Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Dlhá doba

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Dlhá doba

    Po dlhej dobe som tu.

    1) Prišiel som a zhrozene sledujem tie prázdne servery. Presne toto som písal pred niekoľkými rokmi, že treba zmeny než bude neskoro, ako napríklad opravy bugov a pádov serverov, pre ktoré som nakoniec odišiel aj ja. Samozrejme verím tomu že sa to dá oživiť ešte dnes. Ak sa zmení prístup ktorý tu bol dávnejšie na viacero tém.

    2) Chcem upozorniť že nemám záujem nakupovať žiadne módy pre hru CS1.6 a HL. Zároveň by som chcel podotknúť, že by ľudia mali pozerať na to čo vlastne idú predávať. Módy a rôzne iné doplnky k csku sú vyrobené s 90%+ zadarmo od rôznych autorov a dostupné na internete. Napriek tomu sa nájdu ľudia, ktorí prídu s tým, že predávajú mód na csko za vysokú cenu (ktorý bol vydaný pre verejnosť viac ako 10 rokov dozadu) a má akurát zmenené meno. V dnešnej dobe sú už zadarmo aj módy ktoré napríklad umožňujú mať v hre 244 botov na mapu alebo balík mnohých ďalších zbraní. Stalo sa mi 6x za také 3 roky, že ku mne až domov prišli kupci s ponukami na predaj módov pre csko a naposledy dokonca sa mi snažil jeden predať môj vlastný mini-mód.

    3) Všimol som si, že niektorý ľudia mali problém s niekoľkými mini-módami ako vytvorenie snajperov na rôznych mapách ako strechách a podobné, podľa manuálov ktoré som napísal. Nebol som tu dlho, takže nebolo možné poradiť detailnejšie. No dúfam v to, že to nakoniec zvládli aj bez mojej nápomoci. Zároveň som potešený s komentároch typu: "Úžasné, urobil som 40 minútový útok na pláže Omaha" a mnohé ďalšie pozitívne reakcie. Rád by som vám preto napísal ďalšie, no momentálne to v pláne nemám pre najbližšiu dobu.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dlhá doba

    Úžasné, urobil som 40 minútový útok na pláže Omaha.
    Ďakujem

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213


    Odpověď: Dlhá doba

    Som veľmi rád že vám to tiež pomohlo. Osobne som však pre celkovo nízku aktivitu neočakával že by na Kotelne niekto priamo odpísal. Je tu vraj desiatky tisíc ľudí no celkovo sa tu píše ako na blogu kde je 42 aktívnych ľudí a 900 registrovaných, pre porovnanie. Tu píšem len symbolicky, lebo som tu hral cez 15 rokov. O to viac si však vážim váš komentár.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •