Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: JebemTvojuMat

  1. #1

    JebemTvojuMat

    Vypis z konzole:

    K výpisu se už nemám jak dostat. :(


    Poznamka:


    Zdravicko, dneska jsem dostal ban na serveru csko.cz:27049
    neboli dust2 only na 10 minut bohuzel uz v konzoli nenajdu ale dostal jsem to za svuj nick ktery jsem si zmenil a stale se na server nemuzu pripojit. Co mam delat? A chtel bych se omluvit za muj nick ktery jsem zmenil. :(

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Výpis z konzole je nezbytný k řešení žádosti. Zobrazí se po každém pokusu o připojení se na server.


  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Zdravim Vas,
    dust2 only 15-01-2022 18:04:32 VALVE_0:0:1503118074 94.74.213.99 JebemTvojuMat proc me kickujete?

    Hrac bol upozorneny na nevhodny nick. Dostal viackrat kick, nepochopil to, dal som mu ban na 10 minut Dovod: zmen si nick D.. Ban som z banlistu nasledne zmazal.
    Podla CHL sa na server hned na to pripojil

    dust2 only 3 15-01-2022 18:07:25 VALVE_0:0:1503118074 94.74.213.99 MamVasRadKluci ok

    PS: Ak Ta opat s takym nickom stretnem na d2 dostanes odo mna bez upozornenia zbytocne dlhsi ban.
    DM FFA 15-01-2022 18:44:39 VALVE_0:0:1503118074 94.74.213.99 JebemTvojuMat botkick


  4. #4

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Za mne v cajku nick, taky bych s ním hrál.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Za mne v cajku nick, taky bych s ním hrál.
    STretnem Ta s nim na d2 dostanes BAN za politicku provokaci


  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Nick v pořádku není, i když se ti líbí...

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Za mne v cajku nick, taky bych s ním hrál.
    ??? Prečítal som toto správne alebo vidím zle? A vraj prečo sme všetkým na smiech.

    Btw. asi sa môže lock.

  8. #8

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Len upozorňujem alebo pripomínam že existuje taký zázračný príkaz amx_nick. Ban by nemusel ani padnúť.
    Naposledy upraveno killer-savage; 17-01-22 v 22:20.
    Spoiler Spoiler:


  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Nick není ok.
    Ban je ok.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Tak já teda více rozvinu, co jsem tím myslel. Ten nick je možná nevhodný, ale to je tak maximálně všechno. Není ani vulgární (slovo jebat nepovažuji za vulgární) a ani přímo nikoho neuráží. Konec není ani dokončený, takže je to celkově nesmysl, ikdyž každý si domyslí, co tím autor chtěl říct. Ten nick není ani obtěžující. Když hrajete na serveru, tak ho vidíte, buď když se podíváte do tabulky skóre, anebo když něco napíše co chatu, anebo když někoho zabije (nebo naopak). Když člověk ten nick vidí poprvé, tak nad tím buď nepozastaví, možná si o autorovi pomyslí něco nepěkného, nebo se nad tím pousměje. Nepředpokládám, že by se našel někdo, kdo by význam nicku převzal na sebe a urazil se. To ten člověk by pak byl divný. Kdybych na takový nick narazil na serveru, tak by mě ani nenapadlo, že bych to měl nějak řešit. Na to, že nám tu ten portál umírá, řešíte celkem banální věc. Na to, jak dlouho existuje internet a v něm možnost hrát online hry už hodně dlouho (ať už lolko, csgo, pubg, dotu, cod a mnoho dalších), tak být triggered z takového nicku je přinejmenším divné.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 19-01-22 v 05:45.

  11. #11
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: JebemTvojuMat

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tak já teda více rozvinu, co jsem tím myslel. Ten nick je možná nevhodný, ale to je tak maximálně všechno. Není ani vulgární (slovo jebat nepovažuji za vulgární) a ani přímo nikoho neuráží. Konec není ani dokončený, takže je to celkově nesmysl, ikdyž každý si domyslí, co tím autor chtěl říct. Ten nick není ani obtěžující. Když hrajete na serveru, tak ho vidíte, buď když se podíváte do tabulky skóre, anebo když něco napíše co chatu, anebo když někoho zabije (nebo naopak). Když člověk ten nick vidí poprvé, tak nad tím buď nepozastaví, možná si o autorovi pomyslí něco nepěkného, nebo se nad tím pousměje. Nepředpokládám, že by se našel někdo, kdo by význam nicku převzal na sebe a urazil se. To ten člověk by pak byl divný. Kdybych na takový nick narazil na serveru, tak by mě ani nenapadlo, že bych to měl nějak řešit. Na to, že nám tu ten portál umírá, řešíte celkem banální věc. Na to, jak dlouho existuje internet a v něm možnost hrát online hry už hodně dlouho (ať už lolko, csgo, pubg, dotu, cod a mnoho dalších), tak být triggered z takového nicku je přinejmenším divné.
    1. nick je celý keďže mať je slovensky matka. 2. áno dovolíme hráčom dávať si podobné nicky a zachvíľu tu budeš mať 10 hráčov s podobným nickom, keďže zistia, že to je okej. 3. slovo jebať je vulgárne. 4. ten nick je nevhodný preto zmena nicku či prinajhoršom ban je namieste. 5. áno na internete každý nadáva ale to neznamená, že to tu musíme extra tolerovať.

    Inak poprosím ten lock, však už je to tu vyriešené.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: JebemTvojuMat

    lock, však už je to tu vyriešené.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •