Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žiadosť o práva na Jailbreak. - PRIJATÝ

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Post Žiadosť o práva na Jailbreak. - PRIJATÝ

    Zdravim.
    O mne :
    Vek :17
    Meno : Michal
    Národnosť : Slovensko
    Steam ID : STEAM_0:1:206688856
    Vysvetlenie ohľadom žiadosti o práva :
    Zdravím. Moje meno ako aj hore spomenuté je Michal. Uvedomujem si, že na Jailbreak
    server je viacero záujemcov a preto by som Vám chcel zodpovedať otázku: „Prečo práve ja?”
    ----------
    Jailbreak hrám s menšími pauzami už asi 5 rokov. Za ten čas som mal
    šancu získať dostatočné skúsenosti a tie následne premeniť na vedomosti vhodné na
    práva. V žiadosti by som sa vedel dokázať oprieť o aktivitu, znalosť pravidiel a slušné
    správanie sa ku hráčom na menovanom serveri.
    Moju aktivitu na serveri môžu potvrdiť ostatní hráči zo serverov Jailbreak, nakoľko som tam naozaj pravidelne. Moju znalosť pravidiel a všeobecne herného módu Jailbreak ako aj moju snahu pomáhať môžem potvrdiť svojím chatlogom, kde som písal a upozorňoval , poprípade odkazoval daných hráčov na presné číslo v pravidlách uvedné v /menu. Riešením takýchto sporov a mojou pomocou na serveri som zaplnil aj svoje minulé nedostatky pri špekulatívnych snahách nájsť v pravidlách medzery a vďaka takýmto situáciám som posunul moje vedomosti vpred. K téme môjho slušného správania môže dodať len toľko, že sa snažím správať sa tak, ako som bol doma vychovaný. Vyhýbam sa nadávkam a hrubému chovaniu a snažim sa vystupovať slušne a disciplinovane. Riadim sa tým, že všetci sme predsa ľudia a tak by sme sa mali k sebe aj chovať. Na základe uvedeného si mnohí hráči myslia, že môj vek je vyšší než reálne je.
    Uvedomujem si, že nemám žiadne hlásenia na fóre a preto by som sa k tejto skutočnosti rád vyjadril. Hlásenia som sa snažil a hlavne smeroval na ! , nakoľko mi to prišlo a nadaľej príde ako rýchlejšie a efektívnejšie v rámci módu Jailbreak, nakoľko ak je niekto poruke a má čas , dokáže prísť a vyriešiť problém hneď v daný moment bez ďalších komplikácií, pričom má ako výhodu možnosť vyhodnotiť aktuálnu situáciu a náladu na serveri, čo v mnohých prípadoch zohráva rolu pri chovaní sa v rámci módu Jailbreak. Jednoducho som viac za jednorazový a rýchly prístup v hre, ktorý ale viem že nemusí byť žial vždy dostupný, čo by som chcel svojou prítomnosťou pokúsiť sa odstrániť alebo aspoň znížiť.
    Moja aktivita u CT nemusela byť pre každého na 100% zjavná, avšak k tomu by som uviedol, že sa snažm pomôcť serveru keď sa dá a keď vidím, že sa nikto neberie ku CT za Simona a to má za následok to, že je neustále párty mód a ľudí to nebaví, tak idem serveru pomôcť. Naopak ak vidím že je veľa záujemcov a ľudí ktorí sa hrnú ku CT, tak ich nechám a neženiem sa cez mŕtvoly ku CT a neberiem naschvál miesto pre človeka, ktorý má väčšiu vášeň simonovať v danej chvíli. Aby som to zhrnul, tak mi nerobí problém prísť ku CT a simonovať, no taktiež rád prenechávam ľuďom šancu zabaviť a rozhodovať o hre podľa ich úsudku.
    ----------
    O mne zo života :
    Niečo málo informácií o mne. Pochádzam z Trnavy a momentálne študujem odbor Grafik digitálnych médií, kde sa venujem či už práci s 2D grafikou, tak už aj s 3D grafikou, tvorbou web stránok a následne aj hudbe a video editingu. K mojej povahe môžem povedať len to, že som viacej taký filozofický a no zároveň empatický človek. Rád dávam ľuďom šance a hlavne ako už vyššie spomínané ich beriem za ľudí, a práve preto sa snažím správať ako človek aj k ľuďom, kde to ostatní už mohli vzdať. Taktiež sa ešte dostanem ku aktivite, kde by som už len doplnil, že nakoľko chodím do školy, tak sa snažím byť čo najviac aktívny aj v dni kedy toho mám viacej, nakoľko vždy rád vidím, keď sa nápoji viacero ľudí na server.
    ----------
    Menšie zhrnutie ohľadom bodov, ktoré musím spĺňať :
    Vlastnit originální hru :Spĺňam
    Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu : Spĺňam - Mám odohraných zaokrúhlene
    900 hodín

    Čistý trestní rejstřík : Spĺňam - zatiaľ bez banu.
    Hlášení cheaterů : Spĺňam čiastočne - Odôvodnené v žiadosti a cez !, by som tam
    hlásenia mal mať.

    ----------
    Svoju žiadosť by som zakončil tým, že si uvedomujem aké klady a protiklady mám na
    práva. Nikdy som nebol najlepší a ani sa tak neprezentujem, napriek tomu by som bol rád, ak by som dostal šancu. Keď sa podarí bude to patriť medzi môj úspech a sľubujem,
    že s mojou aktivitou budú ľudia spokojný a ak mi to nevyjde, tak to budem brať také aké to je, hrať budem ďalej a budem naďalej prispievať do Jailbreak komunity a Kotelne samotnej.
    ----------
    Predom ďakujem za vaše PRO alebo PROTI.
    Prajem pekný deň.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    Hebrejec je skutočne šikovný hráč, u ktorého som na základe jeho správania a vystupovania predpokladal, že je naozaj starší ako reálne je. Môžem potvrdiť, že jeho správanie sa na serveri je veľmi slušné a bol som niekoľko krát prítomný pri tom, ako sa snažil vysvetliť hráčom jednotlivé atrakcie a pravidlá a to aj napriek tomu, že nebol vtedy u CT. Má znalosť máp, hráči ho poznajú a pravidlá podľa môjho názoru pozná úplne bez problémov. Beriem aj tvoje zdôvodnenie, že možno ťa ľudia nevidia tak často u CT, ja som však tvoju hru u CT zažil a nemám jej čo vytknúť. Taktiež nežiadaš o spešla ale o admina takže si myslím, že tvoja znalosť pravidiel je podstatnejšia ako aktivita u CT a podmienku znalosti pravidiel spĺňaš bez problémov. Prítomný na Jailbreaku si skutočne pravidelne a zdá sa mi, že aj každý deň takže tvoja aktivita je určite nadpriemerná.

    Za mňa pri tomto hráčovi určite PRO, myslím si, že to je vhodný kandidát na práva.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    Ďakujem veľmi pekne za spätnú odozvu Ejo. Ohľadom zlého odhadu veku a správania môžem len znovu napísať, to čo v žiadosti. Správam sa tak ako ma vychovali a tak ako mi príde, že je vhodné. Ohľadom pravidiel a ich znalosti , len to, že 5 rokov sa na hre vidí a pociťuje hneď. Ohľadom ct sa snažím ako sa len dá, a už teraz sa teším na ďalšie pôsobenie v úlohe simona. A aktivita musí byť. Aspoň hodina až dve denne ma tam ľudia dokážu zastihnúť. A hlavne na záver ti ďakujem za PRO pri mojej žiadosti, budem sa snažiť postupovať vpred nech to tak bude vyzerať u každého vyjadrenia od admina.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    U CT som ťa videl asi len raz a aj to si nepamätám tvoj hlas (tým pádom neviem posúdiť tvoje schopnosti a jednanie v záludných situáciách a ako by si sa z nich vedel aj dostať). Aktivita OK + ak nikto nechodí na hlásenie cez "!", tak natočiť demo a hodiť na web by sa tiež šiklo keďže je to úplne tvoj prvý post. Zatiaľ bez vyjadrenia.
    Naposledy upraveno Kaco; 08-11-22 v 18:29. Důvod: doplnenie
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Hebrejec
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    Zdravím.

    Predom ma mrzí , že si nebol častejší svedok môjho simonovania u ct, nakoľko sa tam snažím byť prítomný častejšie, kde ti isto dotvrdia hráči , ktorí tam hrajú alebo aj admini a to Ejo, ktorý ako už písal ma u ct zažil alebo Inlove, pri ktorom som skoro celú mapu strávil u ct sám ( Konkrétne mapa satomi, hádam si pamätá ) Ale tvoj bod chápem a budem sa snažiť v tvojej prítomnosti o väčšiu aktivitu smerom ku dozorcom. Cez ! si myslím, že dávam od doby čo som podal žiadosť dosť hlásení a čo sa týka nahrávania, to tiež riešim tak ako to píšeš. Ak mi to potvrdia admini Inlove a Ejo, tak Ejovi som dokopy nahlásil 4-5 hlásení ak sa nepletiem z toho ďalší je na ceste kde už len čakám na jeho reakciu a prípadný ban. U admina Inlove som viac postrehol , že prichádzal na hlásenia skrz ! no na steame ma odomňa jedno demo, jedna komunikacia ohľadom dema ale už sa stihol napojiť na server a zabanovať ho skôr, čiže som mu iba demo sprostriedkoval a pokaždé či už jemu alebo adminovi v hre píšem, že ak je nejaký problém, tak mám demo pre prípad potreby. Čiže v tomto smere si myslím, že pokiaľ mi to potvrdia, tak to nie je u mňa také chabé ako sa na prvý pohľad zdá tu na fórum. Na záver ti ďakujem za vyjadrenie, snaha z mojej strany isto príde a hádam ma už viacej krát uvidíš u ct. Keď tak si ťa môžem pridať na steame a budeš vidieť kedy presne hrám, aby si sa mohol sám o mne presvedčiť.

    Prajem pekný deň.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    Môžem potvrdiť, že Hebrejec mi pravidelne hlási prehrešky priamo na steame, pričom točí aj demá akurát ich nedáva na fórum ale posiela priamo mne do mailu, inak by boli tie demá určite aj na fóre. Na základe jeho správ som udelil nasledovné bany a zákazy:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=282084
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=296507
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=282049
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=296607 (toto mi spoločne hlásili Hebrejec a prasatkopepa)
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=296605 (v tomto prípade dal demo priamo na fórum)
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=296606 (toto mi spoločne hlásili Hebrejec a prasatkopepa)
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=282085 (tu ma volal Hebrejec priamo do hry)

    Okrem uvedeného ma pravidelne volá do hry keď tam je nejaký problematický hráč a často veci riešim rovno presunom alebo zákazom k CT.

    EDIT: dopĺňal som chýbajúce
    Naposledy upraveno Ejo; 10-11-22 v 18:10.

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    Taktiež potvrdzujem pár hlásení na steame


  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    Pokud nenapíše někdo něco špatného, jsem pro.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak.

    OK

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    432

    *VIP*

    Re: Žiadosť o práva na Jailbreak. - PRIJATÝ (spešl)

    Gratulujem

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak. - PRIJATÝ (spešl)

    Nahodené admin práva.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak. - PRIJATÝ

    Jako 2 měsíce? :D
    Naposledy upraveno Koprakek; 19-03-23 v 12:45.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •