Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Žiadosť o práva na JB

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Thumbs up Žiadosť o práva na JB

    Yeah wassap, predstavovať sa asi nemusím :D ale tak som Noro 23y.
    Hrám tu nejaký ten pátek a myslim si,že práva si zaslužim aj či z dôvodu hlásenia aj aktivity na tomto portáli.
    Ako hráč som svojský(ako human napr) ale prirodzený pomôžem alebo vysvetlím keď niekto potrebuje.
    Mám nahratých na csku cez 5800 hodín a skoro všetké hodinu sú len zo serveru JB. Taký OG hráč
    JB hrám od roku 2015 cca páru rokov na NS a ostatné na Steam učte.
    STEAM_0:0:149305996
    Meno na csku mi pasuje veľmi SДҬДN
    Otázky?
    Naposledy upraveno SatanN; 23-09-22 v 18:52.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Žiadosť o práva na JB

    Satan, známy hráč, ktorého si myslím nie je potrebné nejak bližšie špecifikovať hráčom JB, ktorí ho určite poznajú. Jeho aktivita ako u T tak u CT je zreteľná a citeľná. Pozná mapy, pravidlá a aj hráčov. Vie riešiť aj neštandardné situácie ktoré môžu na serveri nastať, čo môže mať súvis aj s jeho vekom, rozumom a všeobecne s vystupovaním, takže ho hráči prevažne rešpektujú. Toto všetko boli plusy.
    Mínusom môžu byť niektoré jeho reakcie na určité situácie, v ktorých reaguje emocionálne a preto to niektorí môžu vnímať negatívne.
    Svoje jednoznačné vyjadrenie nie som schopný poskytnúť nakoľko reagujem ako prvý, avšak skôr by som sa priklonil k PRO ako k proti. Moje jednoznačné vyjadrenie bude v tomto prípade záležať aj na vyjadrení a opise od ďalších JB adminov.
    Satan držím palce a prajem veľa šťastia :)

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB

    Ďakujem pekne za odpoveď, ano viem niektoré reakcie sú ake sú preto som napisal že som svojský, ale to malo za dôsledok aj ako každý vieme, že chodia na kotelnu aj hrači(skôr hackeri) a keď si chceš zahrať, tak niesu stale poruke admini. A čo sa týka ďalšich kriterii ohľadom môjho vystupovania na JB, nemam 5 rokov prevažne admini sú dospelí na kotelne, ale niektoré deti vedia toho viac ako my. A nechcem robiť zo seba anjelika aký som dobrý len aby som dostal práva. Admini ma poznajú každý je človek a netreba sa pretvarovať na niečo čo niesi.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Zdravím, kto hrá JB tak Satana určite pozná. Hral som sním aj mimo 1.6. a chovanie je v pohode. Aktivitu má, pravidlá ovláda, mne zopár krát niečo nahlásil. Vek mi síce nesedí ale to, že je svojský mi nevadí.
    Za mňa
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Diki Kačer a ten vek sedi, až priliš, akurat tie cigarety. Autorita musi byť, podľa hlasu.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Svojské vystupovanie je diskutabilné, hlavne pri JB treba byť opatrný. Kvitujeme ale to, že sa nepretvaruješ a si úprimný. Ďalším plusom by bolo aspoň nejaké to jedno-dve hlásenia na fóre (keby bolo). Hráš tu už celkom dlho, tak za tie roky to absentuje. Spoluprácu do budúcna nevylučujeme, je tu ešte ale čo vylepšiť.

    Nateraz je tu však dlhodobá neaktivita na fóre a pravdepodobne bez ďalšieho záujmu o riešenie žiadosti zo strany žiadateľa. Skús to znova neskôr.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •