Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Hrač HZR Crystal

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dropped
    Datum registrace
    Jun 2020
    Umístění
    Kofola
    Příspěvky
    7

    Lightbulb Hrač HZR Crystal

    Prajem pekny večer!
    Touto spravou by som chcel podat stažnost na hrača HZR Crystal (steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198420339146/).
    Tak ako každy den, som aj dnes zapol drko a chcel si zahrat nejake mapy. Ako prve stale otvorim tabulku kde su vypisane všetky mena hračov a ich rekordy na danych mapach + čas a cela top14 aby som sa pozrel čo je nove. Hned som si všimol daneho mena a k nemu pripisanych aj zopar map, konkretne 4. Ako je zvykom, otvorim si jeho meno a pozrem si jeho mapy na kt. pokoril časovy rekord. Ako byva na drku zvykom, mapy tu vlastni niekolko hračov ktori sa rozumeju drku od A po Z a všetko okolo strafovania. Preto sme sa o nazor podelili. Dovod prečo je vlastne tento hrač za mna "hackerom" su jeho rekordy a to až o NEUVERITELNYCH niekolko 0.xxx sekund. Prečo neuveritelnych? Každy určite pozname hrača menom Dawsonn, nazvyvany aj ako hrač z inej galaxie. Obehnut ho na mapach je pomerne tažke, ale nie nemožne. Dovodom je čas o ktory bol dawsonn danym hračom predbehnuty a to je už ako som spominal niekolko 0.xxx sekund na kratkych mapach ktore maju okolo 12-16 sec a to je bez nejakeho bugu alebo skratky nemozne. Viem že vela z vas drko nehra alebo ho prestalo hravat aktivne, no ja ako skuseny a jeden z najaktivnejšich hračov drka ktory sa do strafovania celkom rozumie, viem povedat že podla dema ktore som za kratku dobu natočil, je hrač zapnuty a to aj skrz to že hrač prestal "normalne" hrat ked som ho začal spectatovat.


    Demo : https://www42.zippyshare.com/v/Jxl7Wdda/file.html
    Doležite časy :
    2:37:00 - nezmyselne rychle nabratie speedu na 100 fps!
    2:54:00 - 3 nasobny 99% sync za sebou v pomere strafov - upozornujem že dat 99% sync nie je unreal, sam to dokažem dat, ale pri jeho typu strafoch v pomere na počet strafov nie.
    3:31:00 - taktiež niekolko nasobny 100% sync
    Hračovi to taktiež trhalo čo je z 99% vždy kvoli nejakemu programu.
    Predom dakujem za vaše ohlasy.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    19

    *VIP*

    Odpověď: Hrač HZR Crystal

    Hráč je pravdepodobne zapnutý ale na ban by to chcelo viac cheat momentov.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele V-Rem1x
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    42

    Odpověď: Hrač HZR Crystal

    Hráčovu pověst neznám, ale čistě dle dema se to banovat nedá

    2:37 - clear
    2:54 - hitnout 2x za sebou 99% sync při 6 a 8 strafech je reálný
    3:31 - jediný čas nad kterým bych se pozastavil, což samozřejmě nestačí

    Chtělo by to ještě nějaké demo, kde hraje "normálně", jak jsi zmiňoval.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •