Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Agent W4rd (jiny hrac) --> y'

  1. #1

    Agent W4rd (jiny hrac) --> y'

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 294801)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '439090'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Agent W4rd >
    [AMXBANS] Tvuj nick: 22MiKiS22
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1566119544
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1566119544
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 190.2.130.164
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 107.181.180.169
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < y' >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ==================================


    Poznamka:


    Cauko, chcem poziadat o unban alebo skratenie banu. WH som naozaj mal, stiahol som si ho po tom, co mi prislo par ludi dost podozrivych a chcel som ich omrknut, dovtedy som vzdy hral par rokov cisto. Po spectatovani s WH som zistil, ze ho ma kopec hracov napr. G0m3z, Prezident, Mazanek I., Fienek ci ako to bolo atd. tak som dostal nervy a bez ostychu som ich zacal zabijat cez steny, na co som samozrejme dostal ban, ktory som si zasluzil. Pride mi ale akoby admini naschval prehliadali danych hracov kvoli VIP, co mi pride dost neferove, aj ked chapem, ze tie servery sa musia nejak zaplatit, aspon kratke bany by to trocha riesili. Staci aby ich spectatovali chvilocku s WH a kazdemu pride hned jasne co su zac, bez toho to nejde vobec poznat, pravda je ale taka, ze cheatuju.

    Ja uz cheatovat nebudem, viem aka je pravda a to mi staci, ani vela nehravam, iba raz za cas si zapnem only D2, na ostatne vase servery sa mi pripojit ide len tam nie. Da sa to obist cez VM (tak to asi robia ti kkti s aimbotom co sa nedaju zabanovat) ale lagujuce csko sa mi teda hrat nechce, tak tymto prosim o unban, gamesites mi moc nesedi. Dakujem

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Agent W4rd (jiny hrac) --> y'

    Ahoj,
    ban je ze včerejška, takže bohužel zrušit nepůjde. Zruší se automaticky po 1 roce od udělení. Případně se můžeš připojit kdykoli dříve s originální hrou (Steam).
    Admini nemají žádnou motivaci ani důvod rozlišovat hráče podle toho, zda mají VIP členství. V případě podezření může hráče kdokoli hlásit i na fóru včetně dema, které se může s adminy rozebrat.

  3. #3
    Tak neviem ci podla VIP alebo podla toho, kto sa s kym kamosi, to mne je uz jedno, ale zabit niekoho s wipom pri pite z T spawnu alebo z dolnych kat niekoho na B mi nepride normalne. Alebo "nahodne" dierovacky, co po zapnuti WH uz davali zmysel. Blbe je, ze potom zacnu cheatovat hraci, co sa chcu len pomstit cheatrom, lebo ich nikto nebanuje a sami dostanu ban. Chapem, ze WH nie je vobec lahke objavit, ale pri niektorych to bolo ocividne. Uz sa ani necudujem tomu typkovi predvcerom, co sa stale vracal s AB, bohvie, co sa mu tu tiez stalo, obchadzanie banu len pre cheatovanie nie je ziadna veda, kdekomu moze napadnut sa pomstit.

    Este som sa chcel spytat, preco mi nejdu len dusty ked som sa docital ze mam mat ban na vsetky servery? To mi pri banovani cheatrov nepride moc mudre.

    Alebo to skusim inak...
    Bud mi date unban na prvy only d2 s tym, ze nebudem cheatovat, tiez nemam rad cheatrov a moja akcia bola namierena len proti nim. Alebo sa kazdy den budeme s par kamosmi nahodne pripajat na servery s vela ludmi a troska si poaimbotujeme, speedhack viem ze mate porieseny :D (banovat id aj ip mozete kolko chcete), podla inspiracie mdma, a doplatia na to vsetci. A myslim, ze bude vhodnejsie, ked to poriesime v PM.

    PS: najhorsi nepriatel je odhodlany nepriatel

    E: rozhodnete sa iba raz, potom uz to nepojde vratit spat
    Naposledy upraveno hofy; 21-01-22 v 19:34. Důvod: pouzivej upravit, slouceno

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Agent W4rd (jiny hrac) --> y'

    Máš možnost usvědčit kohokoli, HLTV z dust2 je dostupné 12 dnů zpětně. To by se ale nesmělo jednat jen o chabý argument pro tuhle žádost, že..
    Podmínky unbanu a možnosti jak se opět připojit jsem ti už napsal výše.
    V případě dalších otázek si můžeš založit novou žádost.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •