Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Demence ------ Jailbreak 6

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Demence ------ Jailbreak 6

    Hráč: babsi STEAM_0:1:219618803 SK
    CETECKO VALVE_0:0:350157058 SK

    Server: Jailbreak 6

    Hlásenie: dohoda o nezabíjaní a hádzanie zbraní väzňom.

    Dôkaz: http://csko.cz/dema?UPD=ZexKO5Bs

    Vyjadrenie:
    hráč bol hladaný a nezabíjal umyselne ct alebo naopak. CT hádzalo hráčovi zbrane a podarilo sa mu aj s tým zabiť dalšie CT.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Demence ------ Jailbreak 6

    ???
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Demence ------ Jailbreak 6

    Janci môj názor je taký, že by som toto v kontexte JB aktuálne neriešil banom ani zákazom k CT. Poznám aj teba aj oboch aktérov a ak ťa to uspokojí bude odteraz ich posúdeniahodné správane pod väčším drobnohľadom, avšak môj názor je, že by som tento jeden prehrešok nechal tak.
    Ak sa to zopakuje viac krát, potom budú títo hráči poriešení. Nakoľko sa asi nikto nemal k tomu aby túto situáciu riešil iným spôsobom, predpokladám, že aj názor ostatných môže byť rovnaký. Snáď sa budeš schopný preniesť cez túto jednu krivdu a v prípade, že sa znovu stretneš s ich nevhodným správaním sa na mňa kľudne obráť :) V každom prípade ďakujeme za hlásenie a dúfam, že sa nenahneváš :)

  4. #4
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: Re: Demence ------ Jailbreak 6

    Citovat Původně založeno Ejo Zobrazit příspěvky
    Janci môj názor je taký, že by som toto v kontexte JB aktuálne neriešil banom ani zákazom k CT. Poznám aj teba aj oboch aktérov a ak ťa to uspokojí bude odteraz ich posúdeniahodné správane pod väčším drobnohľadom, avšak môj názor je, že by som tento jeden prehrešok nechal tak.
    Ak sa to zopakuje viac krát, potom budú títo hráči poriešení. Nakoľko sa asi nikto nemal k tomu aby túto situáciu riešil iným spôsobom, predpokladám, že aj názor ostatných môže byť rovnaký. Snáď sa budeš schopný preniesť cez túto jednu krivdu a v prípade, že sa znovu stretneš s ich nevhodným správaním sa na mňa kľudne obráť :) V každom prípade ďakujeme za hlásenie a dúfam, že sa nenahneváš :)


    Na tom demu je jasně vidět, jak Cetecko 2x hodil zbraň vězňům, což se normálně prostě trestá. Kdyby se to promíjelo každýmu, nedává to smysl. :D Ostatní provokování si musí vyřešit mezi sebou/nahlásit. Už je to delší doba, nikdo se k tomu neměl, já se k tomu dostala až teď, tak snad nevadí. Zabanovany.
    Stop being such a fucking cliche.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Demence ------ Jailbreak 6

    Dakujem ANY a Ejo a nie nenahnevám :D :)
    Naposledy upraveno Janci; 26-08-22 v 10:50. Důvod: doplnenie odpovede
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •