Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258

  1. #1

    [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 295608)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'papa, cheater'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < AtomLeak >
    [AMXBANS] Tvuj nick: AtomLeak
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2003951242
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1106715987
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.241.95.143
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.241.95.143
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < (3)Player >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    nejsem si vedom ze bych mel nejaky cheaty ci script nebo neco pouzival mohl bych dostat dukazovy material nebo to byl nekdo kdo me nahlasil nebo nevim....

  2. #2

    Odpověď: [ čekání na admina ] AtomLeak --> Bager258

    Ahoj, večer keď prídem z prace tak sem hodím demo. Je pravda, že akonáhle bol niekto v specte tak si vypol, dával si si pozor, ale to pozeranie cez steny… zasmial som sa, samozrejme, večer okolo 20:30 to tu bude uploadnute.

  3. #3

    Odpověď: [ čekání na admina ] AtomLeak --> Bager258

    děkuji za napsání a stále čekám na demo

  4. #4

    Odpověď: [ čekání na admina ] AtomLeak --> Bager258

    Ospravedlňujem sa za čakanie, včera mi do toho nečakane niečo vošlo, dnes večer to sem hodím. Mám kratší deň v práci takže to určite stihnem.

    E: Stihol som to teraz http://csko.cz/dema?UPD=ZlKbjqKA
    Naposledy upraveno Bager258; 13-05-22 v 08:18.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258

    wh tam bude... vypada to, ze ma i nejakej ID changer (https://csko.cz/chatlog/show?from=14...indForm-submit) a dokonce i steam xd https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=295614
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  6. #6
    zádné videualní wh jsem neměl a na demu nic zvástního nevidím jsou i lepší hráči než já xd koukání spotů info on hráčů jediný divné killy které ti možná mohli přijít divný je ten konec tam byli steps a spřelil nevidím tedy zádný důvod že mám nějaký wh či takový ... a kdysi jsem hrál ještě back tak 4 roky a to jsem dotal tež za wh kdyby jste mohli nějak já nevím dát screen či tak když jsem se koukal na banlist a screeny tak jste tam měli i ten hack co měli či cooo .... nechápu to za mě a stále a vím to že je to bezdůvodný ban a neprávem ano kdybych byl díte a měl wh a měl aimbot a lockovalo to na hráče tak řeknu ano a ani se nepůjdu ptát a počkám si až dostanu unban za rok či si kouipím csko nové[jak to máte napsané na forum ,..]

    steam mám ale to ani neznáte mojí wifi .... a neznáte asi ten bug který se děje na steamu když máte steam a padne vám wifi a vy jste ve hře pak se připojíte tak už nevídím že jsem na steamu je o tom někde článek ale za wifi já přeci nemohu...

    steam mám ale to ani neznáte mojí wifi .... a neznáte asi ten bug který se děje na steamu když máte steam a padne vám wifi a vy jste ve hře pak se připojíte tak už nevídím že jsem na steamu je o tom někde článek ale za wifi já přeci nemohu...hraju csko 9 let a nikdy se mi to nestalo co hrávám nejvíce je jailbreak bhop surf a toď vše a dust2 dust jedné mapy kde umím spoty a kde s enemění mapa do 30 či 15 minut...
    Naposledy upraveno hofy; 13-05-22 v 14:05. Důvod: pouzivej edit

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258

    wallhack xd

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258

    WH


  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ demo k posouzení ] AtomLeak --> Bager258

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •