Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Dan

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Dan

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Uklidni se'
    [AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:625051016'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '95.103.148.218'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban do


    Poznamka:


    Som kludny, ban blbost kuknite chatlog. Riesil som s huntedom prisiel fesak kopr (po roku chalan zimny spanok treba) buchol mi 12 tyzdnov zato ze som napisal tucko. Ulet ako aj to ze mlyn pise meno mojej sestry, pekny den dakujem za unb pri najhorsiom viem ze tam je par “nadavok” ako je tucko a jak by sa to niekomu nepacilo ze som napisal tucko mozete to len skratit, ved predsa sme portal na urovni kde chodi kazdy den na server 5 hracov co si do nicku daju ze kokot nehehe

  2. #2

    Odpověď: Dan

    Ty ses fakt jelito Dane :D jakýkoli žádosti o UB od tohoto hráče by se měly automaticky zamykat..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Dan

    No co s tebou.. na staré Steam ID* dohromady i se zákazy 30 prohřešku a tady na tenhle Steam dalších 9.. není někde chyba? Já nevím, třeba u tebe?

    STEAM_0:0:90667726 *
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Dan

    Možné to je, ked si zasluzim dostať ban tak dostanem. Od teba som dostal ban lebo si asik riešiš komplexy že irl život neslape. Kukni si chatlog a Posli mi prosím tá ze začo som dostal ten ban diky, a ešte ze 39 banov veľká pohoda cakal som viac ešte z toho odrataj take bany ako si dal ty a latins a mám ich 7 :DDD

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Dan

    Ban jsi dostal za neustále otravování, opakované posměšky, narážky.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6

    Re: Dan

    Problémový člověk, který je nepoučitelný. Očividně s ním má problémy vícero členů AT.

    Měl si mu dát více. Tenhle individuál si nezaslouží jednání v rukavičkách.
    Naposledy upraveno Latins; 17-02-22 v 07:03.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Dan

    Dobre fajne vám jebe na hlavy, Kopr nie že si tu cely život na csku ale ešte si prijebany. Latins na teba nemám nič zle nasadni do tanku a drž piču. Hunted je tučný má nadváhu nech má vyhul. Mlyn hlava jak šachta na drku, Okurka alkoholik plakal si na tsku že chceš si zobrať práva sadboy čo má 30 a nemá holku furt reve kvôli picovinam mlyn dobrá sestra Bibka na profilovke jej tam trčia cecky cez celu fotku. Hunted tučko na tabletkách. Dobre ďakujem napicu ban ale keď vám to tu jebe na hlavy prajem ti viac hodín kopr dúfam že budeš mat rekord v hodinách na csku latins jebnuty vojak aj tak si tam len varil obedy

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Dan

    Přejí krásný zbytek dne, nebo taky ne,čus.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dan

    BAN jsem upravila na SID STEAM_0:1:625051016 na permanentní. Je mi to líto Dane, ale pokud bys tu nepsal jak chuj a neházel sem odkazy a nenavážel se do ostatních lidí, tak si tě vůbec nevšimnu, ale takové chování sem nepatří. Kopr ti dal 12 týdnů, já si vzala na sebe permu. Kterou ti možná zruším až po půl roce, pokud se uvidí, jak si šel do sebe.

    Ovšem BAN je i Koprův, pokud by s tím nesouhlasil, může opět dát svůj původní.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •