Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Pán Kys

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Pán Kys

    Vypis z konzole:

    Cc



    Poznamka:


    Panom ze otravujem ale 4.5 roka hram je a dostal zakaz za neschopnost? Why? Ukazete mi aj dokaz ci to bude tak ako vzdy ze admin brani admina

    Chalani poznáte ma a viete že neschopnosť ku mne nejde tak prosím chalana trosku prefackajte nech sa spamätá

    Pardon že obťažujem ale myslím si žeby som bol lepší admin na jb ako väčšina, z dôvoduze sa hrajú na niečo co niesu rád by som d tebou rád by som s tebou pokecal o aký and aťď

    Sorry, ale väčšina adminov odišla ale len ja viem na 100% Pravidlá

    Detaily banu
    Hráč Pan Kys
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:419689280
    IP adresa 86.157.185.99
    Udělen 19-02-2022 - 01:07
    Délka BANu 10080 minut
    Vyprší 26-02-2022 - 01:07 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 19 hodin 8 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Fk, neschopnost, vulgarita
    BAN dal Admin MilujemFormulu (Any)
    BAN dal Server
    Guyz ja by som sa s tou prijebanou any vyskúšal pravidlá kto ich vie lepšie mam 3.5k hodin na tejto hre nie preto žeby mi typka dala zákaz za neschopnosť, v histórii mam kopu zákazov za neschopnosť to jo ale dlačego? Pretože admini nesleduju neschopnosť 2 ctčka
    :)))))

    Ešte mám otázku prečo mi ta prijebana piča dala 2 krát BAN za vulgarnost!?

    Idioti nemáte tu hráčov a ešte banuje za banality xD vy si uvedomujete že tu riešia veci hlavní admini�� geňa sprosté a s tou any chcem aby bolo urobené preskúšanie pretože také tupé decko som fakt ze nevidel

    A Any Libečka prečo nedostal zákaz? Keď mi hádzal flashe pod nohy? :))) k tomu nebudeš schopná sa vyjadriť čo šeredo

    A tu moju neschopnosť nech otestuje nikto kto je v AT viac ako any takže hocikto ��

    Bol tam aj Hunted, ten nech sa k tomu vyjadrí, ďakujem a ta Kunca nech je bez práv tak tu piču nemám rád ANY pupok máš aj nad obočím čo!?

    Otriskať hlavu o chodník:)
    Naposledy upraveno Grakon2702; 19-02-22 v 07:36.

  2. #2

    Odpověď: Pán Kys

    Zkus to znovu a tentokrát jako normální člověk.

  3. #3
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Pán Kys

    A víš, že ani není potřeba nic vysvětlovat a jsem na 100 % přesvědčený, že ten ban byl právem? Tvé neustále ohánění se slovy "jsem lepší než vy", vulgarismem a napadáním jasně ukazuje, že jsi naprosto mimo a měl by ses místo hraní nechat léčit. A to, že si v každém odstavci protiřečíš z tebe dělá úplného vola. Zamysli se nad sebou, hrdino.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •