Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: S!GNA! - žádost o práva - AIM

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Post S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Zdravím, je to nějaký pátek co jsem naposledy žádal o práva na AIM, trošku jsem zase vyspěl, něco se naučil, získal nějaké zkušenosti... Moje žádosti by nejspíše byly zamítnuty na základě VAC banu na jednom z minulých steam účtů, a tak jsem obě žádosti požádal locknout, nicméně pevně doufám že všem bylo v dřívějších žádostech důkladně objasněno že VAC nebyl za cheaty a nebyl z velké části ani mou chybou, moje chyba byla že jsem se zaregistroval na steam na podvodné stránce ve zkratce, načež mi byl účet odcizen. Vzal jsem si z tohoto zážitku ponaučení a jsem zase o něco moudřejší.

    Přejdu k něčemu o sobě, pro ty kteří mně ještě neznají, jmenuji se Tomáš, mám 17 let, pracuji ve firmě na re-odlak všelijakých blbostiček. Mé záliby jsou především cstrike který hraji již 6tým rokem, začínal jsem právě tady na Kotelně, ale jelikož můj nejoblíbenější modík CTF není už nějakou dobu naplněný začal jsem hrát dost na zahraničních serverech hlavně - RO, PL, RU, ENG, FR atd... Dále hrávám fastcupy a gathery. Taky jsem dříve dělal Judo (6-7 let).

    Nick in game - <-Xtr3m3-> S!GNA!
    Steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561199215736201 (STEAM_0:1:627735236)
    Servery - CTF, aim, dust2only, classic, oldschool, painball a momentálně i vánoční server
    Zkušenosti s adminováním - půl roku admin na jednom romuském portále (bohužel už nefunguje jelikož nebyly finanční prostředky na jeho udržení), momentálně jsem admin na nejmenovaném serveru, kde také dělám správce forum, celkově asi 150 banů z toho 3 byly unbanned (na základě dodatečného předložení wargod scanu, aby to někdo nepochopil tak že jsem missnul), amxbanmenu ovládám výborně, admin spect také (vyčasování dema, a obhájení si banu mi není cizí). Ještě doplním že kdyby měl někdo velký zájem mohu mu zaslat do PMky výpis banlistu, pro případ že by měl pochybnosti o mých schopnostech rozpoznat cheaty.
    Discord - S!GNA!#6760

    Podmínky pro přijetí:
    1) Vlastnit originální hru - SPLŇUJI
    2) Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portále - SPLŇUJI
    3) Čistý trestní rejstřík na tomto portále - NESPŇUJI - menší bany, poslední přes dva roky zpět, poučil jsem se a dělám vše pro jejich odčinění
    4) Hlášení cheaterů - SPLŇUJI - dříve hodně na forum, poslední rok spíše přes výkřičník, steam a často v reálu určitému adminovi (nebudu tu vypisovat každého komu jsem kdy hlásil oni budou vědět)

    Děkuji za váš čas pokud jste se dostali až zde, za všechny PRO ale i PROTI budu rád, a ještě radši budu pokud připíšete důvod v obou případech.

    S přáním příjemného dne <-Xtr3m3-> S!GNA!
    Naposledy upraveno S!GNA!; 03-10-22 v 21:15. Důvod: smazání názvů portálů, jelikož asi není dobré je zde zveřejnovat, kdo z adminů má zájem o interní dodání důkazů, může říct

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Nelíbí se mi, že jsi admin na dalším portále. Ještě do nedávna se za to dávalo automaticky proti. Ten VAC jsi vysvětlil a pamatuji si, že se za tebe postavila i Britny, takže ti věřím. Nelíbí se mi samozřejmě ta reklama v žádosti na jiný portál, působí to opravdu, jak kdyby si tam chtěl dostat lidi odsud. Ale nepůsobíš na mě prostě dojmem, že opravdu ty práva chceš, sice aktivitu máš, nějaký zabanovaný cheaty skrz tebe mám taky, ale pamatuji si i pár failů.
    Celkově bych ti ty práva nedával, protože mi fakt nejde na mozek, proč si adminem někde jinde, jak to plánuješ dělat, že budeš hrát tady na kotelně a zároven u tech rumunů? Poprosím vysvětlení, děkuji.
    Svůj názor mohu kdykoliv změnit, ale v tuto chvíli se přikláním k PROTI.

    E: Prosimtě piš jak člověk, to tvé mě/mně mi trhá oči.. Díky

    E2: Uběhl skoro měsíc od mého vyjádření, nahlásil si mi pár cheaterů v pozdějších hodinách, což by byl určitě přínos, kdyby si byl aktivní i více večer. Nějaký fail sem bohužel zaznamenal, nebo spíše, nahlásil si mi clear hráče. Narutův nápad se mi upřímně dost líbí, ale já bych byl pro to, aby si ty práva dostal na to CTF, ale nepřijde mi, že tam je tak moc haxorů. Jsi aktivní, hlásíš a jde vidět, že ty práva fakt chceš. Dej tomu ještě měsíc bez failů, ukaž, že umíš fakt banovat bez failů a ty práva dostaneš. Ta chvíle, kdy jsem se přikláněl k PROTI je už pryč, snaž se a ty práva mít budeš. PRO.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 25-10-22 v 13:11.

    čau grakone


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj, tak v první řadě děkuji za upřímný a rozsáhlý názor. V řadě druhé, přejdu k jednotlivým bodům, a jejich objasnění. O tom že se někdy dávalo automaticky proti nemám ponětí, a kdybych si měl vybrat jestli mít práva a pomáhat zde, nebo tam, tak se rozhodnu pro Kotelnu, na Kotelně hraju 6 let, je to pro mně srdcový portál kde mám desítky herních přátel a díky kterému jsem potkal super přátelé i v reálu a udržuji s nima kontakt už roky. Určitě bych chtěl objasnit že to vůbec nemá být reklama, pouze jsem chtěl aby si kdokoliv mohl ověřit mé tvrzení, chápu že to nemusí působit dobře, takže odkaz na fórum toho serveru smažu. A rozhodně nechci dostat lidi odsud tam, upřímně hrají tam i někteří adminé tohoto portálu tak snad to nebude zas takový problém. Práva opravdu chci, já osobně už moc nevím co víc proto ještě udělat jak víc vám to dokázat, kdybych o ně neměl opravdu vážný zájem, nepíšu již 3 žádost v průběhu 2 let, pokud máš nějaký nápad co ještě můžu udělat pro vaši důvěru rád ho zkusím, pokud mi bude případat smyslný. Faily tam dříve byly ale poslední už bude sakra dlouho zpátky, přesně z tohoto důvodu jsem tu rozepisoval zkušenosti na tom druhém portále abych tyto myšlenky vypudil, pokud máš zájem nemám žádný problém ti dát náhled do mého banlistu, kde můžeš zkouknout co jsem banoval. Co se týče toho plánu jak to udělat, je to naprosto jednoduché, hraji zhruba 6 hodin v pracovní dny, o víkendu to bude víc, dokážu stíhat oba portály naráz, s tím že mám v úmyslu dát prioritu sem, to znamená že pokud se v mém osobním životě něco změní na tolik, že nebudu mít čas na oba portály, požádám administrátora jejich serveru o volno na dobu neurčitou. Ještě bych doplnil že hlavním důvodem adminováním na jiných portálech je získání praxe, zkušeností a taky snaha dokázat vám, že na to mám. Já naprosto chápu že nemusím vypadat jako nejlepší kandidát, ale já osobně věřím že bych vás překvapil a to příjemně, zda mi dáte svou důvěru je čistě na vás.

    E: speciálně pro tebe jsem si nastudoval mně a mě tak snad už to bude lepší :D

    E2: Fuha to jsem ani nečekal, takže díky za změnu názoru, jop byl tam miss bohužel, od podání žádosti jsem nahlásil cirka 12 hráčů 11 z toho bylo banned, na svých znalostech usilovně pracuji, takže věřím že brzo už tam miss nenajdeš, co se týče toho CTFka, před rokem by mi práva jen tam úplně stačily, protože jsem hrál hlavně tam, hlásil jsem hlavně tam, a byly tam hráči, ale jak jsi správně napsal poslední měsíce tam v podstatě není co banovat, mimo to že Plejer tam plní své povinnosti na výbornou takže si těch pár hráčů zvládá hlídat sám, občas mu hodím info když zrovna není ve hře ale jinak tam ted není moc co řešit když tam nejsou hráči, jinými slovy myslím že jen CTFko je ted celkem zbytečné mít v právech, hraju ted z největší části dust2only od kud je i mých zhruba 10 posledních hlášení, takže tam bych se dle mého názoru ted nejvíce hodil, i proto jak jsi správně napsal, že hrávám do pozdních, někdy ranních hodin kdy většinou admini již nehrají. kdybych práva dostal určitě bych nebanoval něco u čeho si nejsem na 110% jistý a nejsem si to schopen obhájit, poměrně velké množství dle mého názoru zkušených adminů mi nabídlo pomocnou ruku takže tam kde bych si nebyl naprosto jistý bych to s nimi určitě probral, protože určitě není v mém zájmu rozdat fail bany hned po příchodu, právě naopak bych si dával ještě větší bacha než ted v hlášeních, ale to už bych tu kecal stále to stejné dokola, dáte mi šanci vám to dokázat, dokážu vám to, nedáte mi šanci pak je to asi jedno :D
    Naposledy upraveno S!GNA!; 26-10-22 v 01:26.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Čau, za mňa NIE, nechcem mať niekoho v Aim sekcii kto bude robiť fail za failom, to, že si adminom na nejakom rumunskom portáli je síce pekné, ale tu si na kotelne, kde by som nebral len tak hocikoho, lebo má aktivitu. To, že sa pcháš adminom vieš kde, to nejdem ani riešiť kto vidí ten vie. Tých pár hlásení cez forko sú skôr nadávky alebo MH či nejaký ten zle upravený AB, čo vidí aj slepý. Sú tu aj lepší kandidáti, ktorí by si zaslúžili tie práva viac, môj názor.

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj, díky za názor, s názorem nesouhlasím a celkem mně mrzí že na mně máš tento názor obzvláště vzhledem k tomu že než si dostal práva volávali jsme spolu a hrávali CTFko, no lidé se mění, každopádně pokud máš nějaký nápad jak si ověřit mé znalosti sem s ním, a ještě by mně zajímalo z čeho soudíš že se adminům někam cpu, nejlépe přímo příklady celkem by mně to zajímalo.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 01-10-22 v 23:22.

  6. #6
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    ja bych potreboval si byt jisty, ze umis dobre vyhodnotit ty tezsi/zavadejici pripady a to je to jediny co zrovna u tebe nemam. Rad bych te videl s temi pravy, protoze vsichni vidime ze to chces uz dlouho, snazis se, pomahas a vystupovanim mas asi vsech pet pohromade. Vzhledem k tomu, ze jsem tam mesice nebyl, tak nevim, jak ses v tomhle zlepsil. kdyby nekdo napsal ze si mu nahlasil nejaky ne uplne banalni pripad sem tam a byl vyhodnoceny dobre, tak bych byl pro ale to musi nekdo jinej kdo byl tedka aktivni potvrdit. Pevne doufam, ze se nekdo s timto ozve.

    e: moje pro ma kvuli aktivite a dlouhodobemu chtici pomahat.. vzhledem k nynejsim kandidatum ma v tomhle velke plus.
    Naposledy upraveno asteb; 17-10-22 v 20:38.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj, děkuji za názor, vidím že to asi nebude jen domněnka některých, jak jsem se mylně domníval, že jsou pochyby jestli poznám "těžší" cheaty, takže se na to extra zaměřím, problém je že hraji převážně CTF a admin plejerplejer který je jednak adminem který to tam má na starost a druhak mne zná velmi dobře ze serveru, a takových 80 procent banů které jsem hlásil byly právě jemu, se nechce vyjadřovat k mým žádostem z jednoho určitého důvodu který pár vyvolených zde zná, nicméně tímto ho žádám o vyjádření se a jelikož prosazuje že chce být nestranný tak aby se nestraně vyjádřil k mé žádosti a hlavně teda k poznání cheatů.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 01-10-22 v 23:21.

  8. #8
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    vim jaky je duvod a taky jsem si plne vedom z drivejska, ze pokud se zapoji do debaty, ze to bude nestranne.. stejne tak to budou vedet vsichni ostatni.. pokud rekne ze si mel nejake tezsi pripady na wh nebo ab, tak jeho vyjadreni vezmu v potaz a nebudu mit s tim problem.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Je to tak, nicméně já ho o to můžu pouze požádat, zda se vyjádří už je pouze na něm.

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Zdar a sílu všem.
    Velmi správně je výše uvedeno, že se do debaty k hráči S!GNA zapojovat většinou nechci. Dále je správně uvedeno, že je to proto, abych nebyl obviněn z toho, že mu nadržuji. Nicméně, byl jsem požádán, abych se vyjádřil a tak to tedy udělám.
    1) Znám hráče od té doby, co si poprvé stáhl 1.6ku.
    2) Učil jsem ho od začátku aby nepodváděl a nemám dosud žádný důkaz toho, že by někdy hrál s cheaty.
    3) Je pravda, že většinou hlásí přímo mně.
    4) Je pravda, že fail jsem v jím nahlášených případech zaznamenal možná méně častěji, než se pletu já. (teďka ale nevím, jestli je to pro něj plus :-)
    5) Adminem na jiných serverech se stal teprve poté, co mu tady byla žádost o práva opakovaně zamítnuta.
    6) Na ten server nikoho neláká, osobně jsem se přesvědčil, že tam hraje dost lidí i bez lákání a nevidím důvod, proč by to dělal, ačkoli bych také v žádosti název serveru nezmiňoval.
    7) V době, kdy Kotelna jela jak drak, žádalo dost lidí o práva a čekali zbytečně dlouho i při splnění podmínek a opravdovém zájmu (to vím velmi dobře). Teď Kotelna živoří a zamítání žádostí lidí, kteří splňují podmínky, mají zájem a jsou trošku na úrovni v myšlení i hře, mi připadá jako zbytečné pozérství.
    8) Bůhví jak super detektiv na komplikované cheaty nejsem a nikdy jsem nebyl, přesto si myslím, že jsem portálu pomohl (chápeme se proč to píšu, že jo?)
    9) To co píšu obecně, neplatí jen na tuto žádost, ale na všechny. Jako daleko větší problém vidím nefungující autobalance, dvěstě zbytečných botů (když tam nikdo není tak přece stačí čtyři nebo pět jako dosud, ne?) a restartování serverů tak často, že i těch pár hráčů uteče...
    10) Pokud souhlasí lidé, kterých si tu považuji, berte to jako moje pro, pokud ne, chápu to a tím to končí.

    P.S. Když to nebude dobrý admín, můžete ho vyhodit vždycky ne?

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj Plejere, děkuji za tvůj názor, vážím si toho že jses vyjádřil, i když je mi naprosto jasné že se ti do toho hodně nechtělo.

  12. #12

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Aktivita je fajn, nejaké hlásenia boli na fóre v minulosti a objavujú sa aj teraz. Hlásení cez výkričník je pomerne dosť. V minulosti to bolo chaotickejšie, objavovali sa určite aj nejaké faily ale teraz sa to zlepšilo. Správanie na serveroch je aj vzhľadom k veku bezproblémové.

    To, že máš práva aj na inom portále, je už v dnešnej dobe asi irelevantné, ale v minulosti by si tu mal automaticky proti. U niektorých to však môže stále vyvolávať pochybnosti o tvojej lojalite ku kotelni. Mňa však zaujíma, zo zvedavosti, ako môžeš robiť správcu fóra na rumunskom webe. To tak dobre ovládaš rumunčinu alebo komunikuješ v angličtine?

    Za normálnych okolností by som ti tie práva doprial, už len kvôli plajerovi ale mám pri tebe pár otáznikov a niektoré veci u mňa vyvolávajú pochybnosti. Máš tu niekoľko banov, síce nepodstatných z JB alebo za kemp na CTF ale hádam každý ban má iné ID. To si za tie dva roky vymenil 6 počítačov alebo si si sťahoval každé dva mesiace z netu nové CSko? Čo tie relatívne čerstvé bany na aktuálnom steame na poľských a ruských serveroch? To tam chodíš cheatovať alebo oni nevedia banovať? Na mňa to pôsobí celé nejak divne, nedôveryhodne. Možno si fajn chalan ale zatiaľ si to nechám otvorené a uvidím časom ako sa rozhodnem.

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj, díky za názor, půjdu postupně, co se týče hlášení, ano v minulosti tu byli nějaké ty faily, které mi očividně dělají v podvědomí adminů docela problémy ... myslím že jsem se v tomto ohledu ale velmi zlepšil, každopádně to už je na posouzení každého. Co se týče práv na jiném portále, jak už jsem řekl, priorita pro mně byla získat zkušenosti, osvojit si to, a ukázat že na to mám, jestli někdo pochybuje o mé loajalitě Kotelně tak to je čistě jeho věc, myslíš že kdybych nebyl loajální snažím se tu neustále jako blb o práva? Hraju tady 6 let, za těch 6 let zde můžu mít kolem 6-8K hodin, hlásím, snažím se hráčům pomoct když hledají radu, hrál jsem tu i v době kdy jsme byli trvale na CTFku ve 4 lidech, a hraju tady stále ... já osobně si myslím že pochybovat může jen ten kdo mně nezná a znát nechce ... to je můj názor na toto. Co se týče správce forum na romunském portále, používám překladač + používám angličtinu ... ono není tak těžké se podívat do mých příspěvků tam že ano. Co se týče banů na různé IP a ID, už to tu bylo v minulosti ... hrával jsem mimo domov, doma, někdy na na nootebooku jindy na PC, pak jsi přišel tuším právě ty u první mé žádosti s tím že ti to nepřijde důvěryhodné tak jsem se zaměřil na to abych hrál na jednom steam účtu s jedním nickem. Co se týče těch banů, osobně vím o pár na základě nepředložení wg scanu při podezření na cheaty, a pak tam byl nějaký za to že jsem byl údajně zaplý ... cheaty nemám, do ted je třeba na tom romunském portále kde dělám admina, spousta lidí kteří si myslí že mám wallhack, přijde tu někomu že mám wallhack? Mně teda opravdu ne ... hraju čistě a to stejné vymáhám po ostatních. Názor nikomu brát nebudu nicméně já jsem udělal maximum pro získání práv ... byly tu hromady, hromady věcí co se adminům nelíbily, všechny do jedné jsem vyladil a udělal vše pro jejich odčinění.


    E: dlouho jsem přemýšlel a dospěl jsem k rozhodnutí nechat si odebrat práva na tom romunském portále, takže už oficiálně nejsem tamní moderátor/admin, původně jsem s tím chtěl počkat do vyhodnocení mé žádosti a nechat si je odebrat jen v případě přijetí, ale rozhodl jsem se že to risknu a obětuju to, aby bylo vidět že o práva mám opravdu zájem, i pro adminy jako je UnihocCZ, a nemohl mi už nikdo vytýkat že jsem admin jinde, nebo že nejsem loajální, děkuji.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 17-10-22 v 23:51.

  14. #14

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Potvrdzujem hlásenia v oblasti sekcie AIM cez steam
    Spoiler Spoiler:


  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Díky chlape.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •