Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Boti na zombie1

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2022
    Příspěvky
    6


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Boti na zombie1

    Čaute měl bych otázku týkající se Zombie1..Nebylo by možné přidat na server alespoň boty? Je nás asi 5 co by jsme chtěli zombie zase hrát jelikož jsme to kdysi mastili den co den :D a je nám líto toho serveru protože tohle byl nejlepší zombie mód v 1.6 :/ tak by jsme se chtěli zeptat zda-li by bylo možné přidat alespoň pár botu na server

    Díky za odpověď
    Hezký den

    Reveng3

  2. #2
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788


    Odpověď: Boti na zombie1

    O tomto už bola reč dávnejšie a ak si dobre pamätám tak tam bol problém s botmi, že nechceli chodiť do kempov a celkovo nefungovali správne pre zombie server. Ale osobne by som bol za možno by som si aj prišiel zahrať keby sa pridali a fungovali ako majú.

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Boti na zombie1

    Jedině udělat waypointy pro boty i do kempů. A ještě je možné přidat takové jednoduché boty, které jsou na zombie escape.

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788


    Odpověď: Boti na zombie1

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jedině udělat waypointy pro boty i do kempů. A ještě je možné přidat takové jednoduché boty, které jsou na zombie escape.
    Ja som raz hral akýsi ruský zombie mód kde mali funkčných botov aj single player ten mód išiel dokonca aj nemesis bot liezol do kempu akurát mali problém ma trackovať na veľkých mapách. Ak sa respawnli na väčšiu diaľku odomňa tak len behali po mape dokiaľ ma nezbadali.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2022
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Boti na zombie1

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jedině udělat waypointy pro boty i do kempů. A ještě je možné přidat takové jednoduché boty, které jsou na zombie escape.
    tohle mě taky napadlo.. za mě je škoda nechat zaniknout ZM.. kdysi ten server byl full tak to pojdme naplnit znovu :)

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Boti na zombie1

    Nápad zajímavý. Za mě určitě pro. Zajímala by mě, ale reálná proveditelnost a kompatibilita s verzí jádra zombie modu a pluginy, které na zm jsou
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2022
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Boti na zombie1

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Nápad zajímavý. Za mě určitě pro. Zajímala by mě, ale reálná proveditelnost a kompatibilita s verzí jádra zombie modu a pluginy, které na zm jsou
    tak určitě by se to muselo vychytat ale myslím že by Boti ZOMBIE oživili.. a na druhou stranu to byl nejlepší server..

  8. #8
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Boti na zombie1

    Ten mod je dávno mrtvej, protože kdo chce hrát zombíky, tak si radši zahraje left4dead. Aby se server zaplnil, tak je potřeba minimálně 500 aktivních hráčů, nestačí 32. I s botama vůbec nepočítejte, že by se to někdy zaplnilo.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2022
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Boti na zombie1

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ten mod je dávno mrtvej, protože kdo chce hrát zombíky, tak si radši zahraje left4dead. Aby se server zaplnil, tak je potřeba minimálně 500 aktivních hráčů, nestačí 32. I s botama vůbec nepočítejte, že by se to někdy zaplnilo.
    Za mě by bylo super alespoň do začátku ty boty.. A myslím že by lidi začali chodit udělat na to nějakou upoutávku na ostatních serverech “znovu se rozjíždí mód Zombie” bla bla bla a myslím že by to šlo

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788


    Odpověď: Boti na zombie1

    Keby tých 32 aspoň bolo. Ak si niekto zoberie ten server na triko a pridá tam botov tak si prídem zahrať aj s vip na bz a mg.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2022
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Boti na zombie1

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Keby tých 32 aspoň bolo. Ak si niekto zoberie ten server na triko a pridá tam botov tak si prídem zahrať aj s vip na bz a mg.
    Já jsem pro to tam přidat boty.. ale chtělo by to vědět co an to Kotel.. bez něho neudělám nic..

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2022
    Příspěvky
    37


    Odpověď: Boti na zombie1

    Teš by se mi to pačilo

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2022
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Boti na zombie1

    chtělo by to konečně vyjádření od Kotla ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •