Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Steam - Smskey

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Steam - Smskey

    SMSKey jsou podvodníci. Kdo si tam nezmění e-mail a heslo, tak mu ho po nějaké době ukradnou zpět. Doporučuji tedy spíše steamkey.cz, u kterého je 100% jistota, protože posílají CD-Keye, takže se k tvému účtu nedostanou. V brzké době plánuji také prodávat steam hry přes SMS, takže bude možnost toho využít i u mně.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Steam - Smskey

    Diky Gipsy :) jen me zajimalo, jestli smskey.cz a steamkey.cz jsou na stejnem principu. Ted uz vim ze steamkey jsou spolehlivejsi :)

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Steam - Smskey

    Takže jestli jsem to pochopil správně ... Když si hru koupím na SMSkey.cz tak dostanu účet na steamu se zakoupeným CS 1.6, a když na STEAMkey.cz tak pouze klíč ? (:


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Steam - Smskey

    Určitě si to kup na STEAMkey.cz, je to bezpečnější a jistější. To, že dostaneš "pouze" klíč je lepší, protože si klíč aktivuješ do svého Steam účtu (je to pochopitelně STEAM klíč, nikoliv jen krabicová verze pro originální NS ;) ). Ten si zdarma můžeš založit zde, kód aktivovat a hru budeš mít na svém vlastním účtu zakoupenou. Jinak na STEAMkey můžeš nyní také platit SMSkou, takže žádný problém. Taky jsem si tam ten klíč kupoval. Teď už ale hry nakupuji jen ze Steam obchůdku, když je CS 1.6 v akci, vyjde na pouhých cca 80 Kč. Takže pokud máš k dispozici PayPal nebo platební kartu, můžeš jej zakoupit přímo tam. Pokud 1.6 není v akci, stojí tuším $9.90, což je 200 Kč.

    To, že na SMSkey.cz píší, ať neměníte heslo a email dost smrdí, takže od nich bych si nikdy nic nekoupil.

    Dalším spolehlivým prodejcem Steam (Origin, Uplay, ..) her je key4you.cz, kde mají také dobré ceny, když mají něco v akci. 1.6. ale v nabídce nemají.
    Naposledy upraveno hofy; 27-03-13 v 14:21.

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Steam - Smskey

    Na Steam store se dá nakupovat i bez účtu/paypalu. Stačí si koupit paysafecard, která se dá sehnat skoro na každé benzínce a přes tu si to koupit.

  6. #21
    Stálý člen (TominOo)
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Steam - Smskey

    Já věřím jen Steamkey.cz nikde jindne bych si Steam nekoupil.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Steam - Smskey

    Jak píše Bezdák. Zajděte na nějákou benzinu tam ve většině případů mají Paysafecard. To je asi nejlehčí řešení. Pak se akorát opíše ten kód.

  8. #23
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Steam - Smskey

    To mne ani nenapadlo, máte pravdu. Pro případné zájemce jen dodám, že v prodeji jsou například v síti čerpacích stanic Shell a Agip.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Odpověď: Steam - Smskey

    Citovat Původně založeno KaStAn Zobrazit příspěvky
    Já věřím jen Steamkey.cz nikde jindne bych si Steam nekoupil.
    ja verim jen zdroji, takze
    store.steampowered.com
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Steam - Smskey

    Nevíte jsetli PSFcard prodává i Žabka s síti Tesco ?


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Steam - Smskey

    Žabka by psc prodávat myslim měla, tesco netušim.

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Steam - Smskey

    Žabka patří k Tescu :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Steam - Smskey

    V síti obchodů Žabka k dostání jsou, v Tesco ale nikoli. Patří to sice k sobě, ale je to tak. :D
    Naposledy upraveno hofy; 29-03-13 v 01:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •