé ''srandy'' a neberou si vše hned k srdci, ale hold někteří lidé jako Latins si myslí, že když jsou admini, tak jsou bohové a nedej bože aby si někdo dovolil s nim nesouhlasit nebo mu říct nějakou urážku. Souhlasím s tím, že admin by měl mít nějaký ''respekt'', ale nesouhlasím s tím, aby se sebe admin dělal ''nadčlověka''

    Respekt Huntedovi, že se nebojí vystoupit proti někomu kdo je na vyšším postu než je on.
    Jenže ne vždy vyšší post znamená vyšší autoritu.

  12. #12

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Careyy --> Latins

    Tak tímhle se tahle celá žádost o UNBAN či zkrácení banu uzavřít.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •