Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Práva d2

  1. #1

    Práva d2

    Ahoj kluci,

    měl bych zájem dělat admina, nějaký cheatry už jsem pochytal a hodil na fóra. Steam mám ale tu v práci hraji přes NS, protože na steamu mám z neznámých důvodů jen 60 FPS (cfg - rate a vše ostatní už jsem vyzkoušel).
    Adminem jsem býval už snad před 10 lety na eRaction serverech (ty už nejsou, takže reklamu nedělám :) ) . Hrávám docela často dopoledne, kdy admini většinou na serverech nejsou. Jsem už dvakrát plnoletý, tak bych možná i mohl mít rozum :) Celkem dle steamu odehráno 18,444 hodin, na NS asi to samý :)

    nick : ^h4 style ^^ NS :D


    vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný) ****** Mám, ale nehraji přes něj STEAM_0:1:17777350
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva ****** splňuji
    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů) ****** splňuji
    hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení) ****** splňuji

    Děkuji aspoň za přečtení a přeji hezký zbytek dne :)

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    589

    Odpověď: Práva d2

    Ahoj, jestli tu neplanujes hrat na steamu, tak zadost nema smysl, na NS prava nedostanes.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  3. #3

    Odpověď: Práva d2

    V pořádku a chápu. Ono jestli si vybrat mezi 60 FPS a právy nebo 100 FPS a bez práv, tak si bohužel vyberu NS. Když sem byl mladší o honil si ego bych do toho šel :) Co dodat, život je boj a dokud nezjistím jak mít i na steamu 100 FPS, tak s tím nic neudělám. Kdyby jsi třeba věděl jak mi poradit jak na vyšší FPS budu rád.

  4. #4

    Odpověď: Práva d2

    Ak ti to drží na 60, tak sú podľa mňa len dva problémy: 1. vertikálna synchronizácia v CSku, čo u teba asi problém nie je; 2. nastavenie grafickej karty, predpokladám, že máš NVIDIA, takže sa s tým treba pohrať.

  5. #5

    Odpověď: Práva d2

    Děkuji, trochu jsem se v tom pohrabal a cajk. Mám 100 FPS, ale pořád si nemůžu pomoct NS mi připadal plynulejší. Ale už budu hrát steam ať se zase do toho dostanu. Tak kdyby se vám chtělo a předat mi zlatého bludišťáka pro boj s cheatry, tak jsem zde.

    Jo a na steamu mi nefunguje VIP ikdyž ho mám ještě tuším týden. Ale koupím si nový, těch 29 Kč mě asi ani nezabije :D

    Díky za pomoc Pelargos
    Naposledy upraveno stanapppp; 10-11-22 v 15:05.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Práva d2

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •