Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

  1. #1

    Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'dospej'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Hugo Stiglitz >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Hugo Stiglitz
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:10709540
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:10709540
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.97
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.97
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < |^Pelargos^| >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Zdravim, dostal sem ban za trochu lechtivy spraypaint, uz sem to zmenil a nebude se to opakovat, bylo to jen k pobaveni ostatnich. :)

  2. #2

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Kotelna má k dnešnému dňu 45 aktívnych AIM adminov. Podľa pravidiel musíme teda počkať, kým sa tu vyjadrí aspoň nadpolovičná väčšina z nich. Potom dáme verdikt.

  3. #3

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Kde najdu tohle pravidlo?

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    234

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Tak teda začnem prvý ja ak dovolíte, bolo mi povedané o aké spralogo sa jedná, žiadateľ si z toho nerobi ťažkú hlavu ako vidím tak som Za prenechanie banu prípadne skrátenie ak si žiadateľ prizná chybu ktoru robil aj napriek upozorneniu zo strany banujuceho admina, to je odomna všetko ešte počkáme na vyjadrenie ďalších 43 aktívnych adminov ktorí maju určite niečo čo k tomu povedať :)

  5. #5

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Robím si z toho těžkou hlavu. Omluvil jsem se a řekl že se to nebude opakovat, co víc mám pro Vás klucí udělat?
    Za multi-aimboty, wallhacky, speedhacky a cracky dáváte bany na pár dní a za jeden obrázek na zdi parmanent?
    Ale jděte. Jestli sem pobouřil dnešní mládež tak to pardón, ale myslim, že tam nebylo nic co by už někdo z nás neviděl ne? Zase z toho hoši nerobte kovbojku, já chápu že máte funkci.

  6. #6

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Ban je skrátený na 3 dni. Do budúcna prosím nepoužívaj už takého spray logá a správanie by tiež mohlo byť miestami lepšie.

  7. #7

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Děkuji, budu zpytovat svědomí. Aspoň si mě budete pamatovat ve hře kluci, odteď Vás budu zdravit!
    Ahooooj.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Kotelna má k dnešnému dňu 45 aktívnych AIM adminov. Podľa pravidiel musíme teda počkať, kým sa tu vyjadrí aspoň nadpolovičná väčšina z nich. Potom dáme verdikt.
    Citovat Původně založeno Troy Zobrazit příspěvky
    Tak teda začnem prvý ja ak dovolíte, bolo mi povedané o aké spralogo sa jedná, žiadateľ si z toho nerobi ťažkú hlavu ako vidím tak som Za prenechanie banu prípadne skrátenie ak si žiadateľ prizná chybu ktoru robil aj napriek upozorneniu zo strany banujuceho admina, to je odomna všetko ešte počkáme na vyjadrenie ďalších 43 aktívnych adminov ktorí maju určite niečo čo k tomu povedať :)
    To by ale určite nemal byť problém, veď len pred chvíľou na duste boli zrovna štyria naraz.

    Aby som nebol úplne OT, tak to číslo trošku poupravíme, pracuje sa na tom, aj na ďalších opatreniach k možnému zlepšeniu situácie.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951

    Odpověď: Hugo Stiglitz --> |^Pelargos^|

    Lck
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •