Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: byakuugan - wh - dust2only

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    byakuugan - wh - dust2only

    Ahoj myslím si že hráč byakuugan zapl wallhack na serveru dust2only.

    server - dust2only
    nick - byakuugan
    důvod - wallhack
    ID - STEAM_0:0:5982983
    demo - http://csko.cz/dema?UPD=gyi9HEy3

    vyčasování - 16:50 hráč neměl info a přesto peekoval přesně hráče na B, 19:04 podívání se na hráče kempícího za vraty, 20:40 po zabití prního hráče se podívá na hráče za boxem, 21:50 holdění prchajícího oponenta aniž by se bál že jich tam je více nebo že tam je awp, 21:55 podívání se na hráče na CT spawnu za krabicí, 22:40 rush longu bez obav z oponentů, 23:58 podívání se na hráče při rushi a následné přesné peekování dalšího hráče .... pokud by to nestačilo vyčasuji ještě HLTV před začátkem natáčení dema

    Děkuji.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: byakuugan - wh - dust2only

    Ahoj, kouknul jsem na demo, za mě clear.

    16:50 - za mě jediný podezřelý čas
    19:04 - Proč nezačal střílet dříve na toho hráče, který pushoval double doory, když by měl WH? To že se kouknul prostě na defalut kemp pozici nemusí nutně znamenat WH
    20:40 - Ten první kill byl normální setup na potenciální rush, co mohl přijít. Mít někoho podezřelého na základě kouknutí do stěny, kde náhodou byl hráč je nedostačující, navíc short na public serveru nerushuje nikdy jeden, vždy jich je víc, mohl ty bedny třeba začít chtít děrovat např. - clear
    21:50 - zkusil pushnout long, nebylo jich tam víc, to AWP tam nutně být na A spawnu nemusí, CT nemuseli mít nutně peníze a mohl si být confident, za mě nebanovatelný čas
    21:55 - kdyby o něm věděl, tak by ho asi ten hráč v darku nezabil, nemyslíš? - clear
    22:40 - Tady se přiznám, že jak má to T ten ten ESP hitbox, tak jsem neviděl jestli byl za stěnou nebo uz mu něco mohlo čouhat ven zpoza zdi apod.
    23:58 - Podle hitboxu si mohl vidět, že tam ten hráč ještě nebyl a on už začal děrovat ten roh double dooru, první akce jak tam běží ten terorista, kdyt ho videl, tak prostě děroval - za mě clear

    Já ho banovat na základě tohoto dema nebudu, pokud to někdo shledá jako dostačující, tak ať si ho zabanuje on. Díky za pochopení.

    čau grakone


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: byakuugan - wh - dust2only

    Ahoj, díky za čas, skouknul jsem si to demo ještě jednou, s tím co jsi napsal, takže ... 16:50 pochopil bych kdyby si tam vystřelil protože mohl odhadovat kde tak hráč asi je, že potom pokračoval v střelbě podle změny pozice hráče takto přesně už mi jako náhoda nepřijde, 19:04 tady je pravda že u toho prvního hráče nebyla ta reakce nijak rychlá, nicméně pokud s wh nehraje poprvé nemusí se snažit ho sejmout za každou cenu, následně se koukne na hráče za dveřmi, ano je to běžná kempící pozice nicméně pochopil bych kdyby se tam mrkl a namířil si mezi doory kde je šance že někoho uvidí, nebo ho pushne, místo toho se koukne ještě do pravé strany, kde je taktéž hráč, 20:40 že se při obou hráčích koukne do krabice mi úplně běžné nepřijde, nicméně pokud toho druhého chtěl peekovat tak by to smysl dávalo, 21:50 tady souhlasím že mu to mohlo prostě jen takto vyjít nicméně osobně bych takto nereagoval, 21:55 že se tam koukne jednou v pořádku, že se tam vrátí crossem podruhé je už zvláštní, a že ho zabil právě on bude zapříčeno nejspíše tím že ho mezitím začalo huntit jiné ct, 22:40 tady to byl čistý čas jak se ted koukám prvně hráče viděl než do něj začal střílet, každopádně opět moc nechápu že se střílel z jedním T a jakmile t naznačilo odchod hned si šel koukat pozici dalšího hráče aniž by se bál že se t vrátí nebo že jich tam bude více, 23:58 hráče začal prefirovat dříve než tam hráč byl, nicméně to neznamená že prostě nestřílel s tím že věděl že tam jde, protože když si to dáš do normální rychlosti jedná se o zhruba sekundu než tam hráč hitboxem je

    Takže podle mně jsou tam minimálně 3-4 situace které mi nepřijdou dvakrát "čisté", situace samy osobě bych asi pochopil nicméně v celku mi z toho vychází že byl zaplý, nicméně chápu že každý máme jiný styl uvažování takže pokud demo není dostatečně průkazné beru to, pokud na to koukne ještě někdo byl bych rád, koukal jsem ještě na HLTV před začátkem natáčení dema, nicméně to mám tak zasekané že i kdyby tam něco bylo tak to vidět asi nepůjde.


    E: trčí to tu už týdny, asi můžete lock očividně se nikomu nechce to koukat klasicky
    Naposledy upraveno S!GNA!; 28-10-22 v 18:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •