Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Mattyfikrt

  1. #1

    Mattyfikrt

    Vypis z konzole:

    Ahoj, mám takový problém vlastním steam účet hraji na jailbreaku i na dust 2 only a dnes jsem se chtěl připojit na jailbreak a píše mi to v konzoli jen toto.

    Connecting to csko.cz:27094...
    You have been banned from this server.

    Nevím, jak je možné, ale mám ban, na dust 2 only se mi jde v pohodě připojit , ale když vlezu na vaše stránky rozkliknu banlist, tak mi to píše že na téhle IP adrese je aktivní ban
    Ban udělil Pelargos hráči jménem Dulik, dá se prosím tato situace nějak vyřešit?



    Poznamka:


    Naposledy upraveno Mattyfikrt; 16-08-22 v 20:34.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Mattyfikrt

    Ahoj. Zrejme je ban na sdilene IP, ale IP neni zablokovana nebo hrajes na novem cs/steamu a tam ban nemas. Hlaska 'You have been banned from this server.' znamena jen docasny ban kvuli chybe ve spojeni, staci pockat desitky minut a opet to pujde. Pokud by ti server psal 'Mas ban! Vice v konzoli', pak je duvod zadat o unban.

  3. #3

    Odpověď: Mattyfikrt

    Ahoj, ano už mi to jde, nene nový steam nemám, tento už mám 10 let, ale jak jsem zjistil vícero lidí ve městě má stejnou IP adresu jako já, takže problém bude nejspíše v tom, ale děkuji, můžeme lock.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Mattyfikrt

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •