Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: S!GNA! - žádost o práva - AIM

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Čau,

    Signála si pamatuju dlouho a v jistý době se na CTF choval jako výtečný hovado. Chování se uklidnilo, cheatery pozná, mimojiné krásně vyčasoval HLTVko. K tomu jenom poznámka fakt stačí napsat opravdu jen ty tři hlavní situace. O tom VAC nevím, nepamatuju si za jakých to bylo okolností, každopádně na Kotelně ban za cheaty nedostal. Sice žádá na AIM sekci, ale jak už sám podotknul, jeho doménou vždycky bylo CTF. Jsem proto nahodit mu to tam, a když se osvědčí, tak pak na celou AIM sekci.

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj, díky za vyjádření, kdysi jsem nebyl zrovna přátelský hráč, jen jsem tryhardil a nechoval se zrovna dvakrát příjemně k hráčům kteří to kazily, ač teda si nevzpomínám že bych jim vulgárně nadával, nebo něco podobného jako vídám na serverech denně, no trošku jsem asi vyspěl, beru to zase trošku jinak, a zjistil jsem že je celkem irelevantní jak je kdo dobrý když se snaží, může to být fajn člověk se kterým se vyplatí mít dobrý vztah, a to se mi taky potvrdilo ve hře, jelikož mám řekl bych s většinou normálních hráčů dobré nebo neutrální vztahy. Samozřejmě je mi jasné že nejlepší by bylo vyčasovat jen ty opravdu průkazné situace, nicméně s ohledem na některé adminy zde a pro kontext že ty situace nebyly náhoda to časuju radši celé, s tím že u podstatných situací píšu ještě červeně například (wh situace). Ohledně VACu už to bylo několikrát vysvětlené mnou i Britney v předchozích žádostech takže kdo chce může se tam jít podívat. Co se týče momentální situace na CTF - ač je to velká škoda CTFko velmi upadá, takže svou hlavní aktivitu momentálně soustředím na Dust2only kde jsou hráči stále i v brzkých či pozdních hodinách, i proto jsou moje poslední hlášení právě od tama, a kdybych práva dostal určitě bych se více vyplatit i jako admin právě na zminovaném Dust2only, a jiných aim serverech které hrávám at už jde o aim, deathmatch nebo třeba classic, všeobecně hraju tam kde jsou v daný čas hráči a spadá to pod aim sekci + občas zabrousím na Jb 6 se odreagovat.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 24-10-22 v 00:08.

  3. #18
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Nazdar,

    zo serveru CTF si ťa pamätám keďže som tam voľakedy častejšie hrával. S hláseniami na STEAMe zaručím, nakoľko pár z nich som dostal aj ja a boli OK.
    Aktivita prijateľná, VAC bol objasnený.
    Konflikt s tvojou osobou nemám.

    Mám len jeden dotaz ohľadom hry... Koľko rokov hráš alebo si hral Paintball na serveroch?

  4. #19
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj díky moc za vyjádření, na paintballu jsem začínal někdy v 11-12 čili se mohl psát rok 2015-2016 +- a občas tam Zajdu dodnes když je nálada a čas.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 24-10-22 v 11:46.

  5. #20

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Nazdar,
    veľmi sa mi páči ako hlásiš a si aktívny, jedine mínus vidím v tom druhom portály kde máš práva, no myslím že by si bol prínosom keď pozriem aktivitu a hlásenia.

    E: ďakujem za vysvetlenie, prehliadol som to
    Naposledy upraveno Bager258; 24-10-22 v 20:55.

  6. #21
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Ahoj, díky za vyjádření jak jsem psal o pár příspěvků zpátky, nechal jsem si je odebrat jelikož se ozvalo více adminů že to vidí jako problém, takže už tam nemám ani práva na serveru ani na forum a jsem připraven se plně soustředit na Kotelnu v případě že mi ta možnost bude dána.

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Chtěl bych požádat o lock, přes dva měsíce jsem čekal jak to dopadne ... očividně je zde za těžko si za dva měsíce udělat den na vyřešení žádostí, jelikož poslední měsíc se mi zde nikdo nevyjádřil čili verdikt už je dávno rozhodnut, určitě se nebudu vnucovat někde kde se za dva měsíce nejsou schopni podívat na hráčovu žádost. Servery umírají rychlostí blesku vlastně už funguje jen jeden a to ještě ne celý den, a vy necháte hráče čekat měsíce? :D Opravdu smutné, udělal jsem maximum, vám je za těžko napsat verdikt ... vaše věc, budu si radši hrát fastcupy než se tu vnucovat. Prosím tedy o lock, děkuji pěkný den.

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Len 1? hmm asi nemáš prehlad by som povedal. áno 2 mesiace (niekto čakal viac) každý si s tým prešiel kto mal záujem o práva, tak to pochop.

    E: už nemusíš byť taký chutnučký, kľudne si to tam mohol nechať. :DDD
    Naposledy upraveno Troy; 30-11-22 v 14:55.

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Vidíš někde že bych se tě na něco ptal? Já ne, tak mlč, děkuji. Prosím tedy o ten lock.

    E: celkem rád bych to tam nechal ale nebudu se snižovat na tvou úroven :D
    Naposledy upraveno S!GNA!; 30-11-22 v 14:56.

  10. #25
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: S!GNA! - žádost o práva - AIM

    Lock na žádost hráče.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •