Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Žádost o admina na TTT - PRIJATÝ

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Žádost o admina na TTT - PRIJATÝ

    Zdravím, chtěl by jsem zažádat o práva na admina na serveru TTT.
    Mod hraju už nějaký ten čas (tuším od roku 2018/2019)
    Jestli se mám řídit článkem s informacemi tak je přikládám tady:
    1) Zkušenosti: Byl jsem admin na dvou serverech. Nic extra ale příkazy si jednoduše oživím.
    2) Je mi 21, rád dělám ve Fruity Loops a hraju OG hry
    3) Důvod proč by jsem chtěl být admin je hlavně ten, že můj antisociální život hrdě doplňuji o dávku 1.6 každým dnem. Postupem času by jsem rád pomohl s vylepšováním modu a udržováním morálky, když Stupo zrovna nemůže. Popřípadě nějaké soutěže a turnaje pro TTT komunitu.

    Přikládám steam id: STEAM_0:1:161105103

    V banlistu mám 3 bany.. 2 důvodně co jsem dostal 4 roky zpět (Od té doby si myslím že jsem trochu dospěl) a 1 za neznalost modu.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Žádost o admina na TTT

    Pirus je og hráč, ktorého určite pozná celá komunita TTT, keďže tento mód kliká skoro od samého začiatku. Primárne hraje na TTT a JB a na TTT serveri patrí medzi obľúbených hráčov. Nevšimol som si, aby si mal doteraz s niekým nejaký väčší problém, čo nasvedčuje aj tomu, že si človek s pokojnou povahou.

    Znalosť módu, aktivita a hlásenia
    Čo sa týka znalostí módu, patrí k jedným z najlepších hráčov na serveri a neprehľadné situácie vie bez problémov vyriešiť. Toto je hlavný ukazovateľ toho, že by vedel riešiť aj situácie, kedy človek randomuje, alebo nie, čo je primárnou úlohou TTT admina. Za jeho gameplay a aktivitu po toľkých rokoch si určite zaslúži byť TA. Taktiež poslednú dobu ma spamuje hláseniami na steame, a taktiež spamuje aj ďalších hráčov, aby prišli hrať.

    Chatlog a banlist
    Z druhej strany je nutné sa zastaviť pri chatlogu a banliste. Ja veľmi chatlog neriešim, pretože ako človeka ťa poznám už pár rokov a viem ako vystupuješ na serveri a za mňa to je v pohode. Čo sa týka banlistu, uviedol si tri bany, no ani jeden nie je na móde TTT, čiže za mňa tiež fajn. Problém je ale v tom, že si na tomto portáli dostal až trikrát perma ban za cheaty. Ak sa nemýlim, bolo to v rokoch 2015, 2016 a 2017, čo mi trochu hlava nebere, keďže ešte jednu permu by som ja nejako prehliadol, ale cheatovať znovu a znovu? Na druhú stranu sú to ale bany staré viac ako 5 rokov a na steame si "čistý".

    Ak by si nemal históriu banov takú ako máš, napísal by som ti jednoznačné pro, ak by si si udržal aktivitu aj naďalej, keďže potrebujeme znovu trochu oživiť tento mód a nový admin by tomu pomohol. Za gameplay a vystupovanie na TTT pro, za cheaty proti. Počkaj na vyjadrenie ďalších a uvidíš, ako to dopadne.
    Naposledy upraveno stupo; 25-09-22 v 11:58.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Pirus
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Vsetín
    Příspěvky
    37

    Odpověď: Žádost o admina na TTT

    V první řadě jsem rád za Vaše odpovědi.

    Nechci se vymlouvat. Na svou obhajobu můžu napsat jedině to, co za mě napsal už Stupo.

    Permy byly v roce 2016 a 2017. Svou chybu přiznávám, bylo mi tehdá 13/14 let, přičemž nějaké rozumné rozmýšlení mě nějak netrápilo.

    Taky by jsem se chtěl vyjádřit k chatlogu. Slovník nemám zrovna dvakrát vybraný, ale jsem si jistý že se dá o 100% umírnit. Jestli to pomůže, tak sme na TTT dlouholettá skupina, která má mezi sebou přátelské vztahy (až na výjimky). Drtivá většina zpráv není myšlená toxicky, spíš se jen pošťuchujeme. Každopádně jak už jsem psal, způsob vyjadřování jsem schopný bez sebemenších problémů změnit.
    Naposledy upraveno Pirus; 25-09-22 v 15:15.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o admina na TTT

    Ban za cheating k získaniu práv je veľkým problémom, napriek tomu už bolo udelených niekoľko výnimiek a tentokrát tak učiníme opäť (aj keď tam tá perma nebola len jedna) a to najmä z pragmatického dôvodu, aby sa týmto lepšie pokryl mód TTT, nakoľko v súčasnosti je tu len jeden kmeňový admin z tohto módu.

    Ako už bývalo zvykom, pri obdobných diskutabilných žiadostiach - posun na SA nebude z dlhodobého časového hľadiska možný (t.j. nie je stanovený presný termín "povýšenia"). Ak už k tomu príde, tak vzhľadom k obdržaným banom rozšírenie na AIM sekciu neprichádza do úvahy.

    Ja len doplním pre ostatných: žiadateľ s ustanovenými podmienkami súhlasil. Pri posudzovaní samotnej žiadosti sme sa aj napriek tomu snažili ísť tou najschodnejšou strednou cestou.

    OK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •